Zařazení: 2012/2013 P, 2.A liga, kolo 7

Rozhodčí: Robert Kvacskai

Skóre: 2:5

Skóre v polovině: 1:3

Komentář: Další sobotní koulování měly na svědomí týmy Bazinga a AG Dechkurew. Naštěstí správce a jeho traktor, bůh jim žehnej, dali hřiště do takového pořádku, že hráči s klidem odložili sněžnice a opět nazuli kopačky. Hrálo se tak na podstatně lepším povrchu než předchozí zápas Slaystationu se Souterrainem (i kvůli tomu, že sněžení téměř ustalo). Dechkurew byl o něco lepším a produktivnějším týmem. Hrál kompaktněji a lépe řešil obranné i útočné akce. K vidění bylo oboustranně velké množství nepřesností v rozehrávce, v obraně, i v zakončení. Otevírala se tak příležitost pro rychlé brejky a přečíslení. Vedení se ujali hosté, přidali pak druhý gól a přes snížení domácích dotáhli zápas do poločasu s vedením 3:1. V druhé půli se trochu přiostřilo, když se rozdíl ve skóre snížil jen na jediný gól. Po klasickém podražení skluzem pak dostal žlutou kartu domácí Martínek. Hru však jinak celkově charakterizovala fair play obou týmů - přítomná tvrdost byla většinou v hranicích pravidel a celkem pravidelně oba týmy přiznávaly svá provinění, která jsem neviděl. Díky oběma týmům za pěkný zápas! --------------------------------------- P.S.:A ještě znovu díky panu správci, jeho pomocníkům a malotraktoru!