Zápasy - Ročník 2016/2017 - 3.A liga rozpis

Ročníky : 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2016/2017 Jaro | 2016/2017 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 10.09.2016 - 11.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-09-11 16:00 Kobylisy Lhotka stars Perličky na dně Marek Řeháček 6 : 1
2016-09-09 20:30 Kobylisy One Direction Ajax Štrampouch Young Boys Marek Řeháček 4 : 2
2016-09-11 19:15 Stodůlky Lømrå tüm AG UNITED Justiční omyl 8 : 1
2016-09-11 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Kampa FC Tomáš Chlum 3 : 1
2016-10-22 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Slavoj Marek Řeháček 10 : 0
2016-10-30 17:30 Litvínovská FC Nusle 420 Team SSI Group Michal Koštál 7 : 1
Kolo 2: 17.09.2016 - 18.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-09-16 20:30 Kobylisy One Direction Lhotka stars Marek Řeháček 7 : 0
2016-09-18 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Perličky na dně Lokoti 2 : 4
2016-09-18 18:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ajax Štrampouch Young Boys Sehranka Ludmila A 5 : 4
2016-09-18 18:40 Kobylisy Slavoj Lømrå tüm Zdeněk Petr 3 : 4
2017-03-05 17:00 Sokol Vinohrady Kampa FC FC Nusle 420 1 : 7
2016-09-18 09:00 Litvínovská Team SSI Group Druhá šance Michal Koštál 5 : 3
Kolo 3: 24.09.2016 - 25.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-09-25 16:00 Kobylisy Lhotka stars AG UNITED Michal Koštál 4 : 2
2016-09-25 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka One Direction Daniel Borodáč 5 : 0
2016-09-25 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Slavoj Abstinenti 1 : 1
2000-09-24 00:00 FC Nusle 420 Ajax Štrampouch Young Boys 5 : 0
2016-09-25 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Team SSI Group Military Athletic Club Warrior 3 : 1
2016-09-24 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Kampa FC Los Losos 12 : 5
Kolo 4: 01.10.2016 - 02.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-02 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Lhotka stars Daniel Borodáč 1 : 3
2016-10-02 18:40 Kobylisy Slavoj AG UNITED Zdeněk Petr 3 : 1
2017-04-07 20:30 Kobylisy One Direction FC Nusle 420 Michal Skala 7 : 5
2016-10-02 09:00 Litvínovská Team SSI Group Perličky na dně Lokoti 2 : 3
2016-10-02 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ajax Štrampouch Young Boys Druhá šance FC Likvidators Praha 1 : 16
2016-10-01 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Lømrå tüm Parma AG 0 : 5
Kolo 5: 08.10.2016 - 09.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-09 16:00 Kobylisy Lhotka stars Slavoj Zdeněk Petr 1 : 1
2016-11-05 18:00 Na ovčíně (Záběhlice) FC Nusle 420 Sehranka František Novotný 8 : 0
2016-10-09 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Team SSI Group Deleg. nedorazil () 3 : 6
2016-10-08 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance One Direction Abstinenti 4 : 5
2016-10-09 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Kampa FC SVP 2 : 3
2016-10-09 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Ajax Štrampouch Young Boys Hell Spartans 12 : 4
Kolo 6: 15.10.2016 - 16.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-08 15:15 Děkanka FC Nusle 420 Lhotka stars Michal Skala 3 : 3
2016-10-16 09:00 Litvínovská Team SSI Group Slavoj Uhelné doly 9 : 3
2016-10-16 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Druhá šance Marek Řeháček 9 : 1
2016-10-16 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC AG UNITED Michal Koštál 3 : 4
2016-10-14 20:30 Kobylisy One Direction Lømrå tüm Marek Řeháček 3 : 2
2016-10-16 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ajax Štrampouch Young Boys Perličky na dně Karol Peterčík 1 : 4
Kolo 7: 22.10.2016 - 23.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-23 16:00 Kobylisy Lhotka stars Team SSI Group Zdeněk Petr 4 : 3
2016-12-03 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance FC Nusle 420 Michal Skala 3 : 8
2016-10-23 18:40 Kobylisy Slavoj Kampa FC Zdeněk Petr 1 : 6
2016-10-23 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Sehranka Tomáš Chlum 2 : 5
2016-10-23 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Ajax Štrampouch Young Boys Michal Koštál 4 : 1
2016-10-23 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně One Direction Military Athletic Club Warrior 0 : 2
