Konání: 2013-10-13 14:30:00, Hostivař (31x43)

Zařazení: 2013/2014 P, 1. liga, kolo 5

Rozhodčí: FC Vyhul AirsoftGame.cz

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: V duchu fair play odehrané utkání na vysoké úrovni, bylo patrné, že se střetly dva sehrané týmy první ligy. Obě mužstva hned od začátku dávala najevo, že vyznávají ofenzivní styl hry a ačkoliv tomu výsledek příliš nenasvědčuje, byla k vidění spousta šancí. Hned ve 3. minutě se vedení ujali domácí O.A.Arrows gólem Ondřeje Veverky, již za dvě minuty však obrat hostí započal Petr Lukeš a tentýž hráč jej v minutě 13. dokončil. Pak se sice pořád hrálo nahoru dolu, ale skóre až do poločasu zůstalo stejné a strany se měnily za stavu 1:2 pro hostující Red Team. Druhá půle začala podobně jako skončila ta první, tj. množstvím šancí. Domácímu Matěji Souchovi se nakonec ve 43. minutě podařilo jednu z nich proměnit, což jeho spoluhráče vybičovalo ke zvýšené aktivitě směrem k brance soupeře. Vzadu však dostávali hosté dost místa a ve 57. minutě je za to potrestal Martin Frýdek, který stanovil konečné skóre zápasu na 2:3 pro Red Team. Domácí O.A.Arrows mohli jen litovat množství neproměněných šancí.