Kdo: BK Roura Fellas / Borussia Dortšpunt

Zařazení: 2016/2017 Podzim, 1. liga, kolo 8

Rozhodčí: Military Athletic Club Warrior

Skóre: 10:1

Skóre v polovině: 4:0

Komentář: V sobotním chladném večeru se obě mužstva prezentovala kombinačním fotbalem. Domácí k této snaze ještě byli schopni přidat potřebnou kvalitu. Navzdory faktu, že Roura odehrála zápas bez střídajících hráčů, byli domácí aktivnějším a běhavějším celkem. O svém vítězství "Roura" rozhodla již během prvního poločasu, který vyhrála 4:0. Druhý poločas byl započat aktivněji týmem Borussie. Bohužel jejich snaha nebyla završena kýženými brankami. Naopak skóre narůstalo ve prospěch domácích. Čestný úspěch hostí zaznamenal až Matěj Holeček. Branka však již nic neřešila. Neproměněná penalta hostí ve 49. minutě jen podtrhla fakt, že Dortšpunt neměl svůj den. V 58. minutě naprosto nepochopitelně nejlepší hráč domácích a střelec pěti branek Jiří Petr sáhl po přihrávce mířící do přečíslení a trestem mu byla udělena červená karta. Skóre se již do konce utkání nezměnilo a Roura si mohla přičíst tři body za vítězství 10:1.