Konání: 2016-09-18 20:15:00, Meteor Libeň

Zařazení: 2016/2017 Podzim, 2.B liga, kolo 2

Skóre: 3:1

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Domácí si v průběhu první půle vypracovali dostatečný náskok, aby ho v té druhé dokázali bez vážnějších problémů uhlídat. Zatímco první poločas patřil domácím, v němž vsítili tři branky, druhý poločas patřil hostující FC Staré gardě, ta však v zakončení nebyla tak efektivní jako její dnešní soupeř a po zásluze odešla z utkání poražena. V 11. minutě utkání se po rohovém kopu Pavla Urbaczky z pravé strany prosadil Adam Přerovský angličanem z malého vápna o levou tyč Ondrašíkovi branky (1:0). V 15. minutě přihrál jeden z domácích hráčů z poloviny hřiště na levou stranu pokutového území, kde našel zcela osamoceného Jana Konečného, který zakončil přesně k pravé tyči (2:0). V 16. minutě to již bylo o tři, když rychlý kontr zužitkoval Pavel Urbaczka střelou z první z pravého křídla ke vzdálenější levé tyči (3:0). O čestnou branku hostí se ve 32. minutě postaral kapitán Josef Kubát, který zpracoval vynikající přihrávku Jonáše Krýzla z poloviny hřiště na pravou stranu pokutového území a uklidil balón ke vzdálenější levé tyči (3:1).