Konání: 2023-09-29 20:30:00, Litvínovská

Zařazení: 2023/2024 Podzim, 2.A liga, kolo 4

Rozhodčí: Filip Černý

Skóre: 6:2

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Dnešní zápas se sice měl hrát na Korábu, ale nakonec se odehrál nedaleko na Litvínovské. Souboj týmů, které se v minulé sezóně potkaly ve skupině a Pivná Parta skončila první a Parma AG druhá nabídl mnoho šancí na obou stranách. Hrál se krásný fotbal hned ve druhé minutě se vedení ujali domácí díky trefě A. Stibůrka, navýšení přišlo v 18 minutě od Žuleviče, do poločasu se pak podařilo snížit Honsovi. Bohužel v 28. minutě došlo ke zranění domácího J.Stibůrka, kdy v souboji o míč nešťastně upadl a poranil si kotník (holení kost), ošetření které si vyžádalo přerušení hry na cca 20 minut a příjezd záchranné služby :( Soupeři se domluvili, že zápas bude dohrán a tak se stalo. Domácí bez možnosti střídat hráli chytře s brankářem a ještě plni sil v mezi 35 a 39 minutou zápas dá se říct rozhodli. Do konce zápasu každý z týmů přidal po gólu a zrodila výhra domácích v poměru 6:2.