Konání: 2012-11-18 18:00:00, Suchdol, ČZU

Zařazení: 2012/2013 P, 2.A liga, kolo 10

Rozhodčí: Daytona b&w

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Začátek utkání odehráli hosté pouze se čtyřmi hráči v poli, proto bylo jejich hlavním cílem neinkasovat do doby, než dorazí zbytek týmu. Domací tudíž svého soupeře zatlačili na jeho polovinu a působili aktivnějším dojmem. Po vyrovnání počtu hráčů na hřišti se hra značně vyrovnala a byl k vidění rychlý, bojovný a vyrovnaný fotbal. První poločas vyhráli domácí poměrem 2:1. Do druhé půle nastoupili hosté s odhodláním vyrovnat utkání, byli lepším týmem, vytvořili si několik slibných šancí, které neproměnili. Vyrovnání se nakonec přeci jen zaslouženě dočkali. Prakticky v zápětí však domácí strhli vedení znovu na svou stranu po zaváhání hostující obrany. Průběhu utkání by asi více slušela remíza, šťastnějším týmem však tentokrát byli domácí.