Konání: 2013-10-13 18:15:00, Suchdol, ČZU

Zařazení: 2013/2014 P, 2.A liga, kolo 5

Rozhodčí: Pejro CdF

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Od začátku mírně nervoznější zápas ovšem plný velice povedených fotbalových kousků okořeněných tvrdší hrou obou týmu. Žádný z týmu si nechtěl pokazit nedělní večeři před dalším pracovním týdnem a proto se není čemu divit, že to na hřišti takhle vypadalo. Domácí v prvním poločase vstřelili jako jediní branky, tudíž byl poločasový výsledek 2:0. Nutno podotknout, že hosté nastoupili od začátku bez hráčů na střídaní a s příhlednutím k tomuto faktu je třeba před jejich hodinovým nasazením smeknout. Domácí záhy po začátku druhého dějiství přidali třetí branku a vypadalo to na jasnou záležitost. Jenže to by se nesměl 10 minut před koncem vykartovat domácí hrot, Karapetjan. Ten se celý zápas prezentoval velice tvrdou hrou, jak by se na útočníka jeho parametru slušelo, jenže to párkrát přehnal a docela zbytečně své mužstvo za stavu 3:1 oslabil. Hosté ovšem výborně chytajícího Kryla překonali až 10 vteřin před koncem a to bylo pozdě. Nejlepší hráčí: Kryl - Jansen