Zařazení: 2022/2023 Jaro, 2.B liga, kolo 15

Rozhodčí: Filip Černý

Skóre: 2:1

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Modřanský svině se dnes ve značně oslabené sestavě velmi nadřeli na výhru, kterou zařídil Šídlo. Hosté z FC ResslBoys se díky zodpovědné hře velmi dobře prezentovali a domácí do žádných vyložených šancí nepouštěli. Dokonce se ujaly vedení po jedné povedené akci, kdy došlo k přečíslení. Bohužel pro ně ještě do poločasu vyrovnal dělovkou z přímého kopu Šídlo, kdy prostřelil vše co mu stálo v cestě a byť gólman střelu svým obličejem statečně chytil, rána byla taková, že i s míčem spadl do branky a poslední dvě minuty prvního poločasu byl otřesen, a musel být do poločasu vystřídán, do druhé půle však opět naskočil. I díky němu se až do 60 minuty skóre neměnilo. Bohužel pro hosty domácí mají střelce reprezentačního kalibru, který po sólové akci zvýšil na konečných 2:1.