Zařazení: 2014/2015 P, 3.A liga, kolo 6

Rozhodčí: Ambassadors FC Praha

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Utkání se odehrávalo v relativně poklidném tempu. První poločas byl hodně opatrný a bez vážnějších brankových příležitostí. Výjimkou toho byla akorát povedená trefa zpoza vápna od Lukáše Bucka, který upravil skore utkání na 1:0. Poločas tedy skončil výsledkem 1:0 pro domácí Betonbau. Druhý poločas začal hodně z ostra, protože než se hosté rozkoukali, Betonbau přidal rychlé dvě branky, znovu se trefil Lukáš Bucek a poprvé v dnešním utkání Tomáš Pavlíček. Domácí po náskoku 3:0 začali hrát hodně lehkovážně a nedůrazně. Hosté začali velice dobře kombinovat a vytvářeli si velice dobré brankové příležitosti, jednou domácí dokonce zachránilo i břevno. Nejprve snížil Matěj Turek na 1:3 a v závěru utkání, při silném tlaku hostí se ještě po chybě domácí obrany prosadil Tomáš Svoboda. Domácí tedy udrželi výhru 3:2 a získali 3 body do tabulky. Nutno podotknout, že utkání se hrálo z obou stran v duchu naprostého fair-play a tak by to mělo vypadat pokaždé. Nejlepší hráč domácích byl Lukáš Bucek a na straně hostí Matěj Turek.