Seznam zápasů rozpis

Ročníky : 2019/2020 | 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2019/2020 Jaro | 2019/2020 Podzim | Vše |

Kolo Datum Čas Liga Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre Zápis
Kolo Datum Čas Liga Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre Zápis
1 2019-09-08 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Nápoje zápis zápis
1 2019-09-08 19:00 1.liga Motorlet 1 FC Nusle 420 AFK Bochanův Syndrom zápis zápis
1 2019-09-07 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas FC SION zápis zápis
1 2019-09-08 16:00 1.liga Štěrboholy Černí Štýři Red Team zápis zápis
1 2019-09-08 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows Chodov zápis zápis
1 2019-09-06 19:00 1.liga Pivná parta Los Angels Anals zápis zápis
1 2019-09-08 14:30 2.A liga Děkanka Los Losos Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
1 2019-09-08 11:00 2.A liga Štěrboholy Converto Praha One Direction zápis zápis
1 2019-09-07 11:00 2.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague Královské Vinohrady zápis zápis
1 2019-09-08 13:20 2.A liga Kobylisy Ludmila A Kanec v bučině zápis zápis
1 2019-09-08 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Daytona b&w zápis zápis
1 2019-09-08 16:00 2.A liga Kobylisy FC Momentum FC Elita zápis zápis
1 2019-09-06 20:30 2.B liga Kobylisy Pony FC Eurest Runners zápis zápis
1 2019-09-08 08:30 2.B liga FC Tempo Praha Druhá šance AG Dechcurew zápis zápis
1 2019-09-08 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda High Society zápis zápis
1 2019-09-08 14:40 2.B liga Kobylisy FC ResslBoys Hell Spartans zápis zápis
1 2019-09-06 19:30 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B Sehranka zápis zápis
1 2019-09-08 20:50 2.B liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák BTW Krč fm zápis zápis
1 2000-09-08 19:15 3.A liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns "volné místo 1" : zápis
1 2019-09-02 00:00 3.A liga "Volné místo 4" Los Cojones de Martinez zápis zápis
1 2019-09-08 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm LT u Dubu zápis zápis
1 2019-09-08 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Los Angels Anals B zápis zápis
1 2019-09-08 19:30 3.A liga Na dlouhém lánu Krápníkáři Dvojpromileboyzz zápis zápis
1 2019-09-08 17:20 3.A liga Kobylisy GJS Ligový soubor Deziluzy zápis zápis
1 2000-09-08 14:40 3.B liga Black Bull Kobylisy "Volné místo 3" : zápis
1 2000-09-02 00:00 3.B liga "volné místo 2" Dynamit Praha : zápis
1 2019-09-08 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama Kubánští doutníci zápis zápis
1 2019-09-07 14:00 3.B liga Sokol Vinohrady Real Vinohrady C.F. SSI Group zápis zápis
1 2019-09-07 16:30 3.B liga Sokol Vinohrady Kampa FC FC Eintopf zápis zápis
1 2019-09-08 19:30 3.B liga Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona FC Atlepast zápis zápis
1 2000-09-02 00:00 3.C liga "Volné místo 5" Snow Kids : zápis
1 2019-09-08 18:15 3.C liga Suchdol, ČZU FC Hedonis Judo club Jenis zápis zápis
1 2019-09-08 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha Diggers zápis zápis
1 2019-09-08 18:00 3.C liga Pražačka The Wolves of Karlin Liščí trus zápis zápis
1 2019-10-25 20:40 3.C liga Litvínovská FC TUKABEL Perličky na dně zápis zápis
1 2019-09-08 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Black Gold zápis zápis
2 2019-09-15 19:00 1.liga Motorlet 1 FC Nusle 420 Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
2 2019-09-15 18:40 1.liga Kobylisy FC SION Nápoje zápis zápis
2 2019-09-15 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Černí Štýři zápis zápis
2 2019-09-15 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov BK Roura Fellas zápis zápis
2 2019-09-15 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Pivná parta zápis zápis
2 2019-09-13 19:50 1.liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals O. A. Arrows zápis zápis
2 2019-09-15 11:00 2.A liga Štěrboholy Converto Praha Los Losos zápis zápis
2 2019-09-13 17:45 2.A liga Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
2 2019-09-13 20:30 2.A liga Kobylisy One Direction Ludmila A zápis zápis
2 2019-09-15 17:20 2.A liga Kobylisy Daytona b&w LVFC Prague zápis zápis
2 2019-09-15 20:00 2.A liga Kobylisy Kanec v bučině FC Momentum zápis zápis
