Zařazení: 2016/2017 Jaro, 3.B liga, kolo 17

Rozhodčí: FC Hedonis

Skóre: 4:4

Skóre v polovině: 3:2

Komentář: Šlo o souboj pomalu o generaci straších hostí, majícím výraznou váhovou i výškovou převahu s mladým týmem, který se bezstarostně sešel těsně před začátkem hrací doby. Utkání začalo poklidně a domácí vedli brzy 3:0 po dvou hezkých kombinacích a tvrdé střele ze střední vzdálenosti. Pak už se pozdě příchozí hosté vzpamatovali a ještě do půle snížili na 3:2. Domácí ztratili zdánlivě neotřesitelný náskok. Narostla nervozita na obou stranách a objevily se i vzájemné nekorektnosti a hašteření snižující výkon obou týmů. Zejména domácí se méně soustředili na hru a často chybovali. Na ob ou stranách byli velmi dobře technicky vybavení hráči v poli a spolehliví brankáři. Hosté v druhé půli několikrát neinkasovali jen díky zázračným zákrokům svého brankáře. Dramatický zápas, kde se strany střídaly ve vedení, nakonec skončil nerozhodně.