Konání: 2013-04-07 20:15:00, Meteor Libeň

Zařazení: 2012/2013 J, 2.B liga, kolo 13

Rozhodčí: FT Razors

Skóre: 0:7

Skóre v polovině: 0:3

Komentář: Zápas, hraný pod umělým osvětlením na hřišti v Libni rozhodla hlavně efektivita hostujícího týmu v zakončení. Domácí se i přes zjevnou snahu o kombinaci nedokázali dostávat do vyložených šancí a jejich akce ztroskotávaly na finální přihrávce nebo na dobře chytájícím brankáři Matějkovi. Hosty dostal na koně smolný vlastní gól po autovém vhazovaní. Do poločasu, kdy byla hra ještě celkem vyrovnaná, přidali s chutí hrající hosté další dvě branky. Druhý poločas domácí více otevřeli svou hru a ve snaze chodit do útoku ve větším počtu hráčů se dopouštěli chyb v rozehrávce, které hosté nemilosrdně trestali a nakonec zvítězili celkem jasně 7:0. Zápas s minimem faulů se nesl v duchu fair play a oba týmy se snažily o kombinační hru. P.S. Jeden z golů byl vlastní, padl po vhazovaní a byl připsán hráči, který vhazoval a tím pádem se poslední dotknul míče, tj. Ondřej Havlas.