2 2019-09-15 19:30 2.A liga Na dlouhém lánu FC Elita Parma AG zápis zápis
2 2019-09-15 08:30 2.B liga FC Tempo Praha Druhá šance Pony FC zápis zápis
2 2019-09-15 12:00 2.B liga Kobylisy High Society Eurest Runners zápis zápis
2 2019-09-15 14:40 2.B liga Děkanka AG Dechcurew FC ResslBoys zápis zápis
2 2019-09-15 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka FC Stará garda zápis zápis
2 2019-09-14 11:10 2.B liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans FC Hoblina Jižák zápis zápis
2 2019-09-15 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Plán B zápis zápis
2 2019-09-09 00:00 3.A liga Kbely Les Bizerâns zápis zápis
2 2000-09-14 14:40 3.A liga ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu "volné místo 1" : zápis
2 2019-09-14 16:40 3.A liga Sportcentrum Koráb Los Cojones de Martinez Slavoj zápis zápis
2 2019-09-15 16:00 3.A liga Sokol Vinohrady Dvojpromileboyzz Lømrå tüm zápis zápis
2 2019-09-15 16:00 3.A liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B GJS zápis zápis
2 2019-09-13 19:10 3.A liga Meteor Libeň Ligový soubor Deziluzy Krápníkáři zápis zápis
2 2000-09-09 00:00 3.B liga "volné místo 2" Black Bull Kobylisy : zápis
2 2000-09-14 18:40 3.B liga Kobylisy Kubánští doutníci "Volné místo 3" : zápis
2 2019-09-15 18:00 3.B liga Štěrboholy Dynamit Praha Real Vinohrady C.F. zápis zápis
2 2019-09-15 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf TJ Tvoja Mama zápis zápis
2 2019-09-15 09:00 3.B liga Litvínovská SSI Group PFK Cyklona zápis zápis
2 2019-09-14 18:00 3.B liga Sokol Vinohrady FC Atlepast Kampa FC zápis zápis
2 2000-09-15 18:15 3.C liga Suchdol, ČZU FC Hedonis "Volné místo 5" : zápis
2 2019-09-15 13:20 3.C liga Kobylisy Diggers Snow Kids zápis zápis
2 2019-09-15 19:15 3.C liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis The Wolves of Karlin zápis zápis
2 2019-09-13 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně 1.FC Crux Praha zápis zápis
2 2019-09-14 10:20 3.C liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus AG UNITED zápis zápis
2 2019-09-14 12:00 3.C liga Na dlouhém lánu Black Gold FC TUKABEL zápis zápis
3 2019-09-22 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever FC SION zápis zápis
3 2019-09-22 16:00 1.liga Štěrboholy Černí Štýři FC Nusle 420 zápis zápis
3 2019-09-21 14:15 1.liga Děkanka Nápoje Chodov zápis zápis
3 2019-09-20 19:00 1.liga Sportcentrum Koráb Pivná parta AFK Bochanův Syndrom zápis zápis
3 2019-09-21 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas Los Angels Anals zápis zápis
3 2019-09-22 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows Red Team zápis zápis
3 2019-09-22 14:30 2.A liga Děkanka Los Losos Královské Vinohrady zápis zápis
3 2019-09-22 13:20 2.A liga Kobylisy Ludmila A Converto Praha zápis zápis
3 2019-09-22 18:00 2.A liga Na dlouhém lánu Fc Vyhaslé Hvězdy Daytona b&w zápis zápis
3 2019-09-22 16:00 2.A liga Kobylisy FC Momentum One Direction zápis zápis
3 2019-09-21 11:00 2.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague FC Elita zápis zápis
3 2019-09-22 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Kanec v bučině zápis zápis
3 2019-09-20 20:30 2.B liga Kobylisy Pony FC High Society zápis zápis
3 2019-09-22 14:40 2.B liga FC ResslBoys Druhá šance zápis zápis
3 2019-09-22 13:00 2.B liga Strahov 1 Eurest Runners Sehranka zápis zápis
3 2019-09-22 20:50 2.B liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák AG Dechcurew zápis zápis
3 2019-09-22 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda BTW Krč fm zápis zápis
3 2019-09-20 19:30 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B Hell Spartans zápis zápis
3 2019-09-22 19:15 3.A liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns LT u Dubu zápis zápis
3 2019-09-22 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Kbely zápis zápis
3 2000-09-16 00:00 3.A liga "volné místo 1" Dvojpromileboyzz : zápis
3 2019-09-07 17:20 3.A liga Kobylisy GJS Los Cojones de Martinez zápis zápis
3 2019-09-22 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm Ligový soubor Deziluzy zápis zápis
3 2019-09-22 19:30 3.A liga Na dlouhém lánu Krápníkáři Los Angels Anals B zápis zápis
3 2019-09-22 14:40 3.B liga Kobylisy Black Bull Kobylisy Kubánští doutníci zápis zápis
