Zařazení: 2022/2023 Podzim, 1. liga, kolo 3

Rozhodčí: Tomáš Andrle

Skóre: 2:1

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Za takřka ideálního počasí se na hřišti Děkanka odehrál zápas mezi úřadujícím mistrem a nováčkem této soutěže.. Obě mužstva zvolila obdobnou taktiku - snažila se držet míč a v okamžiku špatného pokrytí hráče bránicím týmem rychle přenášela hru na neobsazeného hráče.. Tato strategie se nejdřív vyplatila domácím, kteří se již v 9. minutě ujali vedení 1:0.. Ještě do přestávky se však hostům podařilo srovnat po závaru před bránou domácích, takže "do kabin" se sešlo za stavu 1:1.. Po přestávce převzali iniciativu hosté, kteří si během cca dvanácti minut vytvořili několik gólových šancí, ovšem žádnou z nich nedokázali zužitkovat, což se při závěrečných součtech ukázalo jako klíčové - ve 44. minutě se totiž po vyšachování soupeřovy obrany prosadil David Voves, a protože se další změna skóre nekonala, připadlo vydřené vítězství domácímu týmu...