Kolo 8: 05.11.2016 - 06.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-05 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Lhotka stars FC Hoblina Jižák 7 : 4
2016-11-06 16:30 Litvínovská Kampa FC Team SSI Group Team SSI Group 4 : 14
2017-05-05 18:00 Stodůlky FC Nusle 420 Lømrå tüm 10 : 2
2016-11-06 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ajax Štrampouch Young Boys Slavoj Marek Řeháček 3 : 4
2016-11-06 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Perličky na dně Tomáš Chlum 1 : 1
2016-11-04 20:30 Kobylisy One Direction AG UNITED Marek Řeháček 5 : 2
Kolo 9: 12.11.2016 - 13.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-13 16:00 Kobylisy Lhotka stars Kampa FC Zdeněk Petr 6 : 2
2016-11-13 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Druhá šance LT u Dubu 0 : 4
2016-11-13 09:00 Litvínovská Team SSI Group Ajax Štrampouch Young Boys FC Likvidators Praha 11 : 1
2016-11-13 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně FC Nusle 420 Michal Skala 1 : 11
2016-11-13 18:40 Kobylisy Slavoj One Direction Milan Janča 0 : 3
2016-11-13 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Sehranka Gunners 0 : 2
Kolo 10: 19.11.2016 - 20.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-17 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Lhotka stars Lhotka stars 5 : 0
2016-11-20 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ajax Štrampouch Young Boys Kampa FC Uhelné doly 4 : 4
2016-11-19 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Perličky na dně Tomáš Chlum 9 : 1
2016-11-18 20:30 Kobylisy One Direction Team SSI Group Tomáš Chlum 6 : 3
2016-11-19 18:00 Na ovčíně (Záběhlice) FC Nusle 420 AG UNITED Michal Koštál 12 : 1
2016-11-20 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Slavoj František Novotný 4 : 2
Kolo 11: 26.11.2016 - 27.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-27 16:00 Kobylisy Lhotka stars Ajax Štrampouch Young Boys Zdeněk Petr 6 : 4
2016-11-27 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Lømrå tüm Michal Skala 3 : 3
2016-11-26 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC One Direction FC Likvidators Praha 3 : 13
2016-11-27 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Druhá šance Gunners 2 : 7
2016-11-27 09:00 Litvínovská Team SSI Group Sehranka Tomáš Chlum 0 : 5
2016-11-27 18:40 Kobylisy Slavoj FC Nusle 420 Marek Řeháček 1 : 9
Kolo 12: 13.03.2017 - 19.03.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-03-19 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Lhotka stars SVP 6 : 2
2017-03-19 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci One Direction Milan Herian 1 : 6
2017-03-19 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Lømrå tüm František Novotný 1 : 2
2017-03-18 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Sehranka Michal Koštál 2 : 2
2017-03-19 18:40 Kobylisy Slavoj Druhá šance Michal Koštál 6 : 1
2017-03-19 17:30 Litvínovská Team SSI Group FC Nusle 420 Karol Peterčík 5 : 0
Kolo 13: 20.03.2017 - 26.03.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-03-26 16:00 Kobylisy Lhotka stars One Direction Tomáš Chlum 2 : 3
2017-03-26 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně AG UNITED František Novotný 3 : 2
2017-03-26 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka FC Horníci Michal Koštál 9 : 1
2000-03-26 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Slavoj FC Hoblina Jižák 0 : 5
2017-03-25 13:00 Děkanka FC Nusle 420 Kampa FC Michal Koštál 19 : 1
2017-03-25 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Team SSI Group Michal Koštál 3 : 1
Kolo 14: 27.03.2017 - 02.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-02 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Lhotka stars Uhelné doly 0 : 4
2017-03-31 20:30 Kobylisy One Direction Sehranka Tomáš Chlum 5 : 4
2017-04-02 18:40 Kobylisy Slavoj Perličky na dně Michal Koštál 1 : 0
2017-04-02 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci FC Nusle 420 Borussia Dortšpunt forever 2 : 10
2017-04-02 09:00 Litvínovská Team SSI Group Lømrå tüm Marek Řeháček 12 : 2
2017-04-01 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Druhá šance AGB Prague 5 : 9
Kolo 15: 03.04.2017 - 09.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-09 16:00 Kobylisy Lhotka stars Sehranka František Novotný 5 : 7
2017-04-09 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Slavoj Hell Spartans 1 : 2