3 2000-09-21 14:00 3.B liga Sokol Vinohrady Real Vinohrady C.F. "volné místo 2" : zápis
3 2000-09-16 00:00 3.B liga "Volné místo 3" FC Eintopf : zápis
3 2019-09-22 19:30 3.B liga Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona Dynamit Praha zápis zápis
3 2019-09-22 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama FC Atlepast zápis zápis
3 2019-09-21 16:30 3.B liga Sokol Vinohrady Kampa FC SSI Group zápis zápis
3 2000-09-16 00:00 3.C liga "Volné místo 5" Diggers : zápis
3 2019-09-22 18:00 3.C liga Pražačka The Wolves of Karlin FC Hedonis zápis zápis
3 2019-09-22 00:00 3.C liga Snow Kids Perličky na dně zápis zápis
3 2019-09-22 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Judo club Jenis zápis zápis
3 2019-09-22 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha Black Gold zápis zápis
3 2019-09-20 20:40 3.C liga Litvínovská FC TUKABEL Liščí trus zápis zápis
4 2019-09-29 16:00 1.liga Štěrboholy Černí Štýři Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
4 2019-09-29 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov FC SION zápis zápis
4 2019-09-29 19:00 1.liga Motorlet 1 FC Nusle 420 Pivná parta zápis zápis
4 2019-09-27 19:50 1.liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Nápoje zápis zápis
4 2019-09-29 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom O. A. Arrows zápis zápis
4 2019-09-29 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team BK Roura Fellas zápis zápis
4 2019-12-01 13:20 2.A liga Kobylisy Ludmila A Los Losos zápis zápis
4 2019-09-29 17:20 2.A liga Kobylisy Daytona b&w Královské Vinohrady zápis zápis
4 2019-09-29 11:00 2.A liga Štěrboholy Converto Praha FC Momentum zápis zápis
4 2019-09-29 19:30 2.A liga Na dlouhém lánu FC Elita Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
4 2019-09-27 20:30 2.A liga Kobylisy One Direction Parma AG zápis zápis
4 2019-09-29 20:00 2.A liga Kobylisy Kanec v bučině LVFC Prague zápis zápis
4 2019-09-29 14:40 2.B liga FC ResslBoys Pony FC zápis zápis
4 2019-09-29 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka High Society zápis zápis
4 2019-09-29 08:30 2.B liga FC Tempo Praha Druhá šance FC Hoblina Jižák zápis zápis
4 2019-09-29 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Eurest Runners zápis zápis
4 2019-09-29 14:40 2.B liga Děkanka AG Dechcurew Plán B zápis zápis
4 2019-09-28 11:10 2.B liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans FC Stará garda zápis zápis
4 2019-09-29 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Les Bizerâns zápis zápis
4 2019-09-29 16:00 3.A liga Sokol Vinohrady Dvojpromileboyzz LT u Dubu zápis zápis
4 2019-09-23 00:00 3.A liga Kbely GJS zápis zápis
4 2000-09-27 19:10 3.A liga Meteor Libeň Ligový soubor Deziluzy "volné místo 1" : zápis
4 2019-09-28 16:40 3.A liga Sportcentrum Koráb Los Cojones de Martinez Krápníkáři zápis zápis
4 2019-09-29 16:00 3.A liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B Lømrå tüm zápis zápis
4 2019-09-28 14:00 3.B liga Sokol Vinohrady Real Vinohrady C.F. Black Bull Kobylisy zápis zápis
4 2019-09-29 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf Kubánští doutníci zápis zápis
4 2000-09-23 00:00 3.B liga "volné místo 2" PFK Cyklona : zápis
4 2000-09-28 18:00 3.B liga Sokol Vinohrady FC Atlepast "Volné místo 3" : zápis
4 2019-09-29 18:00 3.B liga Štěrboholy Dynamit Praha Kampa FC zápis zápis
4 2019-09-29 09:00 3.B liga Litvínovská SSI Group TJ Tvoja Mama zápis zápis
4 2000-09-23 00:00 3.C liga Pražačka The Wolves of Karlin "Volné místo 5" : zápis
4 2019-09-27 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně Diggers zápis zápis
4 2019-09-29 18:15 3.C liga Suchdol, ČZU FC Hedonis AG UNITED zápis zápis
4 2019-09-28 12:00 3.C liga Na dlouhém lánu Black Gold Snow Kids zápis zápis
4 2019-09-29 19:15 3.C liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis FC TUKABEL zápis zápis
4 2019-09-29 11:00 3.C liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus 1.FC Crux Praha zápis zápis
5 2019-10-06 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Chodov zápis zápis
5 2019-10-04 19:00 1.liga Sportcentrum Koráb Pivná parta Černí Štýři zápis zápis
5 2019-10-06 18:40 1.liga Kobylisy FC SION Los Angels Anals zápis zápis
