Konání: 2015-04-12 20:00:00, Novoborská (Prosek)

Zařazení: 2014/2015 J, 3.A liga, kolo 14

Rozhodčí: Ludmila A

Skóre: 10:2

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: V neděli večer se na Proseckém hřišti odehrálo svižné fotbalové utkání mezi FC Elita a FC Betonbau Praha. Hráči i za cenu obětování svého těla nabídli herní maximum. Zrádnost hřiště poznal hned na počátku utkání Adam Volánek, který po lehkém kontaktu s protihráčem uklouzl a narazil hlavou do dřevěného oplocení. Naštěstí se zranění obešlo bez trvalejších následků a hráč mohl po čase pokračovat ve hře. Už v 6. minutě se prosadil tvrdou střelou Jan Komers, který nastolil směr utkání. Do přestávky zvýšili náskok na 3:0 pro domácí Jaromír Mašek a Jan Gorner (15. a 26. minuta). Na počátku druhého poločasu se povedlo hostům snížit. Zaváhání v obraně využil Lukáš Bucek (36. minuta). Na obrat to bohužel nestačilo a pomyslný hřebíček do rakve hostů zasadily tři slepené góly domácích v rozmezí 40. a 41. minuty. To se znovu prosadil Jan Gorner a Jan Komers. K nim se přidal Jan Šebesta. O zmírnění výsledku se pokusil další dvougólový střelec Lukáš Bucek, ale ze strany FC Betonbau Praha to bylo všechno. Poté další góly přidali Jaromír Mašek (51'), Ondřej Štěpánský (55') a další dvougólový střelec a hvězda utkání za tým domácích David Červenka (57' a 59'). Mezi nejlepší hráče za tým hostů byl zvolen Lukáš Bucek, a to díky svým gólům.