Konání: 2012-11-25 15:00:00, ZŠ Mendelova

Zařazení: 2012/2013 P, 1. liga, kolo 11

Rozhodčí: Robert Kvacskai

Skóre: 5:2

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Pěkný, technický fotbal, v němž byli silnější domácí. Jejich větší kvalita se ale dlouho nemohla proti dobře bránícím Lamám gólově prosadit. Ve 12. minutě daly Lamy gól a přes postupně sílící tlak domácích dokázaly vzdorovat. Šípům se pak na kopačky přilepila nervozita a ne a ne vstřelit gól. V druhé půli měly Lamy několik nebezpečných brejků, a kdyby je proměnily, možná by zápas dopadl vítězně pro ně. Jenže chyběla kvalitní finální přihrávka a kromě Libora Pechoče se jeden na jednoho Lamy téměř nedokázaly prosadit. Zlom zápasu přišel ve 43. minutě, kdy jeden z domácích bratří Veverků zachytil nešťastně kopnutou malou domů po nešťastně hozeném autu a celkem lacino vyrovnal. V tu chvíli odpor hostů povolil a Arrows začli sypat svůj příděl... Za čtvrt hodiny padlo 5 gólů. 4 do sítě hostů a jedna korekce do sítě domácích. Konečný výsledek 5:2 tak lze brát jako v celku zasloužený.