Konání: 2012-11-10 16:15:00, FC Tempo Praha

Zařazení: 2012/2013 P, 3.B liga, kolo 9

Rozhodčí: Undesirable team

Skóre: 4:1

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Přestože Udatný Kedluben nastoupil do utkání pouze ve složení 4+1, hrál se vyrovnaný fotbal. První branka padla v poslední vteřině první půle, kdy si na rohový kop naběhl Jiří Kříž a prostřelil vše co mu stálo v cestě (1:0). O poločase dorazil hostům pátý hráč do pole, a tak se dala očekávat ještě velká bitva o tři body. Úvod druhé půle patřil hostům, nicméně zbytečná ztráta míče na půli byla domácími potrestána druhým gólem, konkrétně Robertem Lacinou ve 38. minutě (2:0). Naděje na bodový zisk pro Udatný Kedluben ožily v minutě 47., kdy se po nechané výhodě ve vápně prosadil Martin Hubík (2:1). Vyrovnání měl následně 2x na noze Mircea Lechaciu, nicméně branka pro něj byla v ten den zakletá a žádný z nadějných pokusů v síti neskončil. V poslední desetiminutovce odešly hostujícím hráčům síly, zřejmým důvodem byla hra o jednoho hráče v poli méně počas celé první půle, čehož Druhá Šance naplno využila a dvěma slepenými góly v 54. resp. 55. minutě Aleše Krišandy stanovila konečné skóre v podobě 4:1. Na závěr nutno podotknout, že se utkání hrálo ve velmi přátelské atmosféře.