Zařazení: 2015/2016 J, 3.C liga, kolo 14

Rozhodčí: Ambassadors

Skóre: 3:3

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Velice vyrovnané utkání začalo udělením první žluté karty obránci hostů ve dvanácté minutě. Jan Komers na své první napomenutí navázal ve 28. minutě druhou žlutou kartou a šel takříkajíc do sprchy. I přes vyloučení však hosté vyhráli první půli rozdílem jedné branky. Domácí, kteří byli nabuzeni početní převahou vlétli do druhého poločasu a skóre rychle otočili. Již ve 33. minutě se náramně trefil Viktor Santarius přímo z rohového praporku. O pět minut později otočil skóre ve prospěch domácích František Novotný. Tentýž hráč přidal ve 49. minutě po zmatku před soupeřovou brankou svojí druhou trefil a tím stanovil skóre na 3:1. Hosté se však nenechali zahanbit a početní oslabení je semklo. O dvě minuty později se po výkopu brankáře trefil hlavou David Červenka a drama bylo na světě. V 54. minutě totiž fauloval golman domácích Peterka a nařízenou penaltu s přehledem proměnil opět Červenka. V hektickém závěru ještě stihl vyfasovat žlutou kartu za zdržování brankář hostů a krátce po jeho výkopu byl zápas ukončen za vyrovnaného stavu 3:3.