Konání: 2017-09-10 18:15:00, Suchdol, ČZU

Zařazení: 2017/2018 Podzim, 1. liga, kolo 1

Rozhodčí: FC Momentum

Skóre: 7:4

Skóre v polovině: 3:3

Komentář: Rovnou počáteční zápas sezóny nabídl velmi pohledné utkání v 1. lize. V nedělní podvečer se v Suchdole utkali domácí FT Razors s nováčkem první ligy Pony FC. Domácí tým dorazil v skromném počtu 5+1 s dvěma novými tvářemi, zatímco hosté měli dostatek hráčů na průběžné střídání. První poločas byl velice vyrovnaný: šance střídala šanci, ale na obou stranách stáli v cestě gólů výborně chytající brankáři. Oba týmy předvedli desítky pohledných akcí na jeden dotek, stejně tak jako spousty kliček. Za zmínku stojí především útočná dvojice domácích Eppert-Sodoma, která dokázala obranu Pony FC několikrát dokonale rozebrat. Do šaten se šlo za vyrovaného stavu 3:3. Hosté využili svých odpočatých nohou a do druhé poloviny vstoupili aktivněji. Po Lacinově gólu, který pro něj znamenal hattrick, šli hosté do vedení. Obdržený gól domácí tým, hrající v černých dresech, nakopl a po několik dalších minut se hrálo v dokonalém zámku na polovině hostí. Obrana Pony FC tlak nezvládla a po šikovné kombinaci jeden z obránců fauloval v pokutovém území. K penaltě se postavil Sodoma a zkompletoval hattrick. Zanedlouho byla k vidění parádní indivudální kvalita Jakubova, který zakroutil míč do sítě rabonou. Po zbytek zápasu už dominovali hráči v černých dresech a zápas dovedli k nakonec pohodlému vítězství, i když tým Pony FC může být na svůj výkon velmi hrdý.