Zařazení: 2016/2017 Jaro, 3.B liga, kolo 18

Rozhodčí: FC Momentum

Skóre: 4:3

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: 18. kolo 3.B ligy nabídlo zápas o první místo v tabulce mezi dvěma velice vyrovnanými kluby. Utkání spíše připomínalo střet dvou prvoligových týmů. Oba mančafty se snažily soupeře překonat kvalitní týmovou prací plnou šikovných přihrávek na jeden dva doteky. Prvních 15 minut patřilo oběma brankářům, kteří museli své týmy několikrát podržet fantastickými zákroky. Skóre otevřel až Jan Šabacký rošťáckou patičkou. Po této brance začali tlačit spíše hostí a podařilo se jim srovnat z pokutového kopu. To ale v prvním poločase nebylo vše. Ke konci třicetiminutovky vyběhl brankář hostí na půlku ve snaze odkopnout míč, Šabacký si ho ovšem obehrál a zakončil přes půlku hřiště do prázdné branky. Do šaten se tak šlo za stavu 2:1. Druhá polovina zápasu byla opět velmi vyrovnaná, hráči často řešili situace střelami ze střední vzdálenosti, takže byl prostor pro oba brankáře se opět vytáhnout. Po milimetrově přesném nákopu přes celé hřiště se prosadil hlavou Jiří Ponikelský. Tato trefa nezůstala dlouho bez odpovědi a po krásné týmové akci snížil kapitán Janoušek. Vzápětí měl tutovou šanci skvěle hrající Pavlík, ale trefil pouze tyč. Akce střídala akci a každý tým ještě přidal po jedné brance. Pokud budou takto dále pokračovat, nemůže být pochyb o tom, že oba týmy postoupí do vyšší soutěže.