Zařazení: 2012/2013 P, 2.A liga, kolo 5

Rozhodčí: Daytona b&w

Skóre: 1:2

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Úvod utkání patřil domácímu týmu, kteří svého soupeře dokázali zatlačit, šťastně se po tečované střele dostali do vedení a během prvních 15 minut neproměnili další tři vyložené šance. Kdyby v polovině prvního poločasu byl stav utkání 3:0 pro domácí, nikdo by se nemohl divit. S přibývajícími minutami se však do hry stále častěji dostávali hosté, kteří pod dirigentskou taktovkou nejlepšího hráče utkání Maxe Hornofa zvyšovali tempo své hry a v poslední pětiminutovce první půle otočili skóre utkání na svou stranu. Druhý poločas se nesl v duchu marné snahy domácích po vyrovnání. Zvýšenou aktivitu jim upřít nelze, na dobře připravenou a zavřenou obranu hostů však recept nenašli. Naopak do vyložených šancí se dostávali hosté z rychlých protiútoků, další gól pro zpečetění výsledku však nevstřelili. Pěkné utkání hrané v dobrém tempu vyhráli zaslouženě hosté, domácí doplatili na neproměněné šance ze začátku utkání. Zápas proběhl bezproblémově v duchu fair play, obě mužstva (zvláště Bazinga) po celý zápas pomáhala rozhodčímu přiznáváním rohů a autů, nechť jim to vydrží i nadále.