2017-04-08 11:00 Děkanka FC Nusle 420 One Direction FC Nusle 420 7 : 0
2017-04-09 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Team SSI Group Hell Spartans 3 : 6
2017-04-08 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance FC Horníci Borussia Dortšpunt forever 10 : 1
2017-04-09 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Kampa FC Justiční omyl 2 : 5
Kolo 16: 17.04.2017 - 23.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-23 18:40 Kobylisy Slavoj Lhotka stars Marek Řeháček 1 : 6
2017-04-23 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka FC Nusle 420 Daniel Borodáč 0 : 0
2017-04-23 09:00 Litvínovská Team SSI Group AG UNITED Borussia Dortšpunt forever 0 : 1
2017-04-21 20:30 Kobylisy One Direction Druhá šance Marek Řeháček 5 : 2
2017-04-22 19:00 Sokol Vinohrady Kampa FC Perličky na dně František Novotný 4 : 4
2017-04-23 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci Lømrå tüm FC Likvidators Praha 3 : 5
Kolo 17: 24.04.2017 - 30.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-30 16:00 Kobylisy Lhotka stars FC Nusle 420 Milan Janča 7 : 5
2017-04-30 18:40 Kobylisy Slavoj Team SSI Group Michal Skala 6 : 3
2017-04-29 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Sehranka LT u Dubu 0 : 5
2017-04-30 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Kampa FC Zdeněk Petr 4 : 0
2017-04-30 19:15 Stodůlky Lømrå tüm One Direction FC Hoblina Jižák 3 : 2
2017-04-30 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně FC Horníci BK Roura Fellas 6 : 1
Kolo 18: 01.05.2017 - 07.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-21 09:00 Suchdol, ČZU Team SSI Group Lhotka stars Michal Skala 3 : 5
2017-05-06 13:00 Děkanka FC Nusle 420 Druhá šance Michal Koštál 5 : 2
2017-05-06 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Slavoj TJ Tvoja Mama 4 : 3
2017-05-07 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Lømrå tüm Michal Koštál 8 : 2
2017-05-07 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci AG UNITED Justiční omyl 2 : 0
2017-05-05 20:30 Kobylisy One Direction Perličky na dně Tomáš Chlum 1 : 3
Kolo 19: 08.05.2017 - 14.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-14 16:00 Kobylisy Lhotka stars Druhá šance Michal Skala 3 : 1
2017-05-14 09:00 Litvínovská Team SSI Group Kampa FC AGB Prague 12 : 2
2017-05-14 19:15 Stodůlky Lømrå tüm FC Nusle 420 Parma AG 1 : 7
2017-05-14 18:40 Kobylisy Slavoj FC Horníci Tomáš Chlum 1 : 1
2017-05-14 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Sehranka FC Likvidators Praha 1 : 3
2017-05-14 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED One Direction TJ Tvoja Mama 2 : 11
Kolo 20: 15.05.2017 - 21.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-20 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Lhotka stars FC Hedonis 2 : 4
2017-05-20 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Lømrå tüm Michal Skala 5 : 0
2017-05-21 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci Team SSI Group FC Hoblina Jižák 0 : 5
2017-05-20 13:00 Děkanka FC Nusle 420 Perličky na dně Michal Koštál 4 : 0
2017-05-19 20:30 Kobylisy One Direction Slavoj Marek Řeháček 3 : 1
2017-05-21 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka AG UNITED Justiční omyl 5 : 1
Kolo 21: 29.05.2017 - 04.06.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-06-04 16:00 Kobylisy Lhotka stars Lømrå tüm Borussia Dortšpunt forever 3 : 0
2017-06-03 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC FC Horníci Tomáš Skokánek 19 : 1
2017-05-28 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Druhá šance TJ Tvoja Mama 3 : 2
2017-06-04 09:00 Litvínovská Team SSI Group One Direction FC Momentum 6 : 6
2017-06-04 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED FC Nusle 420 Hell Spartans 0 : 13
2017-06-04 18:40 Kobylisy Slavoj Sehranka Marek Řeháček 3 : 6
Kolo 22: 05.06.2017 - 11.06.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-06-11 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci Lhotka stars Lokoti 0 : 6
2017-06-11 20:30 Stodůlky Lømrå tüm Perličky na dně Lømrå tüm 1 : 4
2017-06-09 20:30 Kobylisy One Direction Kampa FC Marek Řeháček 4 : 3
2017-04-15 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance AG UNITED Michal Koštál 10 : 4
2017-06-11 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Team SSI Group Tomáš Chlum 1 : 3
2017-06-10 13:00 Děkanka FC Nusle 420 Slavoj František Novotný 11 : 2