Zařazení: 2012/2013 P, 3.A liga, kolo 8

Rozhodčí: Malá Strana C.F.

Skóre: 4:3

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Začátek zápasu byl nezáživný.Hosté hráli v pěti a bylo otázkou času,kdy začnou padat branky.Jenže to se nestalo,jelikož domácí zápas podcenili,alespoň minimálně první poločas ve kterém hostům došel šestý hráč.První půle 1:0 pro domácí náhodným gólem.Do druhého poločasu nastoupili oba celky v plném složení a hosté začali být vyrovnaným celkem.Pak nastal zvrat a hosté dvěma trefami vedli 1:2 a utkání se stalo nervoznější.Nakonec zápas skončil výhrou Realu Slama 4:3.Hostujícím patří pochvala za nasazení a bojovnost a asi podle mého názoru si zasloužili bod,nejlepším hráčem zápasu Greshnyakov Sergej z týmu BK Roura Fellas,který tvořil hru hostů.Real byl nakonec rád i za jednogólové vítězství.Nakonec sečteno a podtrženo 4:3 pro domácí.