Zápasy - Ročník 2017/2018 - 3.A liga rozpis

Ročníky : 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2017/2018 Jaro | 2017/2018 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 04.09.2017 - 10.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-10 18:40 Kobylisy Slavoj Černí Štýři Michal Skala 3 : 2
2017-09-09 13:00 Sportcentrum Koráb Black Devils ARMFOOTBALL Praha Tomáš Chlum 1 : 4
2017-09-09 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus LVFC Prague Michal Koštál 4 : 3
2017-09-13 18:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta TJ Tvoja Mama František Novotný 9 : 1
2017-09-10 09:00 Litvínovská Team SSI Group FC Horníci Tomáš Chlum 0 : 5
2017-09-10 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha INTER-BOYS Michal Koštál 2 : 3
Kolo 2: 11.09.2017 - 17.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-16 13:00 Sportcentrum Koráb Black Devils Slavoj Martin Pašek 1 : 9
2017-09-17 12:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague Černí Štýři Michael Šarapatka 4 : 2
2017-09-17 14:00 Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha Pivná parta Tomáš Chlum 1 : 3
2017-09-17 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci Liščí trus FC Hoblina Jižák 0 : 4
2017-09-17 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama FC Likvidators Praha Martin Pašek 5 : 0
2017-09-16 16:45 Sportcentrum Koráb INTER-BOYS Team SSI Group Martin Pašek 5 : 2
Kolo 3: 18.09.2017 - 24.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-24 18:40 Kobylisy Slavoj LVFC Prague Michal Skala 2 : 2
2017-09-24 18:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Black Devils Daniel Borodáč 5 : 0
2017-09-24 16:00 Křimická Černí Štýři FC Horníci Michal Koštál 8 : 3
2017-09-24 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha ARMFOOTBALL Praha Filip Adámek 3 : 2
2017-09-23 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus INTER-BOYS Tomáš Chlum 2 : 0
2017-09-24 09:00 Litvínovská Team SSI Group TJ Tvoja Mama Milan Janča 0 : 8
Kolo 4: 02.10.2017 - 08.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-08 18:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Slavoj David Řezáč 2 : 1
2017-10-08 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci LVFC Prague Sehranka 0 : 3
2017-11-18 13:00 Sportcentrum Koráb Black Devils FC Likvidators Praha Michal Koštál ***
2017-10-07 18:00 Sportcentrum Koráb INTER-BOYS Černí Štýři Michal Koštál 0 : 1
2017-10-08 14:00 Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha Team SSI Group Deleg. PKFL 8 : 4
2017-10-08 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Liščí trus František Novotný 3 : 3
Kolo 5: 09.10.2017 - 15.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-15 18:40 Kobylisy Slavoj FC Horníci Marek Řeháček 7 : 1
2017-10-15 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Pivná parta Michal Koštál 4 : 10
2017-10-14 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague INTER-BOYS Borussia Dortšpunt forever 1 : 7
2017-10-15 09:00 Litvínovská Team SSI Group Black Devils Martin Pašek 13 : 2
2017-10-15 16:00 Štěrboholy Černí Štýři TJ Tvoja Mama Tomáš Horsák 1 : 0
2017-10-14 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus ARMFOOTBALL Praha Milan Herian 3 : 2
Kolo 6: 16.10.2017 - 22.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-22 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Slavoj Milan Herian 5 : 5
2017-10-21 16:45 Sportcentrum Koráb INTER-BOYS FC Horníci Milan Janča 5 : 0
2017-10-22 18:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Team SSI Group David Řezáč 10 : 3
2017-10-22 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama LVFC Prague František Novotný 2 : 1
2017-10-21 13:00 Sportcentrum Koráb Black Devils Liščí trus Tomáš Chlum 4 : 1
2017-10-22 14:00 Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha Černí Štýři Tomáš Chlum 3 : 4
Kolo 7: 23.10.2017 - 29.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2000-01-01 00:00 Kobylisy Slavoj INTER-BOYS :
2017-10-29 09:00 Litvínovská Team SSI Group FC Likvidators Praha Martin Pašek 5 : 4
2017-10-29 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci TJ Tvoja Mama Martin Pašek 0 : 7
