Zařazení: 2016/2017 Jaro, 2.A liga, kolo 14

Rozhodčí: Hells

Skóre: 7:3

Skóre v polovině: 3:2

Komentář: Mně se ten fotbal jako líbil... Vedro jak kráva, ale bylo aspoň na co koukat. LT u Dubu se ničeho moc nebálo a rovnou tam ze začátku šoupli dva fíky, i když jim vlastním gólem pomohl profesorsky (dle jeho slov) hrající Štěpán Svatoň. To O. A. Arrows nakoplo k lepší hře a konečně začali hrát hru podobnou té, se kterou se prezentovalo v první lize... Do poločasu otočili skóre na 3:2. No a jak se jim nepodařil vstup do prvního poločasu, tak naopak začátek druhé půle je zastihl v slušné formě... Tři rychlé góly z jejich strany, skóre 6:2 a o výsledku zápasu bylo prakticky rozhodnuto... Hosté ještě snížili, ale víc bohužel nezvládli. Ale fakt sympatickej výkon z obou stran... Hezký to bylo ;-). Aspoň jim teď bude chutnat to pivo...