Shrnutí 11. kola

30.11.2022

V posledním kole podzimní části sezóny se v první lize zrodily velmi zajímavé výsledky. Ve šlágru kola Roura brala zaslouženou výhru proti lídrovi tabulky z Borussie. Podrobný report ze zápasu naleznete v tomto článku. Největším překvapením byla výhra doposud trápících se Hell Spartans nad favoritem celé PKFL Red Teamem v poměru 7:3. Dalším překvapením byla remíza Vyhaslých hvězd s PK Huňáčem, který po nepovedené sérii uprostřed sezóny získává body, a stoupá tabulkou vzhůru. Chodov se rozešel smírně se Sionem a Hoblina si poradila s Arrows, kteří se krčí na konci tabulky. Přehled zápasů uzavírá kontumační výhra Plánu B nad Los Angels Anals. Čekají nás dohrávky a bude zajímavé, jak se posune Roura, která má do konce roku ještě dva zápasy a na jaře jeden.

Ve druhé lize skupině A byl největším šlágrem kola zápas vedoucí Parmy s Pivnou Partou. Zápas skončil jasným výsledkem pro Pivnou partu, která svého soupeře přeskočila v tabulce, a pokud zvládne svojí dohrávku proti FC Elita, tak přezimuje na prvním místě s pětibodovým náskokem.

Bude to mít ale složité, jelikož FC Elita uštědřila výprask třetímu týmu skupiny Los Losos, a půjde do zápasu zdravě motivována. Nedařilo se i dalšímu týmu z vrchní části skupiny Sehrance. Ta padla vysokým skóre s GJS. Daytona si poradila ve vyrovnám zápase s Kanci v bučině a smírně se rozešli LCDM s High Society. Toho využili Královské Vinohrady, které v souboji s AFK Bochanům Syndromem vyhráli, a získali tak první výhru v sezóně.


Ve druhé lize skupině B je vršek tabulky pěkně vyrovnaný. Výhodu mají Modřanské svině, které mají dvě dohrávky, a mohou se dostat do čela soutěže. AC Les Rustiques vydřeli výhru ve vyrovnaném zápase s Diggers a průběh zápasu si můžete připomenout v článku na webu.

Snow Kids stačila k vítězství nad Kampou jediná branka a na góly chudý byl i zápas Judo club Jenis s FC Starou gardou. Na Plamínkové se rozešli smírně BTW Krč fm s FC ResslBoys.

 
V třetí lize skupině A nezaváhali oba favorité z Litrpůl FC a Sešrotuj bábu taky. První si poradili s Mazurkou na domácím hřišti a druzí si poradili s FC Atlepast a vrátili se na vítěznou vlnu. Litrpůl může ještě odskočit, pokud tento víkend zvládne svojí dohrávku proti Liščímu trusu. Ten měl tento víkend volno, jelikož si svůj zápas s LSD přesunul. Colombia si výrazně poradila s Ambassadors a vysokou výhru si připsali i kluci z FC Eintopf nad TJ Tvoja mama. V posledním zápase skupiny Slovenskočesko v tvrdém zápase vyhrálo nad Les Bizerans.
 
 
Ve skupině B třetí ligy je boj o postup do druhé ligy je o něco zajímavější. O postup bojují minimálně čtyři týmy. Svých remíz v tomto kole určitě budou litovat One Directions a Kubánští doutníci. Týmy LVFC Rams Prague respektive SFA Kobyliští Tygři vzdorovaly v obou zápasech srdnatě. Pomohly do čela JBH ŤHUUKY ŤUUK, kde kluci rozdávali fotbalovou radost a uštědřili debakl R.I.Publica United v podobě jedenácti branek. Dynamit Praha také zvládl svůj zápas se Sportpivem a těšíme se na jarní část sezony.
 
 
 
Všechny novinky