Konání: 2014-09-27 18:55:00, FC Tempo Praha

Zařazení: 2014/2015 P, 2.A liga, kolo 3

Rozhodčí: FC Hedonis

Skóre: 4:5

Skóre v polovině: 3:2

Komentář: Velmi vyrovnaný, s vervou hraný zápas, kvalitou odpovídající 2. lize. Do 15 minuty první půle to vypadalo sice na jasný průběh a vítězství domácích, kteří nastříleli po chybě hostí a dvou hezkých kombinacích 3 góly. Jenže High society nejsou leckdo, ukazáli charakter, zabojovali a protože domácí povolili v důrazu a v nasazení, v poločase už to bylo jen o gól 3:2. V druhé půli zápas dostal opravdu grády, hrálo se nadoraz, někdy hodně tvrdě, ale to už k fotbalu patří. Střelec hostí Brunclík zkompletoval svým důraz a kvalitními střelou hattrick a srovnal skóre. Pak se ještě usmálo na High society štěstí a píchnutý balón zpoza obránce propadl do brány domácích. A ke vší smůle domácích se podařilo jejich obránci na vlastní půlce vyškrábnout balon směřující do autu, ovšem současně ho perfektně namazat nenasytnému Brunclíkovi z HS. Nestačila pak ani elegantní domácí pumelice šajtlí do šibenice, která výsledek jen zmírnila, závěrečná vřava před brankou HS už vyrovnání nepřinesla. Oba týmy předvedly velmi kvalitní hru, domácí si výbornou a rychlou kombinací i kvalitním zakončením říkali o výhru, hosté ale ukázali houževnatost a stálo při i nich i trochu štěstí. Tempo vykradeno, body míří na Kobylisy.