Konání: 2015-11-29 20:15:00, Meteor Libeň

Zařazení: 2015/2016 P, 2.B liga, kolo 10

Rozhodčí: Ludmila A

Skóre: 0:1

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Krásné utkání, které bylo celou dobu hráno v duchu fair-play, přinesl poslední nedělní zápas druhé ligy. Střetl se tým domácích Les Bizerâns s hostujícím týmem FC Hedonis, který se drží v čele tabulky s jasnými aspiracemi na postup do první ligy. První poločas přinesl mnoho šancí, ale většina pokusů ztroskotala buď na vynikajícně chytajících gólmanem, nebo na nepřesnosti v zakončení. Proto se týmy v půlce rozešli za stavu 0:0. Nakonec to byl FC Hedonis, který využil jednu ze svých šancí, když se po krásné kombinaci prosadil kapitán Kvacskai do prázdné brány. Od této chvíle se opratí zápasu chopili domácí a hnali se za vyrovnáním. FC Hedonis však s přispěním gólmana tlaku odolával a přecházel do nebezpečných brejků. Do konce zápasu se již nikdo z hráčů neprosadil, takže konečné skóre bylo 0:1 pro hosty. Děkuji hráčům za pohledný zápas, kterému by i slušelo vyšší skóre, ale fanoušci defenzivního fotbalu výhru 0:1 jistě ocení. Nutno podotknout, že hra byla občas kouskována zakopnutými balóny. Při plynulejší hře bychom mohli vidět šancí ještě víc. Za hvězdy utkání vybírám oba gólmany, kteří svými zákroky drželi své týmy až do poslední minuty. Za tým Ludmila A Matyáš Peterka