Konání: 2014-11-01 16:00:00, Sokol Vinohrady

Zařazení: 2014/2015 P, 2.B liga, kolo 7

Rozhodčí: Ludmila A

Skóre: 2:1

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Vyrovnané a fotbalově působivé utkání jsme mohli vidět v sobotu od 16:00 na hřišti na Vinohradech. Utkání bylo pohledné a divákům se muselo líbit. Domácí měli velice intenzivní vstupy do obou poločasů a dali postupně dva rychlé góly. Dobře kopnutý roh využil v 2. minutě první půle Dominik Dvořáček. V 7. minutě druhé půle na něj navázal Radek Hron, který propálil vyběhnuvšího gólmana hostů a zvýšil skóre na 2:0. V 52. minutě se povedlo snížit Pavlovi Koronthaly, který využil zmatku před bránou a protlačil míč za záda Leona Karaqi. Tím dostal závěr utkání nový náboj, který ale zůstal nevyužit a domácí zaslouženě vyhráli 2:1. Hvězdou za tým Nápoje byl zvolen agilní Dominik Dvořáček, který svým pohybem a fotbalovým umem často zaměstnával tým hostů. Nejlepším hráčem z týmu AFK Bochanův Syndrom byl gólman Vladimír Nedvídek, který svými pohotovými zákroky držel naděje svého týmu do poslední chvíle. Všem hráčům děkuji za fair play a příjemnou podívanou. Jen tak dál! Rozhodčí Matyáš Peterka (Ludmila A). Odkaz na záznam utkání můžete najít zde: http://youtu.be/r3pPoMwbEQM