Konání: 2013-09-29 21:00:00, Hostivař (31x43)

Zařazení: 2013/2014 P, 1. liga, kolo 3

Rozhodčí: Pejro CdF

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Velice pohledné utkání, plné útočných akcí, ve kterém zprvu dominovali oba brankáři, kteří své týmy drželi důležitými zákroky. V prvním, docela vyrovnaném poločase, se podařilo skorovat pouze hostům. Poločas tedy skončil těsným vedením pro borce z Red teamu. Hned zkraje části druhé se prosadili i domácí, jenže nerozhodný stav vydržel na ukazatali skore jen malou chvíli. Hostující hrot doslova položil na zadek několik domácích obránců a vrátil vedení na stranu hráčů ve žlutém. V chladném počasí se hrál po celý zapas svižný fotbal, plný akcí na jeden či dva doteky. Domácí šli v závěru utkání výhře naproti. Pálili jednu vyloženou šanci za druhou. Člověk se i divil co vše jde zahodit. Nakonec však dokázali překonat výborně chytající brankáře hostí dvakrát. Hosté také v samém závěru zazlobili, ale domácí obrana v čele se svým brankářem, nedovolila importík ani jednoho bodu. Výhra 3:2 je vzhledem k průběhu zasloužená.