5 2019-10-06 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows FC Nusle 420 zápis zápis
5 2019-10-05 14:15 1.liga Děkanka Nápoje Red Team zápis zápis
5 2019-10-05 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas AFK Bochanův Syndrom zápis zápis
5 2019-10-06 14:30 2.A liga Děkanka Los Losos Daytona b&w zápis zápis
5 2019-10-06 16:00 2.A liga Kobylisy FC Momentum Ludmila A zápis zápis
5 2019-10-04 17:45 2.A liga Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady FC Elita zápis zápis
5 2019-10-06 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Converto Praha zápis zápis
5 2019-10-06 18:00 2.A liga Na dlouhém lánu Fc Vyhaslé Hvězdy Kanec v bučině zápis zápis
5 2019-10-05 11:00 2.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague One Direction zápis zápis
5 2019-10-04 20:30 2.B liga Kobylisy Pony FC Sehranka zápis zápis
5 2019-10-06 20:50 2.B liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC ResslBoys zápis zápis
5 2019-10-05 12:00 2.B liga Kobylisy High Society BTW Krč fm zápis zápis
5 2019-10-04 19:30 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B Druhá šance zápis zápis
5 2019-10-06 13:00 2.B liga Strahov 1 Eurest Runners Hell Spartans zápis zápis
5 2019-10-06 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda AG Dechcurew zápis zápis
5 2019-10-06 19:15 3.A liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Dvojpromileboyzz zápis zápis
5 2019-10-06 17:20 3.A liga Kobylisy GJS Slavoj zápis zápis
5 2019-10-05 14:40 3.A liga ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu Ligový soubor Deziluzy zápis zápis
5 2019-10-06 19:30 3.A liga Na dlouhém lánu Krápníkáři Kbely zápis zápis
5 2000-09-30 00:00 3.A liga "volné místo 1" Los Angels Anals B : zápis
5 2019-10-06 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm Los Cojones de Martinez zápis zápis
5 2019-10-06 14:40 3.B liga Kobylisy Black Bull Kobylisy FC Eintopf zápis zápis
5 2019-10-06 19:30 3.B liga Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona Real Vinohrady C.F. zápis zápis
5 2019-10-05 18:40 3.B liga Kobylisy Kubánští doutníci FC Atlepast zápis zápis
5 2000-10-05 16:30 3.B liga Sokol Vinohrady Kampa FC "volné místo 2" : zápis
5 2000-09-30 00:00 3.B liga "Volné místo 3" SSI Group : zápis
5 2019-10-06 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama Dynamit Praha zápis zápis
5 2000-09-30 00:00 3.C liga "Volné místo 5" Perličky na dně : zápis
5 2019-10-06 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED The Wolves of Karlin zápis zápis
5 2019-10-06 13:20 3.C liga Kobylisy Diggers Black Gold zápis zápis
5 2019-10-04 20:40 3.C liga Litvínovská FC TUKABEL FC Hedonis zápis zápis
5 2019-10-06 11:00 3.C liga Pražačka Snow Kids Liščí trus zápis zápis
5 2019-10-06 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha Judo club Jenis zápis zápis
6 2019-10-11 19:00 1.liga Sportcentrum Koráb Pivná parta Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
6 2019-10-11 19:50 1.liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Chodov zápis zápis
6 2019-10-13 16:00 1.liga Štěrboholy Černí Štýři O. A. Arrows zápis zápis
6 2019-10-13 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC SION zápis zápis
6 2019-10-13 19:00 1.liga Motorlet 1 FC Nusle 420 BK Roura Fellas zápis zápis
6 2019-10-13 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Nápoje zápis zápis
6 2019-10-13 16:00 2.A liga Kobylisy FC Momentum Los Losos zápis zápis
6 2019-10-13 19:30 2.A liga Na dlouhém lánu FC Elita Daytona b&w zápis zápis
6 2019-10-13 13:20 2.A liga Kobylisy Ludmila A Parma AG zápis zápis
6 2019-10-13 20:00 2.A liga Kobylisy Kanec v bučině Královské Vinohrady zápis zápis
6 2019-10-13 11:00 2.A liga Štěrboholy Converto Praha LVFC Prague zápis zápis
6 2019-10-11 20:30 2.A liga Kobylisy One Direction Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
6 2019-10-13 20:50 2.B liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Pony FC zápis zápis
6 2019-10-13 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Sehranka zápis zápis
6 2019-10-13 14:40 2.B liga Kobylisy FC ResslBoys Plán B zápis zápis
6 2019-10-12 11:10 2.B liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans High Society zápis zápis
6 2019-10-13 08:30 2.B liga FC Tempo Praha Druhá šance FC Stará garda zápis zápis
