Zařazení: 2023/2024 Jaro, 1. liga, kolo 13

Rozhodčí: Tomáš Andrle

Skóre: 4:4

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Domácí měli sice mírnou územní převahu, zejména díky vysunutému gólmanovi; k vyloženým šancím se však v prvním poločase propracovávali sporadicky.. Jakmile se však do dobré střelecké pozice dostali, dokázali soupeřova brankáře vždy uvést do stavu nejvyšší pohotovosti.. Hosté spoléhali na zajištěnou obranu, postupný útok se jim rozvíjet nedařilo, takže úspěšnou strategií se mohly stát rychlé protiútoky - přesně tato taktika vedla k jejich poločasovému náskoku /1:2/.. Po změně stran se obraz hry nezměnil, nicméně v proměňování střeleckých příležitostí se domácí zlepšili, otočili průběžné skóre a do 58-mé minuty drželi jednogólový náskok.. Hostům se však vydařil jeden z protiútoků do otevřené obrany domácích a touto brankou stanovili konečný výsledek na 4:4..