Zařazení: 2023/2024 Podzim, 2.B liga, kolo 2

Rozhodčí: Jaroslav Moravský

Skóre: 3:1

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Favoritem utkání byli domácí, ale hosté nedali kůži zadarmo. Kanců bylo málo, neměli na střídání, naopak domácí by si mohli zahrát proti sobě, bylo jich 12. První branka padla až ve 24. minutě, kdy se do vedení dostali domácí po gólu velezkušeného Shpaka a mnozí to brali jako začátek kanonády. Ovšem za dvě minuty přišla studená sprcha pro domácí. Po výkopu gólmana Lauše (mimochodem stejný ročník jako domácí střelec) doletěl míč až před bránu domácích, kde se nečekaně odrazil a zapadl do brány. Do poločasu vyrovnané skóre vydrželo, dokonce téměř do půlky druhého, kdy se domácí prosadili po vyšachování hostí. O vítězi se prakticky rozhodlo až 2 minuty před koncem utkání, to se domácí prosadili po třetí a uzavřeli skóre na 3:1. Odveta bude hodně zajímavá.