6 2019-10-13 14:40 2.B liga Děkanka AG Dechcurew Eurest Runners zápis zápis
6 2019-10-13 17:20 3.A liga Kobylisy GJS Les Bizerâns zápis zápis
6 2019-10-11 19:10 3.A liga Meteor Libeň Ligový soubor Deziluzy Dvojpromileboyzz zápis zápis
6 2019-10-13 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Krápníkáři zápis zápis
6 2019-10-13 16:00 3.A liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B LT u Dubu zápis zápis
6 2019-10-07 00:00 3.A liga Kbely Lømrå tüm zápis zápis
6 2000-10-12 16:40 3.A liga Sportcentrum Koráb Los Cojones de Martinez "volné místo 1" : zápis
6 2019-10-13 19:30 3.B liga Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona Black Bull Kobylisy zápis zápis
6 2019-10-12 18:00 3.B liga Sokol Vinohrady FC Atlepast FC Eintopf zápis zápis
6 2019-10-12 14:00 3.B liga Sokol Vinohrady Real Vinohrady C.F. Kampa FC zápis zápis
6 2019-10-13 09:00 3.B liga Litvínovská SSI Group Kubánští doutníci zápis zápis
6 2000-10-07 00:00 3.B liga "volné místo 2" TJ Tvoja Mama : zápis
6 2000-10-13 18:00 3.B liga Štěrboholy Dynamit Praha "Volné místo 3" : zápis
6 2000-10-13 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED "Volné místo 5" : zápis
6 2019-10-12 12:00 3.C liga Na dlouhém lánu Black Gold Perličky na dně zápis zápis
6 2019-10-13 18:00 3.C liga Pražačka The Wolves of Karlin FC TUKABEL zápis zápis
6 2019-10-12 10:20 3.C liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Diggers zápis zápis
6 2019-10-13 18:15 3.C liga Suchdol, ČZU FC Hedonis 1.FC Crux Praha zápis zápis
6 2019-10-13 19:15 3.C liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Snow Kids zápis zápis
7 2019-10-20 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Los Angels Anals zápis zápis
7 2019-10-20 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows Pivná parta zápis zápis
7 2019-10-20 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov Red Team zápis zápis
7 2019-10-19 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas Černí Štýři zápis zápis
7 2019-10-20 18:40 1.liga Kobylisy FC SION AFK Bochanův Syndrom zápis zápis
7 2019-10-19 14:15 1.liga Děkanka Nápoje FC Nusle 420 zápis zápis
7 2019-10-20 14:30 2.A liga Děkanka Los Losos FC Elita zápis zápis
7 2019-10-20 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG FC Momentum zápis zápis
7 2019-10-20 17:20 2.A liga Kobylisy Daytona b&w Kanec v bučině zápis zápis
7 2019-10-19 11:00 2.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague Ludmila A zápis zápis
7 2019-10-18 17:45 2.A liga Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady One Direction zápis zápis
7 2019-10-20 18:00 2.A liga Na dlouhém lánu Fc Vyhaslé Hvězdy Converto Praha zápis zápis
7 2019-10-18 20:30 2.B liga Kobylisy Pony FC BTW Krč fm zápis zápis
7 2019-10-18 19:30 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B FC Hoblina Jižák zápis zápis
7 2019-10-20 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Hell Spartans zápis zápis
7 2019-10-20 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda FC ResslBoys zápis zápis
7 2019-10-19 20:00 2.B liga Kobylisy High Society AG Dechcurew zápis zápis
7 2019-10-27 13:00 2.B liga Strahov 1 Eurest Runners Druhá šance zápis zápis
7 2019-10-20 19:15 3.A liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Ligový soubor Deziluzy zápis zápis
7 2019-10-20 19:30 3.A liga Na dlouhém lánu Krápníkáři GJS zápis zápis
7 2019-10-20 16:00 3.A liga Sokol Vinohrady Dvojpromileboyzz Los Angels Anals B zápis zápis
7 2019-10-20 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm Slavoj zápis zápis
7 2019-10-19 14:40 3.A liga ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu Los Cojones de Martinez zápis zápis
7 2000-10-14 00:00 3.A liga "volné místo 1" Kbely : zápis
7 2019-10-20 14:40 3.B liga Kobylisy Black Bull Kobylisy FC Atlepast zápis zápis
7 2019-10-19 16:30 3.B liga Sokol Vinohrady Kampa FC PFK Cyklona zápis zápis
7 2019-10-20 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf SSI Group zápis zápis
7 2019-10-20 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama Real Vinohrady C.F. zápis zápis
7 2019-10-19 18:40 3.B liga Kobylisy Kubánští doutníci Dynamit Praha zápis zápis
7 2000-10-14 00:00 3.B liga "Volné místo 3" "volné místo 2" : zápis
7 2000-10-14 00:00 3.C liga "Volné místo 5" Black Gold : zápis
