Zařazení: 2021/2022 Jaro, 2.A liga 2021, kolo 20

Rozhodčí: Taras Vatral

Skóre: 3:5

Skóre v polovině: 3:2

Komentář: Od začátku utkání domácí zádali vysoké tempo hry,a chtěli ihned vzít zápas do svých rukou. Což se jim vymstilo a po několika brejku hosté se prosadili a hráli to co potřebovali. Ale do poločasu Lososy po pár nevyužitych šancí na úkor dobře hrající obraně dokázali prosadit.Goly byli na první pohled dost jednoduché ale z druhé strany byli naprosto zasloužené. Aby toho nebylo málo do šatny zavěsil vlastňakem Táborský. A do přestávky skóre bylo ve prospěch domácích 3:2.Do druhého poločasu nic ne napovidalo že by Sehranka zlomila zápas. Ale rozdilový hrač Hošek šel proti proudů.Po nahraných uličkách vždy dokázal potrestat a vůbec sáhnout na dno svých sil.Klobouk dolů. Poslední minuty utkání byli v režii domácích ale bohužel dnes neměli svůj den.Jinak střetnutí skoro bez faulu,v duchů fair play. Podotknout musím i gólmana hostů, bez něj dnes by to nešlo. Suprove utkání od začátku až do konce.