Zápasy - Sezóna 2018/2019 Podzim - 2.B liga rozpis

Ročníky : 2019/2020 | 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2018/2019 Jaro | 2018/2019 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 03.09.2018 - 09.09.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-09-09 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka FC Bukefal Tomáš Chlum 3 : 6
2018-09-08 20:00 Kobylisy FC Momentum One Direction Fc Vyhaslé Hvězdy 3 : 4
2018-09-09 20:00 Kobylisy FC Stará garda Judo club Jenis Marek Řeháček 1 : 1
2018-09-09 19:15 Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Kanec v bučině František Novotný 1 : 4
2018-09-09 16:45 Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady Pivná parta František Novotný 2 : 7
2018-09-09 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Nápoje František Novotný 3 : 2
Kolo 2: 10.09.2018 - 16.09.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-09-15 18:40 Kobylisy FC Momentum Sehranka 5 : 0
2018-09-16 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis FC Bukefal František Novotný 0 : 8
2018-11-24 20:30 Kobylisy One Direction Les Bizerâns Les Bizerâns 5 : 0
2018-09-14 18:15 Sportcentrum Koráb Pivná parta FC Stará garda Martin Pašek 2 : 1
2018-09-16 20:00 Kobylisy Kanec v bučině AG Dechcurew František Novotný 3 : 2
2018-09-15 13:30 Děkanka Nápoje Královské Vinohrady Martin Pašek 7 : 4
Kolo 3: 17.09.2018 - 23.09.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-09-23 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Judo club Jenis František Novotný 0 : 0
2018-11-11 19:15 Sportcentrum Koráb Les Bizerâns FC Momentum Marek Řeháček 1 : 3
2018-09-23 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal Pivná parta Fc Vyhaslé Hvězdy 1 : 1
2018-09-23 14:40 Kobylisy AG Dechcurew One Direction Tomáš Chlum 4 : 3
2018-09-23 20:00 Kobylisy FC Stará garda Nápoje František Novotný 0 : 0
2018-09-23 16:45 Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady Kanec v bučině Michal Koštál 2 : 2
Kolo 4: 01.10.2018 - 07.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-10-07 19:15 Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Sehranka Tomáš Chlum 2 : 6
2018-10-05 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Judo club Jenis Daniel Borodáč 2 : 2
2018-10-06 18:40 Kobylisy FC Momentum AG Dechcurew Michal Koštál 1 : 1
2018-10-06 13:30 Děkanka Nápoje FC Bukefal Tomáš Chlum 3 : 3
2018-10-05 20:30 Kobylisy One Direction Královské Vinohrady František Novotný 3 : 0
2018-10-07 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC Stará garda František Novotný 1 : 1
Kolo 5: 08.10.2018 - 14.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-10-14 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Pivná parta Martin Pašek 1 : 3
2018-10-14 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Les Bizerâns Tomáš Chlum 3 : 0
2018-10-14 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Nápoje František Novotný 3 : 5
2018-10-14 16:45 Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady FC Momentum František Novotný 4 : 0
2018-10-14 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal Kanec v bučině BK Roura Fellas 5 : 3
2018-10-14 20:00 Kobylisy FC Stará garda One Direction Tomáš Chlum 0 : 6
Kolo 6: 15.10.2018 - 21.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-10-21 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Sehranka Hell Spartans 9 : 0
2018-10-20 13:30 Děkanka Nápoje Pivná parta Daniel Borský 0 : 2
2018-10-21 19:15 Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Královské Vinohrady Tomáš Chlum 2 : 1
2018-10-21 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Judo club Jenis František Novotný 9 : 0
2018-10-20 18:40 Kobylisy FC Momentum FC Stará garda Daniel Borský 2 : 0
2018-10-19 20:30 Kobylisy One Direction FC Bukefal Daniel Borský 3 : 1
Kolo 7: 22.10.2018 - 28.10.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-10-28 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Nápoje FC Hoblina Jižák 2 : 9
2018-10-28 16:45 Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady AG Dechcurew Daniel Borský 2 : 4
2018-10-28 11:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta Kanec v bučině Martin Pašek 3 : 4
2018-10-28 20:00 Kobylisy FC Stará garda Les Bizerâns Martin Pašek 0 : 1
2018-10-28 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis One Direction František Novotný 2 : 2
2018-10-28 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal FC Momentum AG UNITED 7 : 1
Kolo 8: 29.10.2018 - 04.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-11-04 16:45 Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady Sehranka Marek Řeháček 5 : 1
2018-11-04 20:00 Kobylisy Kanec v bučině Nápoje František Novotný 2 : 8
2018-11-04 14:40 Kobylisy AG Dechcurew FC Stará garda Daniel Borský 1 : 1
2018-11-02 20:30 Kobylisy One Direction Pivná parta František Novotný 5 : 1
2018-11-04 19:15 Sportcentrum Koráb Les Bizerâns FC Bukefal Marek Řeháček 3 : 6
2018-11-03 18:40 Kobylisy FC Momentum Judo club Jenis Daniel Borský 1 : 1
Kolo 9: 05.11.2018 - 11.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-11-11 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Kanec v bučině Martin Pašek 4 : 2
2018-11-11 20:00 Kobylisy FC Stará garda Královské Vinohrady Michal Koštál 1 : 1
2018-11-10 13:30 Děkanka Nápoje One Direction Martin Pašek 5 : 0
2018-11-11 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal AG Dechcurew GJS 3 : 1
2018-11-09 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta FC Momentum Martin Pašek 6 : 2
2018-12-02 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Les Bizerâns František Novotný 3 : 2
Kolo 10: 12.11.2018 - 18.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-11-18 20:00 Kobylisy FC Stará garda Sehranka Milan Janča 4 : 0
2018-11-18 15:00 Sportcentrum Koráb One Direction Kanec v bučině František Novotný 4 : 4
2018-11-18 16:45 Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady FC Bukefal František Novotný 1 : 10
2018-11-17 18:40 Kobylisy FC Momentum Nápoje František Novotný 1 : 5
2018-11-18 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Judo club Jenis Jakub Kotek 0 : 3
2018-11-18 19:15 Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Pivná parta František Novotný 1 : 3
Kolo 11: 19.11.2018 - 25.11.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-11-25 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka One Direction František Novotný 3 : 4
2018-11-25 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal FC Stará garda Martin Pašek 3 : 1
2018-11-25 20:00 Kobylisy Kanec v bučině FC Momentum Jakub Kotek 2 : 2
2018-11-23 20:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Královské Vinohrady Královské Vinohrady 4 : 3
2018-11-24 13:30 Děkanka Nápoje Les Bizerâns Martin Pašek 8 : 2
2018-11-23 19:00 Sportcentrum Koráb Pivná parta AG Dechcurew Milan Janča 3 : 1

 Naše další projekty:

2vs2 Liga   

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace Zaregistrovat se jako nový hráč

Spolupracujeme s:

http://www.psmf.cz/res/data/023/002908.gif?seek=1529937195