7 2019-10-18 20:40 3.C liga Litvínovská FC TUKABEL AG UNITED zápis zápis
7 2019-10-18 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně Liščí trus zápis zápis
7 2019-10-20 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha The Wolves of Karlin zápis zápis
7 2019-10-20 13:20 3.C liga Kobylisy Diggers Judo club Jenis zápis zápis
7 2019-10-20 11:00 3.C liga Pražačka Snow Kids FC Hedonis zápis zápis
8 2019-11-03 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
8 2019-11-03 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Los Angels Anals zápis zápis
8 2019-11-01 19:00 1.liga Sportcentrum Koráb Pivná parta BK Roura Fellas zápis zápis
8 2019-11-03 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Chodov zápis zápis
8 2019-11-03 16:00 1.liga Štěrboholy Černí Štýři Nápoje zápis zápis
8 2019-11-03 19:00 1.liga Motorlet 1 FC Nusle 420 FC SION zápis zápis
8 2019-11-03 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Los Losos zápis zápis
8 2019-11-03 20:00 2.A liga Kobylisy Kanec v bučině FC Elita zápis zápis
8 2019-11-03 16:00 2.A liga Kobylisy FC Momentum LVFC Prague zápis zápis
8 2019-11-01 20:30 2.A liga Kobylisy One Direction Daytona b&w zápis zápis
8 2019-11-03 13:20 2.A liga Kobylisy Ludmila A Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
8 2019-11-03 11:00 2.A liga Štěrboholy Converto Praha Královské Vinohrady zápis zápis
8 2019-11-01 19:30 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B Pony FC zápis zápis
8 2019-11-02 11:10 2.B liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans BTW Krč fm zápis zápis
8 2019-11-03 20:50 2.B liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC Stará garda zápis zápis
8 2019-11-03 14:40 2.B liga Děkanka AG Dechcurew Sehranka zápis zápis
8 2019-11-03 14:40 2.B liga Kobylisy FC ResslBoys Eurest Runners zápis zápis
8 2019-11-03 08:30 2.B liga FC Tempo Praha Druhá šance High Society zápis zápis
8 2019-11-03 19:30 3.A liga Na dlouhém lánu Krápníkáři Les Bizerâns zápis zápis
8 2019-11-03 16:00 3.A liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B Ligový soubor Deziluzy zápis zápis
8 2019-11-03 17:20 3.A liga Kobylisy GJS Lømrå tüm zápis zápis
8 2019-11-02 16:40 3.A liga Sportcentrum Koráb Los Cojones de Martinez Dvojpromileboyzz zápis zápis
8 2000-11-03 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj "volné místo 1" : zápis
8 2019-10-28 00:00 3.A liga Kbely LT u Dubu zápis zápis
8 2019-11-02 16:30 3.B liga Sokol Vinohrady Kampa FC Black Bull Kobylisy zápis zápis
8 2019-11-03 09:00 3.B liga Litvínovská SSI Group FC Atlepast zápis zápis
8 2019-11-03 19:30 3.B liga Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona TJ Tvoja Mama zápis zápis
8 2019-11-03 18:00 3.B liga Štěrboholy Dynamit Praha FC Eintopf zápis zápis
8 2000-11-02 14:00 3.B liga Sokol Vinohrady Real Vinohrady C.F. "Volné místo 3" : zápis
8 2000-10-28 00:00 3.B liga "volné místo 2" Kubánští doutníci : zápis
8 2000-11-01 20:40 3.C liga Litvínovská FC TUKABEL "Volné místo 5" : zápis
8 2019-11-02 10:20 3.C liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Black Gold zápis zápis
8 2019-11-03 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 1.FC Crux Praha zápis zápis
8 2019-11-03 19:15 3.C liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Perličky na dně zápis zápis
8 2019-11-03 18:00 3.C liga Pražačka The Wolves of Karlin Snow Kids zápis zápis
8 2019-11-03 18:15 3.C liga Suchdol, ČZU FC Hedonis Diggers zápis zápis
9 2019-11-10 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Red Team zápis zápis
9 2019-11-09 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas O. A. Arrows zápis zápis
9 2019-11-08 19:50 1.liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals AFK Bochanův Syndrom zápis zápis
9 2019-11-09 14:15 1.liga Děkanka Nápoje Pivná parta zápis zápis
9 2019-11-10 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov FC Nusle 420 zápis zápis
9 2019-11-10 18:40 1.liga Kobylisy FC SION Černí Štýři zápis zápis
9 2019-11-10 14:30 2.A liga Děkanka Los Losos Kanec v bučině zápis zápis
9 2019-11-09 11:00 2.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague Parma AG zápis zápis
9 2019-11-10 19:30 2.A liga Na dlouhém lánu FC Elita One Direction zápis zápis
