Zařazení: 2014/2015 P, 3.C liga, kolo 6

Rozhodčí: Pražská šlechta

Skóre: 3:4

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Zajímavé utkání v přátelském duchu, kdy ze začátku zápasu byla hra vyrovnaná. První branka padla zhruba v polovině první půle kdy domácí hráč vystřelil do tyče a míč se nešťastně odrazil za záda hostujícího brankáře. Hostům se podařilo vyrovnat při protiútoku až ke konci prvního poločasu. Ve druhé půli byl značně lepší domácí celek, který měl značné množství šancí a po chvíli se zaslouženě dostal do vedení po hrubé chybě gólmana při odkopu. Celek hostí jakoby nemohl najít svůj rytmus hry a měl problémy přizpůsobit se hrací ploše domácích, ale přesto dokázal opět srovnat. Dokonce se dostal i do vedení, po pěkné střele ze střední vzdálenosti. Před koncem zápasu po několika velkých šancí domácí srovnali a vypadalo to, že skóre 3:3 se nezmění. Když najednou obránce hostujícího celku nečekaně při odkopu od brány napálil míč takovým způsobem, že skončil v síti domácího brankáře. Domácímu týmu FC Jižní nářez už nezbyl prakticky žádný čas na srovnání a tak o vítězi toho to utkaní rozhodl šťastný gól který vstřelil hostující tým FC ResslBoys.