Konání: 2012-09-09 16:30:00, ZŠ Za Invalidovnou

Zařazení: 2012/2013 P, 2.B liga, kolo 1

Rozhodčí: Malá Strana C.F.

Skóre: 3:3

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Herní projev obou mužstev, FC Rival Club a FC Hedonis byl jak technicky tak férově vyrovnaný. Los dopadl nepříznivě pro mužstvo FC Hednois, jež se muselo postavit proti ostrým paprskům zapadajícího pozdně letního slunka. Po poločase se situace otočila, ovšem svit již nebyl tak ostrý. Na první gól se čekalo zhruba dvacet minut, ten byl ovšem krátce poté vyrovnán a obě mužstva odešla do "šaten" za nerozhodného stavu 1:1. Z druhého poločasu si chtěla obě mužstva ukořistit co nejvíce. Nakonec se dohrálo za stavu 3:3, přičemž poslední remízový gól padl v závěru druhého poločasu na konci nastavení. My jako rozhodčí uznáváme, že jsme mohli pochybit, přesto jsme se snažili pískat oběma teamům rovně a poctivě. Za případné nedostatky se mužstvům FC Rival a FC Hedonis omlouváme.