9 2019-11-10 18:00 2.A liga Na dlouhém lánu Fc Vyhaslé Hvězdy FC Momentum zápis zápis
9 2019-11-10 17:20 2.A liga Kobylisy Daytona b&w Converto Praha zápis zápis
9 2019-11-08 17:45 2.A liga Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady Ludmila A zápis zápis
9 2019-11-08 20:30 2.B liga Kobylisy Pony FC Hell Spartans zápis zápis
9 2019-11-10 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda Plán B zápis zápis
9 2019-11-10 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm AG Dechcurew zápis zápis
9 2019-11-10 13:00 2.B liga Strahov 1 Eurest Runners FC Hoblina Jižák zápis zápis
9 2019-11-10 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Druhá šance zápis zápis
9 2019-11-09 17:30 2.B liga Kobylisy High Society FC ResslBoys zápis zápis
9 2019-11-10 19:15 3.A liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Los Angels Anals B zápis zápis
9 2019-11-10 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm Krápníkáři zápis zápis
9 2019-11-08 19:10 3.A liga Meteor Libeň Ligový soubor Deziluzy Los Cojones de Martinez zápis zápis
9 2000-11-04 00:00 3.A liga "volné místo 1" GJS : zápis
9 2019-11-10 16:00 3.A liga Sokol Vinohrady Dvojpromileboyzz Kbely zápis zápis
9 2019-11-09 14:40 3.A liga ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu Slavoj zápis zápis
9 2019-11-10 14:40 3.B liga Kobylisy Black Bull Kobylisy SSI Group zápis zápis
9 2019-11-10 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama Kampa FC zápis zápis
9 2019-11-09 18:00 3.B liga Sokol Vinohrady FC Atlepast Dynamit Praha zápis zápis
9 2000-11-04 00:00 3.B liga "Volné místo 3" PFK Cyklona : zápis
9 2000-11-10 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf "volné místo 2" : zápis
9 2019-11-09 18:40 3.B liga Kobylisy Kubánští doutníci Real Vinohrady C.F. zápis zápis
9 2000-11-04 00:00 3.C liga "Volné místo 5" Liščí trus : zápis
9 2019-11-10 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha FC TUKABEL zápis zápis
9 2019-11-09 12:00 3.C liga Na dlouhém lánu Black Gold Judo club Jenis zápis zápis
9 2019-11-10 11:00 3.C liga Pražačka Snow Kids AG UNITED zápis zápis
9 2019-11-08 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně FC Hedonis zápis zápis
9 2019-11-10 13:20 3.C liga Kobylisy Diggers The Wolves of Karlin zápis zápis
10 2019-11-16 18:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas Borussia Dortšpunt forever BK Roura Fellas zápis zápis
10 2019-11-17 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Red Team zápis zápis
10 2019-11-17 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows Nápoje zápis zápis
10 2019-11-17 19:00 1.liga Motorlet 1 FC Nusle 420 Los Angels Anals zápis zápis
10 2019-11-15 19:00 1.liga Sportcentrum Koráb Pivná parta FC SION zápis zápis
10 2019-11-17 16:00 1.liga Štěrboholy Černí Štýři Chodov zápis zápis
10 2019-11-16 11:00 2.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague Los Losos zápis zápis
10 2019-11-15 20:30 2.A liga Kobylisy One Direction Kanec v bučině zápis zápis
10 2019-11-17 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
10 2019-11-17 11:00 2.A liga Štěrboholy Converto Praha FC Elita zápis zápis
10 2019-11-17 16:00 2.A liga Kobylisy FC Momentum Královské Vinohrady zápis zápis
10 2019-11-17 13:20 2.A liga Kobylisy Ludmila A Daytona b&w zápis zápis
10 2019-11-17 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda Pony FC zápis zápis
10 2019-11-17 14:40 2.B liga Děkanka AG Dechcurew Hell Spartans zápis zápis
10 2019-11-15 19:30 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B Eurest Runners zápis zápis
10 2019-11-17 08:30 2.B liga FC Tempo Praha Druhá šance BTW Krč fm zápis zápis
10 2019-11-17 20:50 2.B liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák High Society zápis zápis
10 2019-11-17 14:40 2.B liga Kobylisy FC ResslBoys Sehranka zápis zápis
10 2019-11-17 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm Les Bizerâns zápis zápis
10 2019-11-16 16:40 3.A liga Sportcentrum Koráb Los Cojones de Martinez Los Angels Anals B zápis zápis
10 2000-11-17 19:30 3.A liga Na dlouhém lánu Krápníkáři "volné místo 1" : zápis
10 2019-11-11 00:00 3.A liga Kbely Ligový soubor Deziluzy zápis zápis
10 2019-11-16 17:20 3.A liga Kobylisy GJS LT u Dubu zápis zápis
10 2019-11-17 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Dvojpromileboyzz zápis zápis
