Zařazení: 2015/2016 J, 3.C liga, kolo 17

Rozhodčí: Ambassadors FC Praha

Skóre: 6:1

Skóre v polovině: 4:0

Komentář: Na začátku utkání se oba celky prezentovaly bojovnou hrou, která se přelévala z jedné strany na druhou. Po několika dalších minutách se hra začala vyvíjet ve prospěch domácích, kteří pomalu, ale jistě začali ukazovat své kvality a to se projevilo i na skóre zápasu. Díky velké efektivitě v zakončení se domácím podařilo odcházet do šaten s čtyřbrankovým náskokem. Druhý poločas začal podobně. Domácí proměňovali své šance a hosté se je snažili marně odvracet. Nemůžeme ale odepřít velkou snahu hostů i za nepříznivého stavu - nic nevzdávali a pořád se snažili hrát fotbal. Jejich odměnou byl vstřelený gól ke konci zápasu. I přes ohromnou snahu hostů domácí tedy jasně zvítězili v poměru 6:1.