Zařazení: 2014/2015 J, 2.A liga, kolo 20

Rozhodčí: Anal Riders

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Hosté byli od začátku fotbalovější a vytvářeli si šance ke skórování. Jednu z nich proměnil v 10 minutě Čenský, který o pár minut předtím opustil brankoviště, kde zaskakoval za opozdivšího gólmana hostů. Domácí se snažili vyrovnat fotbalovějšímu soupeři a díky bojovnosti si vytvořili několik náznaků šancí, ale obrana hostů si dokázala vždy poradit, navíc hosté stále hrozili a domácí musel několikrát výrazně podržet brankář Řehoř. Ve 25 minutě už ale ani on nestačil na zakončení Matyáše a hosté šli do vedení 2:0. Chvíli na to se ale domácím podařilo poprvé vyzrát na obranu hostů, když Procházka přesně zakončil a snížil tak na 1:2 po prvním poločase. V druhé půli se scénář opakoval, fotbalovější hosté měli spoustu šancí, ale stroskotávali na výborném brankáři domácích, který inkasoval už jen jednou a to v 36 minutě po střele Škardy 1:3. Naději pro domácí vykřesal v 53 minutě povedenou střelou z dálky Šturma 2:3, ale na body už to ani přez veškerou snahu domácích nestačilo. Nutno podotknout, že domácí podlehli jen o jednu branku se značnou dávkou štěstí a díky značnému úsilí gólmana Řehoře.