Konání: 2014-05-28 20:00:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2013/2014 J, 1. liga, kolo 20

Rozhodčí: FC Hedonis

Skóre: 4:5

Skóre v polovině: 4:1

Komentář: Pohledný zápas téměř bez faulování hraný na malém hřiště na ZŠ Plamínkova. Málo prostoru, poměrně čistá hra obou týmů a technické předpoklady většiny hráčů obou týmů předurčily ráz zápasu: Hrálo se maximálně kombinačně, využíval se každý centimetr místa a docházelo často ke ztrátám balónů při vymýšlení nejrůznějších fint. Na to doplatila zejména Hoblina, která v první půli jako obvykle měla převahu, takže předvedla mnoho pohledného, jenže téměř nic efektivního. Zato Černí se činili právě po oněch překombinovaných akcích a ztrátách balónu hostů. Měli navíc vynikajícího hráče a střelce Josefa Jedličku, který nekompromisně vymetal hambaté pavučiny na přední tyči gólmana Hobliny. A kdyby proměnil vůbec nejlepší hráč B!tches Procházka své famózní akce, bylo by asi po zápase. Jenže nestalo se tak a Hoblina postupně po poločase zvedalal hlavu. Bušila sice do dobré defenzivy domácéch, nicméně skulinku v ní znamenal ne zcela jistý domácí gólman. Toho se nakonec podařilo v dramatickém závěru, kdy bylo srovnáno na 4:4, Hoblině využít. Lukáš Dratva doslova nohou hodil balon na branku a ke smůle Black B!tches se mičuda prošourala kolem dvou hráčů i mezi nohama jejich gólmana... Po tvrdé dřině a mohutném hoblování tedy Hoblina bere - nutno celkově říct, že zaslouženě - všechny body.