Konání: 2013-06-16 18:30:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2012/2013 J, 2.B liga, kolo 22

Rozhodčí: FC Buracos Brancos

Skóre: 0:5

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Utkání bylo zkontumováno z důvodu neoprávněného startu hráče v trestu po 3 žlutých kartách. Podprůměrný druholigový fotbal byl k vidění v závěrečném kole 2. B ligy na hřišti ZŠ Plamínkové mezi celky FC Rival Club a Lhotka stars. Před utkáním lépe postavení domácí nepotvrdili své výsledky z předešlých kol a proti houževnatě hrajícímu týmu hostí byli přinejlepším vyrovnaným soupeřem. Lhotka stars doplatila zpočátku utkání na příliš otevřenou a prostupnou obranu, která znamenala dvě branky v její síti a nutnost dohánět počas celého utkání ztrátu. O vstřelení kontaktní branky se hosté pokoušeli do poločasu marně, bravurně chytající gólman FC Rival Club, Bílek, byl ústřední postavou celého zápasu, zlikvidoval dobrých 20 nadějných pokusů Lhotky a jen díky němu byl poločasový stav utkání 2:0 pro domácí. Vstup do druhé půle se hráčům Lhotky vydařil na výbornou, když již po dvou minutách vstřelil kýženou kontaktní branku Ondřej Havlas, nejnebezpečnější hráč hostí. Na gól Lhotky bleskově zareagoval Erik Kubeša, který vrátil domácím dvoubrankové vedení. Hra následně ustrnula a na zajímavější moment se čekalo až do 51. minuty, kdy se o snížení stavu z pohledu Lhotky postaral Pavel Dvořák. Ani tentokrát však jednobrankový rozdíl ve skóre netrval příliš dlouho, o tři minuty později zvýšil na 4:2 Erik Kubeša svým třetím gólem v utkání. Radost na tváři hráčů FC Rival Club příliš dlouho nevydržela, místo toho aby se domácí snažili výsledek ubránit, nepochopitelně zůstali v několika hráčích viset v útoku a po zásluze byli v 56´ resp. 59´ potrestáni dvěma góly, a tím i ztrátou dvou důležitých bodů v boji o konečné druhé místo 2. B ligy.