Konání: 2013-12-01 14:30:00, Hostivař (31x43)

Zařazení: 2013/2014 P, 1. liga, kolo 11

Rozhodčí: Pony FC

Skóre: 3:1

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: 11. kolo 1.ligy PKFL svedlo dohromady dva velké rivaly, tým O. A. Arrows a Čelzí. Na úvod nutno poznamenat, že hra hostujícího celku byla ovlivněna vysokým počtem absentujících hráčů, a tak se Čelzí snažila hrát maximálně efektivně. Zpočátku nervózní utkání, kdy bylo k vidění mnoho nepřesností, vystřídalo po zhruba 10-ti minutách hry několik povedených akcí O. A. Arrows, přičemž jedna z nich skončila až v síti hostí. Na levém křídle si v 10. minutě našel prostor Jan Mašek a přízemní střelou k tyči propálil vše, co mu stálo v cestě (1:0). V 19. minutě utkání se domácí radovali podruhé, když se po povedené kombinaci a milimetrové přihrávce z levé strany na střed hřiště před branku Čelzí zaskvěl pohotovým zakončením opět Jan Mašek. O zdramatizování průběhu utkání nouze nebyla, ve 29. minutě se totiž po přímém kopu nechytatelnou pumelicí prosadil aktivně hrající František Líman (2:1). Ve druhém poločase stály vyjma pěkných zákroků gólmana Matějky za zmínku dvě situace. První z nich, žluté karetní potrestání ve 34. minutě pro Františka Límana za nedovolené zastavení protihráče zezadu. Druhou z nich byla třetí branka v síti hostí, když se v 51. minutě z hranice vápna prezentoval Matěj Soucha přesně umístěnou střelou za záda bezmocného Matějky (3:1). Přestože počas celého zápasu praktikovali hráči Čelzí nakopávané balóny od vlastní branky až do pokutového území O. A. Arrows a domácí preferovali kombinační hru, bylo utkání až nad očekávání výsledkově vyrovnané a o dělbě bodů rozhodla až trefa devět minut před koncem. Na vyrovnanosti zápasu se nemalou měrou podílel zejména brankář hostí Marek Matějka, který mnohdy svými zákroky přiváděl soupeře k zoufalství. Konečný výsledek 3:1 a 3 body pro O. A. Arrows jsou zaslouženým vyústěním průběhu utkání. Branky domácích: 10´ a 19´ Jan Mašek, 51´ Matěj Soucha. Branky hostí: 29´ František Líman.