Konání: 2012-11-04 18:00:00, Suchdol, ČZU

Zařazení: 2012/2013 P, 2.A liga, kolo 8

Rozhodčí: Daytona b&w

Skóre: 5:2

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Prakticky po celý zápas vyrovnané utkání, ve kterém hosté měli častěji míč v držení i na pohled lépe a přesněji kombinovali, přesto zvítězil domácí tým. První branku utkání vstřelili hosté po pěkném centrovaném míči a zakončení hlavou. Domácí se především soustředili na obranu na své polovině a vyráželi k rychlým protiútokům, při nichž se dostali k několika slibným střeleckým příležitostem, které však míjeli branku hostů. Vyrovnat se jim podařilo po nepozornosti hostující obrany střelou z úhlu. Hosté však ještě do poločasu předvedli jednu krásnou akci, kdy po klasické české uličce dokázali jít opět do vedení. Začátek druhého poločasu se nesl ve stejném duchu jako ten první, hosté drželi balon a snažili se utkání spíše již v poklidu dohrát, domácí naopak čekali na chyby soupeře, které nakonec přišly, jako při vyrovnávacím gólu domácích na 2:2. Od tohoto stavu již domácí až do konce utkání působily aktivnějším dojmem a s větší chutí šli za vítězstvím. Poslední dvě branky utkání padly až v posledních minutách do otevřené obrany hostů.