Zařazení: 2014/2015 P, 3.A liga, kolo 7

Rozhodčí: Hells

Skóre: 2:6

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Akční, fotbalové, ale tvrdě hrané utkání jsme mohli shlédnout v sobotu od 18:00 na hřišti na Hamru. Hosté šli do zápasu s jasnou taktikou bořit kombinační hru domácích, a to i za cenu faulu. Svojí hru začala Elita se třemi hráči v poli, ale přečkala tlak domácích bez úhonu a po chvilce se hrálo již v poli pět na pět. V 10. minutě hráli domácí v šesti hráčích v poli a Petru Kellnerovi byla udělena žlutá karta. První gól utkání si připsal Martin Čech, který šikovně tečoval míč do brány (16. minuta). Ve 22. minutě snížil za hosty Jan Komers a určil tím poločasové skóre 1:1. Je potřeba zde uvést, že si tým FC Elita počínal během své hry tvrdě a tím znechucoval hru Realu Praha. Čtyři minuty uběhly v druhé půli a Jan Komers se prosadil podruhé (1:2). Na Komrsův gól navázal Petr Houdek a zvýšil vedení svého týmu na 1:3 (11. minuta). Vzápětí snížil kapitán domácích Miloš Čižkovský (2:3). To bylo ze strany domácích gólově všechno postupně své góly přidali David Janouch, Šimon Schierreich a David Červenka (21., 25. a 26. minuta). Za vulgární protesty a zakopnutý míč byla udělena žlutá karta hráči Tomášovi Plíhalovi a za hru v šesti hráčích Janu Fikejzlovi (23. a 19. minuta). Za tým domácích byl zvolen hráčem utkání kapitán Miloš Čižkovský, který organizoval hru svého týmu a i se gólově prosadil. Nejlepším výkonem z hráču hostí se prezentoval obránce Šimon Schierreich, který svou tvrdou hrou, na hranici žlutého napomenutí, nepustil útočníky Realu Praha ke své brance a svůj výkon korunoval gólem přes celé hřiště. Hráčům děkujeme za pohledný fotbal. Rozhodčí Matyáš Peterka a Fanda Novotný (Hell Spartans). Odkaz na video je zde: http://youtu.be/bF-CLcW3nd0