Konání: 2015-05-23 19:00:00, FC Tempo Praha

Zařazení: 2014/2015 J, 2.A liga, kolo 20

Rozhodčí: Fc Lumíci

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Dvacáté ligové kolo 2.A ligy nabídlo interesantní podívanou mezi celky Real Slama a Anal Riders, v němž hosté otáčeli dvougólové manko a zásluhou gólového přispění brankáře Štěpána Zemánka zápas pět minut před koncem zvrátili ve svůj prospěch. První branka duelu padla ve 29. minutě po pohledné akci domácích. Povedená tiki-taka Realu po ose Patrik Škobis z pravého křídla do pokutového území na Jana Balcara a jeho sťuknutí na hranici vápna na volně nabíhajícího Josefa Čekana, kterou Josef zakončil povedeným nártem na vzdálenější levou tyč (1:0). Dvougólového vedení se domácí ujali ve 40. minutě poté, co jeden z hráčů Realu poslal přesný pas ze středu hřiště na pravé křídlo Janu Balcarovi, ten okamžitou přízemní přihrávkou napříč pokutovým územím našel na zadní levé tyči zcela volně stojícího Čekana, pro nějž již nebyl sebemenší problém uklidit míč do prázdné (2:0). Ve 45. minutě zaváhali domácí u levého rohového praporku, ztratili míč, ten následně jeden z hráčů Anal Riders poslal na pravé křídlo zcela osamocenému Michalovi Matouškovi, který balón zpracoval a následně nechytatelným angličanem, který zapadl do brány po odrazech nejprve od levé, a poté i pravé tyče Cibulkovi svatyně, snížil stav duelu (2:1). Ve 49. minutě se hosté prosadili podruhé. Jiří Sisel vypíchl balón jednomu z bránících hráčů přesně na pravé křídlo na nohu volného Alexe Repika, který špičkou turfu promptně zakončil k levé tyči (2:2). Obrat ve skóre dokonal v 55. minutě brankář Štěpán Zemánek, který z výkopu překvapil gólmana Cibulku, dokonale umístěnou ranou pod břevno, kterou brankář domácích stačil pouze lehce tečovat (2:3). Domácí, kteří po technické stránce působili fotbalovějším dojmem, doplatili na úzkou soupisku a nemožnost střídání, což se projevilo v závěrečných patnácti minutách, v nichž na svého soupeře fyzicky nestačili, a přišli tak o všechny tři body. Ty si nakonec po heroickém závěru vysloužili hráči Anal Riders a upevnili si tak třetí pozici v lize.