Konání: 2016-04-16 18:00:00, TJ Sokol Střešovice

Zařazení: 2015/2016 J, 3.A liga, kolo 15

Rozhodčí: Hells

Skóre: 6:4

Skóre v polovině: 0:3

Komentář: Roli papírového favorita odpočátku plnil tým hostí, který v prvním poločase rychlou kombinací přehrával tým domácích. Brankář domácích několikrát zachránil svůj tým a tak se na první branku chvíli čekalo. Po vstřelení první branky hosté přidali ještě další dvě a vypadalo to na jejich jasnou výhru. Do konce poločasu se už skóre nezměnilo. Tým domácích nastoupil i přes nepříznivý vývoj do druhého poločasu bojovně a dařilo se mu už lépe odvracet útoky soupeře. Po několika slibných šancích se jim podařilo snížit na 1:3 a dostat se tak zpět do zápasu. Vedoucí celek jako by polevil v koncetraci vzhledem k náskoku. To pomohlo domácím, k velkému překvapení soupeře, otočit rázem vývoj utkání a dostat se do jednogólového vedení. Najednou prohrávající hosté zapli na vyšší obrátky a začali dobývat bránu soupeře jedním útokem za druhým, což vedlo k vyrovnání skóre na 4:4. K jejich překvapení ovšem znova uděřili domácí a to rovnou dvakrát. Prohrávající favorit utkání rázem ztratil klid v zakončení, který ho do té doby zdobil a jeho útoky tak končili buď mimo bránu nebo u brankáře. Skóre už domácí ubránili a došli tak k překvapivému vítězství.