10 2019-11-17 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama Black Bull Kobylisy zápis zápis
10 2019-11-17 18:00 3.B liga Štěrboholy Dynamit Praha SSI Group zápis zápis
10 2000-11-16 16:30 3.B liga Sokol Vinohrady Kampa FC "Volné místo 3" : zápis
10 2000-11-11 00:00 3.B liga "volné místo 2" FC Atlepast : zápis
10 2019-11-17 19:30 3.B liga Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona Kubánští doutníci zápis zápis
10 2019-11-16 14:00 3.B liga Sokol Vinohrady Real Vinohrady C.F. FC Eintopf zápis zápis
10 2000-11-17 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 1.FC Crux Praha "Volné místo 5" : zápis
10 2019-11-17 19:15 3.C liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Liščí trus zápis zápis
10 2019-11-15 20:40 3.C liga Litvínovská FC TUKABEL Snow Kids zápis zápis
10 2019-11-17 18:15 3.C liga Suchdol, ČZU FC Hedonis Black Gold zápis zápis
10 2019-11-17 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Diggers zápis zápis
10 2019-11-17 18:00 3.C liga Pražačka The Wolves of Karlin Perličky na dně zápis zápis
11 2019-11-24 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever AFK Bochanův Syndrom zápis zápis
11 2019-11-23 14:15 1.liga Děkanka Nápoje BK Roura Fellas zápis zápis
11 2019-11-24 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC Nusle 420 zápis zápis
11 2019-11-24 18:40 1.liga Kobylisy FC SION O. A. Arrows zápis zápis
11 2019-11-22 19:50 1.liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Černí Štýři zápis zápis
11 2019-11-24 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov Pivná parta zápis zápis
11 2019-11-24 14:30 2.A liga Děkanka Los Losos One Direction zápis zápis
11 2019-11-24 18:00 2.A liga Na dlouhém lánu Fc Vyhaslé Hvězdy LVFC Prague zápis zápis
11 2019-11-24 20:00 2.A liga Kobylisy Kanec v bučině Converto Praha zápis zápis
11 2019-11-22 17:45 2.A liga Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady Parma AG zápis zápis
11 2019-11-24 19:30 2.A liga Na dlouhém lánu FC Elita Ludmila A zápis zápis
11 2019-11-24 17:20 2.A liga Kobylisy Daytona b&w FC Momentum zápis zápis
11 2019-11-22 20:30 2.B liga Kobylisy Pony FC AG Dechcurew zápis zápis
11 2019-11-24 13:00 2.B liga Strahov 1 Eurest Runners FC Stará garda zápis zápis
11 2019-11-23 11:10 2.B liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans Druhá šance zápis zápis
11 2019-11-23 12:00 2.B liga Kobylisy High Society Plán B zápis zápis
11 2019-11-24 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FC ResslBoys zápis zápis
11 2019-11-24 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka FC Hoblina Jižák zápis zápis
11 2019-11-24 19:15 3.A liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Los Cojones de Martinez zápis zápis
11 2000-11-18 00:00 3.A liga "volné místo 1" Lømrå tüm : zápis
11 2019-11-24 16:00 3.A liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B Kbely zápis zápis
11 2019-11-23 14:40 3.A liga ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu Krápníkáři zápis zápis
11 2019-11-22 19:10 3.A liga Meteor Libeň Ligový soubor Deziluzy Slavoj zápis zápis
11 2019-11-24 16:00 3.A liga Sokol Vinohrady Dvojpromileboyzz GJS zápis zápis
11 2019-11-24 14:40 3.B liga Kobylisy Black Bull Kobylisy Dynamit Praha zápis zápis
11 2000-11-18 00:00 3.B liga "Volné místo 3" TJ Tvoja Mama : zápis
11 2000-11-24 09:00 3.B liga Litvínovská SSI Group "volné místo 2" : zápis
11 2019-11-23 18:40 3.B liga Kobylisy Kubánští doutníci Kampa FC zápis zápis
11 2019-11-23 18:00 3.B liga Sokol Vinohrady FC Atlepast Real Vinohrady C.F. zápis zápis
11 2019-11-24 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf PFK Cyklona zápis zápis
11 2000-11-18 00:00 3.C liga "Volné místo 5" Judo club Jenis : zápis
11 2019-11-24 11:00 3.C liga Pražačka Snow Kids 1.FC Crux Praha zápis zápis
11 2019-11-23 10:20 3.C liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC Hedonis zápis zápis
11 2019-11-24 13:20 3.C liga Kobylisy Diggers FC TUKABEL zápis zápis
11 2019-11-23 12:00 3.C liga Na dlouhém lánu Black Gold The Wolves of Karlin zápis zápis
11 2019-11-22 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně AG UNITED zápis zápis

Spolupracujeme s:

http://www.psmf.cz/res/data/023/002908.gif?seek=1529937195