Zařazení: 2013/2014 J, 1. liga, kolo 13

Rozhodčí: Daytona b&w

Skóre: 4:3

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Hosté odehráli prvních 15 minut pouze se čtyřmi hráči v poli, přesto to byli právě oni, kdo se dostal do vedení 1:0. Ačkoli domácí krátce nato vyrovnali, po doplnění pátého hráče předvedli hosté rychlou kombinační akci, která jim zajistila znovu vedení a určila také poločasový výsledek. Druhý poločas začal pro domácí štastně, tvrdou ránu skoro z poloviny hřiště nedokázal brankář hostů zastavit a rázem bylo opět vyrovnáno. Hosté ovšem neustále hrozili z rychlých protiútoků, jeden z nich proměnil nejlepší hráč utkání Štěpán Hájek a Razors opět vedli. Vedení navíc mohlo být i dvougólové, samostatný únik dvojice Čavoš-Hájek na gólmana domácích však brankou neskončil. Arrows toho využili a po pěkné akci srovnali na 3:3. Vítězný gól utkání Razors domácím prakticky darovali, když vyrobili chybu při rozehrávce před vlastní bránou. Poslední minuty zápasu se snažili Razors o vyrovnání, domácí ale cenné vítězství udrželi.