2017-10-28 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Pivná parta Michal Koštál 1 : 7
2017-10-28 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague ARMFOOTBALL Praha František Novotný 4 : 0
2017-10-28 16:00 Štěrboholy Černí Štýři Black Devils Michal Koštál 5 : 0
Kolo 8: 30.10.2017 - 05.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-05 09:00 Litvínovská Team SSI Group Slavoj František Novotný 8 : 4
2017-11-05 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama INTER-BOYS František Novotný 3 : 1
2017-11-19 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Liščí trus Michal Koštál ***
2017-11-05 14:00 Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha FC Horníci ARMFOOTBALL Praha 0 : 5
2017-11-05 18:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Černí Štýři Michal Skala 3 : 2
2017-11-04 13:00 Sportcentrum Koráb Black Devils LVFC Prague Milan Janča 2 : 3
Kolo 9: 06.11.2017 - 12.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-12 18:40 Kobylisy Slavoj TJ Tvoja Mama Michal Skala 3 : 4
2017-11-11 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Team SSI Group Michal Koštál 0 : 1
2017-11-11 16:45 Sportcentrum Koráb INTER-BOYS ARMFOOTBALL Praha František Novotný 2 : 5
2017-11-12 15:00 Štěrboholy Černí Štýři FC Likvidators Praha Roman Procházka 9 : 2
2017-11-12 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci Black Devils Tomáš Chlum 0 : 4
2017-11-11 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague Pivná parta František Novotný 0 : 3
Kolo 10: 20.11.2017 - 26.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-25 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Slavoj Tomáš Chlum ***
2017-11-26 14:00 Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha TJ Tvoja Mama ARMFOOTBALL Praha ***
2017-11-26 09:00 Litvínovská Team SSI Group Černí Štýři Michal Koštál ***
2017-11-25 13:00 Sportcentrum Koráb Black Devils INTER-BOYS Military Athletic Club Warrior ***
2017-11-26 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha LVFC Prague František Novotný ***
2017-11-26 18:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta FC Horníci Daniel Borodáč ***
Kolo 11: 27.11.2017 - 03.12.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-12-03 18:40 Kobylisy Slavoj ARMFOOTBALL Praha Tomáš Chlum ***
2017-12-03 16:00 Černí Štýři Liščí trus ***
2017-12-03 13:00 Sportcentrum Koráb TJ Tvoja Mama Black Devils Black Devils ***
2017-12-02 11:00 Sportcentrum Koráb LVFC Prague Team SSI Group Tomáš Chlum ***
2017-12-02 16:45 Sportcentrum Koráb INTER-BOYS Pivná parta Milan Herian ***
2017-12-03 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci FC Likvidators Praha František Novotný ***
Kolo 12: 12.03.2018 - 18.03.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-03-18 16:00 Křimická Černí Štýři Slavoj ***
2018-03-18 14:00 Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha Black Devils ARMFOOTBALL Praha ***
2018-03-18 11:00 Na ovčíně (Záběhlice) LVFC Prague Liščí trus ***
2018-03-18 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Pivná parta ***
2018-03-18 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci Team SSI Group ***
2018-03-17 16:45 Sportcentrum Koráb INTER-BOYS FC Likvidators Praha ***
Kolo 13: 19.03.2018 - 25.03.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-03-25 18:40 Kobylisy Slavoj Black Devils ***
2018-03-25 16:00 Křimická Černí Štýři LVFC Prague ***
2018-03-25 18:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta ARMFOOTBALL Praha ***
2018-03-24 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC Horníci ***
2018-03-25 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha TJ Tvoja Mama ***
2018-03-25 09:00 Litvínovská Team SSI Group INTER-BOYS ***
Kolo 14: 02.04.2018 - 08.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-08 11:00 Na ovčíně (Záběhlice) LVFC Prague Slavoj ***
2018-04-07 13:00 Sportcentrum Koráb Black Devils Pivná parta ***
2018-04-08 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci Černí Štýři ***
2018-04-08 14:00 Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha FC Likvidators Praha ARMFOOTBALL Praha ***
2018-04-07 16:45 Sportcentrum Koráb INTER-BOYS Liščí trus ***
2018-04-08 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Team SSI Group ***
