Souhrn 16.kola

19.04.2023

 

1.liga

Neohroženou pozici BK Roura Fellas nijak nepoznamenalo ani 16. kolo, ve kterém si Roura opět připsala plný počet bodů, tentokrát však odpočinkově za kontumaci. Klukům z Plánu B se dlouhodobě nedaří potkávat na zápasech, takže kontumace s Rourou, bohužel, nebyla výjimečná, ale konečná, a s PKFL se pro tuto chvíli loučí ☹ Podobně jako Roura získal body za kontumaci i SION. Hokejově 1:6 rozprášila Chodov 2022, který stále ladí tu správnou sestavu, Hoblina Jižák. Drží tak pevně páté místo v tabulce a se stejným bodovým ziskem šlape na paty Borussii. Ta se sešla v počtu „tak akorát“, a prohru (4:6) ve šlágru kola s Red Teamem neodvrátil dvěma góly ani aktuálně nejlepší střelec soutěže Vlado Vlček. HUŇÁČ přejel poslední O.A. Arrows vysoko 8:1, a i když hosté statečně útočili, prostě jim to nelepilo. Vyhaslé hvězdy si poradily s Hell Spartans 5:2.

 

2.A liga

V druhé nejvyšší soutěži zahájil kolo zápas mezi Královskými Vinohrady a High Society. Domácí Vinohrady nabuzené dohrávkovou porážkou aktuálně druhé Parmy, si nenechaly utéct ani body z druhého zápasu v týdnu a oloupily High Society těsně 2:1. Vedoucí Pivná parta řádila po pěti gólech Romana Letka a skóre se zastavilo až na údaji 9:2. Překvapením je výsledek střetnutí Los Losos s posledními AFK Bochanův syndrom, kterým zatažená obrana a hra na jejich střelce, přinesla body za výhru 1:6. Daytona o dvě příčky v tabulce před Elitou držela i výsledek vzájemného zápasu na rozdíl dvou gólů - 2:0. Vyrovnané utkání sliboval zápas Kance v bučině s GJS, který dostál předpokladům, a skončil 2:2. Parma vyškolila Sehranku, a i přestože byla méně u míče, měla efektivnější a přesnější koncovku, a nadělila Sehrance sedmičku (7:0).

 

2.B liga

V této skupině tentokrát odpočívaly Modřanský svině, které berou body za kontumaci s Black Gold. Judo club Jenis s Realem Vinohrady se rozhodli zápas přehodit na červnový termín, kdy se snad konečně dočkáme rozumného počasí. BTW Krč oloupili obětavým výkonem druhý tým v tabulce, Snow Kids, kteří dobývali branku hostí marně, a na domácím hřišti zaznamenali porážku 0:1. Napínavé utkání především v druhém poločase zažily Stodůlky, kdy domácí AC Les Rustiques stahovali třígólové manko na Kampu FC, úsilí však nakonec stačilo jen na výsledek 2:3. Black Bull Kobylisy sehráli s Diggers vyrovnanou partii, štěstí se však nakonec přiklonilo k domácím, kteří vykutali výhru 2:1.

 

3.A liga

3.A soutěž zažila o víkendu gólostroj prvních dvou týmů. LitrpůlFC si zastřílel na hřišti Lišcího trusu a výsledkem 2:10 se od 7.kola dál veze na vítězné vlně. Třinácti góly nekompromisně smetli Ligový soubor druzí Sešrotuj bábu. Společně s Litrpůlem tak dosud rozdali 94 gólů, což je nejvíc v celé soutěži. FC Atlepast se potkali s FC Eintopf, umístění v tabulce a podzimní remíza slibovaly vyrovnané utkání. Stejně jako na podzim nadělil FC Eintopf FC Atlepast 4 góly. Ti však však v odvetě svou čtyřku přidat zapomněli a zůstali poraženi 0:4. Les Bizerâns se přiblížili Mazurce na rozdíl dvou bodů, když ani gól střídajícího gólmana Mazurky nestačil na víc než konečných 2:1. Slovenskočesko udolalo Colombii 4:3 a TJ Tvoja mama zaskočila Ambassadors, kterým se vůbec nedařilo střelecky, výhrou 4:0.

 

3.B liga

JBH ŤHUUKY ŤUUUK ani v tomto kole neuspěli a výsledkem 4:5 proti One Direction prodlužují sérii proher v jarní části na čtyři. R.I.Publica v brance s Eliškou Šolcovou přetlačila Sportpivo 3:5. Smolným se stal pro hostující tým zápas prvního celku s posledním, Dynamit Praha vs Slavoj, kterému se nejprve zranil brankář a šanci na dohnání soupeře pak zastavil nešťastný vlastní gól, Dynamit si tak pohlídal výhru 5:1. Bez rozhodčího to zvládli Deportivo Estudiantil s Perličkami na dně a rozešli se s výsledkem 2:1. S chutí si zastříleli Kobyliští Tygři, kteří “kluky se dvěma promile” osvěžili dvanáctkou, a i když za střelce domácích Dvojpromileboyzz zaskakoval jednou úspěšně i gólman, skončilo utkání 2:12. Kubánští doutníci padli ve vyrovnaném zápase s LVFC Rams Prague 4:2 a propadli se v tabulce na aktuální bronzovou příčku. 

 

3.C liga

Nejmladší skupina nabídla v tomto kole jen dva zápasy. Čivavy, které jsme Vám představovaly (ZDE), dlouho držely vedení nad FC Inter Ganichi a zápas ztratily až 5 minut před koncem poměrem 4:6. Výhra posunula FC Inter na průběžné první místo. To BLYSKAVKA F.C. dominovala v zápase s PUAH od začátku do konce a s kluky z PUAHu vymetla 12:3.

 

Autor: Barbora Klečková

Všechny novinky