Zařazení: 2013/2014 J, 3.A liga, kolo 14

Rozhodčí: ARMFOOTBALL Praha

Skóre: 2:2

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Po nepříliš pohledném prvoligovém utkání se na kobyliském pažitu objevilo, přesně ve 14:40 místního času, velké srdíčko a bojovnost obou proti sobě bojujících celků. AC Souterrain vědom si síly svého soupeře se do něj pustil bez bázně a hany a vytvořil si hned zkraje utkání několik dobrých pozic ke skórování. Tato aktivita domácích zaslouženě vygradovala úvodní brankou zápasu ve 13. minutě. Střela jednoho z hráčů AC Souterrain zpoza vápna byla na hranici pokutového území tečována Jakubem Matouškem a změnila směr dráhy svého letu na zcela opačnou stranu, s níž neměl gólman Pavel Srb sebemenší šanci cokoli udělat (1:0). Následovala pasáž, ve které se rodily šance na obou stranách, ale bezúspěšných. To změnila až 21. minuta a jedna z mála chyb obrany domácích v utkání. Autové vhazování AG Dechcurew propadlo na zadní tyč ke zcela volnému Ondřeji Kulakowskému, který následně vyslal pohotovou a přesně mířenou střelu za záda brankáře Josefa Skály (1:1). Do poločasové přestávky se tedy šlo za stavu 1:1. Bojovnost, odhodlání, srdíčko a naděje provázely oba celky i počas druhé půle. Ve 39. minutě protlačil čistým způsobem míč, svou důslednou hrou skrz gólmana a několik obránců, až do branky hostí útočník Lukáš Srbecký a poslal AC Souterrain opětovně do vedení (2:1). Když už vše směřovalo k tomu, že hosté do závěru utkání nenaleznou recept na pevnou obrannou hráz domácích, zrodila se velmi povedená kombinační akce AG Dechcurew, na jejímž konci stál Lukáš Kříž a rozhodl o zasloužené dělbě bodů mezi oba týmy (2:2). Nejlepší hráči utkání: Lukáš Srbecký (AC Souterrain) – jeho aktivita a černá práce byly korunovány důležitým gólem, který v součtu znamenal důležitý bod. Ondřej Kulakowski (AG Dechcurew) – jako správný kapitán povzbuzoval svůj tým během celého utkání k vyšší aktivitě a navíc se ukázal v dobrém světle i v pozici střelecké opory svého týmu. Branky: 13´ Jakub Matoušek, 39´ Lukáš Srbecký – 21´ Ondřej Kulakowski, 48´ Lukáš Kříž. Nejlepší hráči: Lukáš Srbecký (AC Souterrain) x Ondřej Kulakowski (AG Dechcurew)