Kolo 15: 09.04.2018 - 15.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-15 18:40 Kobylisy Slavoj Pivná parta ***
2018-04-15 11:00 Na ovčíně (Záběhlice) LVFC Prague FC Horníci ***
2018-04-15 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Black Devils ***
2018-04-15 16:00 Křimická Černí Štýři INTER-BOYS ***
2018-04-15 09:00 Litvínovská Team SSI Group ARMFOOTBALL Praha ***
2018-04-14 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus TJ Tvoja Mama ***
Kolo 16: 16.04.2018 - 22.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-22 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci Slavoj ***
2018-04-22 18:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta FC Likvidators Praha ***
2018-04-21 16:45 Sportcentrum Koráb INTER-BOYS LVFC Prague ***
2018-04-21 13:00 Sportcentrum Koráb Black Devils Team SSI Group ***
2018-04-22 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Černí Štýři ***
2018-04-22 14:00 Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha Liščí trus ***
Kolo 17: 30.04.2018 - 06.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-06 18:40 Kobylisy Slavoj FC Likvidators Praha ***
2018-05-06 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci INTER-BOYS ***
2018-05-06 09:00 Litvínovská Team SSI Group Pivná parta ***
2018-05-06 11:00 Na ovčíně (Záběhlice) LVFC Prague TJ Tvoja Mama ***
2018-05-05 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Black Devils ***
2018-05-06 16:00 Křimická Černí Štýři ARMFOOTBALL Praha ***
Kolo 18: 07.05.2018 - 13.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-12 16:45 Sportcentrum Koráb INTER-BOYS Slavoj ***
2018-05-13 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Team SSI Group ***
2018-05-13 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama FC Horníci ***
2018-05-13 18:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Liščí trus ***
2018-05-13 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha LVFC Prague ***
2018-05-12 13:00 Sportcentrum Koráb Black Devils Černí Štýři ***
Kolo 19: 14.05.2018 - 20.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-20 18:40 Kobylisy Slavoj Team SSI Group ***
2018-05-19 16:45 Sportcentrum Koráb INTER-BOYS TJ Tvoja Mama ***
2018-05-19 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC Likvidators Praha ***
2018-05-20 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci ARMFOOTBALL Praha ***
2018-05-20 16:00 Křimická Černí Štýři Pivná parta ***
2018-05-20 11:00 Na ovčíně (Záběhlice) LVFC Prague Black Devils ***
Kolo 20: 21.05.2018 - 27.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-27 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Slavoj ***
2018-05-27 09:00 Litvínovská Team SSI Group Liščí trus ***
2018-05-27 14:00 Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha INTER-BOYS ARMFOOTBALL Praha ***
2018-05-27 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Černí Štýři ***
2018-05-26 13:00 Sportcentrum Koráb Black Devils FC Horníci ***
2018-05-27 18:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta LVFC Prague ***
Kolo 21: 04.06.2018 - 10.06.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-06-10 18:40 Kobylisy Slavoj Liščí trus ***
2018-06-10 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama ARMFOOTBALL Praha ***
2018-06-10 16:00 Křimická Černí Štýři Team SSI Group ***
2018-06-09 16:45 Sportcentrum Koráb INTER-BOYS Black Devils ***
2018-06-10 11:00 Na ovčíně (Záběhlice) LVFC Prague FC Likvidators Praha ***
2018-06-10 15:00 Suchdol, ČZU FC Horníci Pivná parta ***
Kolo 22: 11.06.2018 - 17.06.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-06-17 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Slavoj ***
2018-06-16 10:20 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Černí Štýři ***
2018-06-16 13:00 Sportcentrum Koráb Black Devils TJ Tvoja Mama ***
2018-06-17 09:00 Litvínovská Team SSI Group LVFC Prague ***
2018-06-17 18:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta INTER-BOYS ***
2018-06-17 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha FC Horníci ***

Naše další projekty:

2vs2 Liga    Zimní Liga

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace

Spolupracujeme s: