Seznam zápasů rozpis

Ročníky : 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2018/2019 Jaro | 2018/2019 Podzim | Vše |

Kolo Datum Čas Liga Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre Zápis
Kolo Datum Čas Liga Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre Zápis
1 2018-09-09 18:15 1.liga Suchdol, ČZU FT Razors FC Nusle 420 Michal Koštál 3 : 8 zápis
1 2018-09-09 12:15 1.liga ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny FC SION Tomáš Chlum 2 : 0 zápis
1 2018-09-09 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever FC Hoblina Jižák František Novotný 11 : 2 zápis
1 2018-09-09 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows BTW Krč fm Michal Koštál 6 : 0 zápis
1 2018-09-30 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov BK Roura Fellas Michal Koštál zápis zápis
1 2018-09-09 13:20 1.liga Kobylisy Ludmila A Red Team František Novotný 5 : 4 zápis
1 2018-09-07 20:30 2.A liga Kobylisy Pony FC Los Losos František Novotný 7 : 4 zápis
1 2018-09-09 16:00 2.A liga Křimická Černí Štýři FC Hedonis Michal Koštál 8 : 0 zápis
1 2018-09-09 17:20 2.A liga Kobylisy Daytona b&w Fc Lehovec City 1 : 3 zápis
1 2018-09-08 12:00 2.A liga Kobylisy High Society AFK Bochanův Syndrom GJS 1 : 3 zápis
1 2018-09-30 20:00 2.A liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans FC Elita Hell Spartans zápis zápis
1 2018-09-07 19:50 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Bazinga Marek Řeháček 5 : 1 zápis
1 2018-09-09 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka FC Bukefal Tomáš Chlum 3 : 6 zápis
1 2018-09-08 20:00 2.B liga Kobylisy FC Momentum One Direction Fc Vyhaslé Hvězdy 3 : 4 zápis
1 2018-09-09 20:00 2.B liga Kobylisy MAC Stará garda Judo club Jenis Marek Řeháček 1 : 1 zápis
1 2018-09-09 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Kanec v bučině František Novotný 1 : 4 zápis
1 2018-09-09 16:45 2.B liga Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady Pivná parta František Novotný 2 : 7 zápis
1 2018-09-09 14:40 2.B liga Kobylisy AG Dechcurew Nápoje František Novotný 3 : 2 zápis
1 2000-09-09 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj "volné místo 2" : zápis
1 2000-09-03 00:00 3.A liga "Volné místo 5" Fc Vyhaslé Hvězdy : zápis
1 2018-10-20 10:20 3.A liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Darkage Marek Řeháček zápis zápis
1 2018-09-08 12:00 3.A liga Na dlouhém lánu Black Gold Diggers Michal Koštál 2 : 10 zápis
1 2018-09-09 11:00 3.A liga Štěrboholy Converto Praha FC ResslBoys FC Hoblina Jižák 6 : 0 zápis
1 2018-10-07 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm Kampa FC Lømrå tüm zápis zápis
1 2000-09-09 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama "volné místo 1" : zápis
1 2000-09-03 00:00 3.B liga "Volné místo 4" INTERBALLS : zápis
1 2018-09-09 17:15 3.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Eurest Runners Tomáš Chlum 0 : 2 zápis
1 2018-09-07 19:10 3.B liga Meteor Libeň Ligový soubor Deziluzy FC Atlepast AG UNITED 3 : 5 zápis
1 2018-09-09 18:00 3.B liga Sportcentrum Koráb FC Eintopf FC Galácticos BK Roura Fellas 13 : 1 zápis
1 2000-09-08 16:15 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance "Volné místo 7" : zápis
1 2000-09-09 20:00 3.C liga Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha "Volné místo 3" : zápis
1 2018-09-09 17:15 3.C liga Litvínovská FC Jednota AG UNITED 1 : 4 zápis
1 2018-09-09 09:00 3.C liga Litvínovská IN-spirace/SSI Group Dynamit Praha František Novotný 1 : 3 zápis
1 2000-09-09 16:00 3.C liga "Volné místo 6" GJS : zápis
1 2018-09-09 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B Plán B Tomáš Chlum 1 : 6 zápis
1 2018-09-07 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně LVFC Prague Jaroslav Chvojka 0 : 5 zápis
2 2018-09-16 12:15 1.liga ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny FT Razors Tomáš Chlum 4 : 6 zápis
2 2018-09-16 20:50 1.liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC Nusle 420 Hell Spartans 1 : 12 zápis
2 2018-09-16 18:40 1.liga Kobylisy FC SION O. A. Arrows František Novotný 1 : 5 zápis
2 2018-09-15 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas Borussia Dortšpunt forever Martin Pašek 4 : 1 zápis
2 2018-09-16 17:15 1.liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Ludmila A Tomáš Chlum 0 : 7 zápis
2 2018-09-16 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Chodov František Novotný 2 : 2 zápis
2 2018-09-16 16:00 2.A liga Křimická Černí Štýři Pony FC Borussia Dortšpunt forever 2 : 1 zápis
2 2018-09-15 10:40 2.A liga Březiněves Fc Lehovec City Los Losos Martin Pašek 4 : 8 zápis
2 2018-09-16 18:15 2.A liga Suchdol, ČZU FC Hedonis High Society Sehranka 3 : 5 zápis
2 2018-09-16 19:30 2.A liga Na dlouhém lánu FC Elita Daytona b&w Michal Koštál 2 : 1 zápis
2 2018-09-16 20:30 2.A liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Los Angels Anals František Novotný 1 : 4 zápis
2 2018-09-16 13:00 2.A liga Sportcentrum Koráb Bazinga Hell Spartans Michal Koštál 1 : 3 zápis
2 2018-09-15 18:40 2.B liga Kobylisy FC Momentum Sehranka 5 : 0 zápis
2 2018-09-16 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis FC Bukefal František Novotný 0 : 8 zápis
2 2018-11-24 20:30 2.B liga Kobylisy One Direction Les Bizerâns Les Bizerâns zápis zápis
2 2018-09-14 18:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Pivná parta MAC Stará garda Martin Pašek 2 : 1 zápis
2 2018-09-16 20:00 2.B liga Kobylisy Kanec v bučině AG Dechcurew František Novotný 3 : 2 zápis
2 2018-09-15 13:30 2.B liga Děkanka Nápoje Královské Vinohrady Martin Pašek 7 : 4 zápis
2 2000-09-10 00:00 3.A liga "Volné místo 5" Slavoj : zápis
2 2000-09-16 16:00 3.A liga Kobylisy Darkage "volné místo 2" : zápis
2 2018-09-16 10:00 3.A liga Laudova ZŠ Fc Vyhaslé Hvězdy Black Gold Tomáš Chlum 15 : 2 zápis
2 2018-09-16 16:00 3.A liga Kobylisy FC ResslBoys Liščí trus František Novotný 0 : 2 zápis
2 2018-09-16 14:30 3.A liga Libeň (Podvinný Mlýn) Diggers Lømrå tüm Michal Koštál 8 : 2 zápis
2 2018-11-17 16:30 3.A liga Sokol Vinohrady Kampa FC Converto Praha Kampa FC zápis zápis
2 2000-09-10 00:00 3.B liga "Volné místo 4" TJ Tvoja Mama : zápis
2 2000-09-16 13:00 3.B liga Strahov 1 Eurest Runners "volné místo 1" : zápis
2 2018-09-15 16:40 3.B liga Sportcentrum Koráb INTERBALLS Ligový soubor Deziluzy František Novotný 8 : 2 zápis
2 2018-09-16 15:00 3.B liga Křimická FC Galácticos Parma AG FC Galácticos 0 : 7 zápis
2 2018-09-15 18:30 3.B liga Sokol Vinohrady FC Atlepast Druhá šance FC Atlepast 7 : 3 zápis
2 2000-09-16 18:00 3.B liga "Volné místo 7" FC Eintopf : zápis
2 2018-09-09 20:00 3.C liga Litvínovská FC Jednota 1.FC Crux Praha Tomáš Chlum 5 : 4 zápis
2 2000-09-16 18:00 3.C liga Štěrboholy Dynamit Praha "Volné místo 3" : zápis
2 2000-09-16 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED "Volné místo 6" : zápis
2 2018-09-14 19:30 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B IN-spirace/SSI Group Michal Koštál 5 : 0 zápis
2 2018-09-16 17:20 3.C liga Kobylisy GJS Perličky na dně František Novotný 4 : 1 zápis
2 2018-09-16 15:00 3.C liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague Los Angels Anals B LVFC Prague 2 : 4 zápis
3 2018-09-23 18:15 1.liga Suchdol, ČZU FT Razors FC Hoblina Jižák Michal Koštál zápis zápis
3 2018-09-23 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows AC Texaské hyeny Michal Koštál zápis zápis
3 2018-09-23 10:00 1.liga FC Tempo Praha FC Nusle 420 BK Roura Fellas František Novotný zápis zápis
3 2018-09-23 13:20 1.liga Kobylisy Ludmila A FC SION Tomáš Chlum zápis zápis
3 2018-09-23 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Red Team Marek Řeháček zápis zápis
3 2018-09-23 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov BTW Krč fm Marek Řeháček zápis zápis
3 2018-09-21 20:30 2.A liga Kobylisy Pony FC Fc Lehovec City František Novotný zápis zápis
3 2018-09-22 12:00 2.A liga Kobylisy High Society Černí Štýři Tomáš Chlum zápis zápis
3 2018-09-23 14:30 2.A liga Děkanka Los Losos FC Elita František Novotný zápis zápis
3 2018-09-21 19:50 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals FC Hedonis Marek Řeháček zápis zápis
3 2018-09-23 16:00 2.A liga Kobylisy Daytona b&w Bazinga Tomáš Chlum zápis zápis
3 2018-09-22 11:10 2.A liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans AFK Bochanův Syndrom GJS zápis zápis
3 2018-09-23 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Judo club Jenis František Novotný zápis zápis
3 2018-09-23 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns FC Momentum Marek Řeháček zápis zápis
3 2018-09-23 14:00 2.B liga Laudova ZŠ FC Bukefal Pivná parta Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
3 2018-09-23 14:40 2.B liga Kobylisy AG Dechcurew One Direction Tomáš Chlum zápis zápis
3 2018-09-23 20:00 2.B liga Kobylisy MAC Stará garda Nápoje František Novotný zápis zápis
3 2018-09-23 16:45 2.B liga Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady Kanec v bučině zápis zápis
3 2018-09-23 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Darkage František Novotný zápis zápis
3 2000-09-22 12:00 3.A liga Na dlouhém lánu Black Gold "Volné místo 5" : zápis
3 2000-09-17 00:00 3.A liga "volné místo 2" FC ResslBoys : zápis
3 2018-09-23 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm Fc Vyhaslé Hvězdy BK Roura Fellas zápis zápis
3 2018-09-22 10:20 3.A liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Kampa FC Tomáš Chlum zápis zápis
3 2018-09-23 11:00 3.A liga Štěrboholy Converto Praha Diggers AG UNITED zápis zápis
3 2018-09-23 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama Eurest Runners Tomáš Chlum zápis zápis
3 2000-09-21 19:10 3.B liga Meteor Libeň Ligový soubor Deziluzy "Volné místo 4" : zápis
3 2000-09-17 00:00 3.B liga "volné místo 1" FC Galácticos : zápis
3 2018-09-22 16:15 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance INTERBALLS FC Jednota zápis zápis
3 2000-09-23 17:15 3.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG "Volné místo 7" : zápis
3 2018-09-22 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf FC Atlepast Michal Koštál zápis zápis
3 2018-09-23 21:15 3.C liga Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha Dynamit Praha FC Hoblina Jižák zápis zápis
3 2000-09-23 16:00 3.C liga "Volné místo 6" FC Jednota : zápis
3 2000-09-17 00:00 3.C liga "Volné místo 3" Plán B : zápis
3 2018-09-21 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně AG UNITED František Novotný zápis zápis
3 2018-09-23 09:00 3.C liga Litvínovská IN-spirace/SSI Group LVFC Prague Michal Koštál zápis zápis
3 2018-09-23 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B GJS František Novotný zápis zápis
4 2018-10-07 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows FT Razors Michal Koštál zápis zápis
4 2018-10-06 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas FC Hoblina Jižák zápis zápis
4 2018-10-07 12:15 1.liga ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny Ludmila A František Novotný zápis zápis
4 2018-10-07 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC Nusle 420 František Novotný zápis zápis
4 2018-10-07 18:40 1.liga Kobylisy FC SION Chodov František Novotný zápis zápis
4 2018-10-07 17:15 1.liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
4 2018-10-06 12:00 2.A liga Kobylisy High Society Pony FC Michal Koštál zápis zápis
4 2018-10-14 19:30 2.A liga Na dlouhém lánu FC Elita Fc Lehovec City zápis zápis
4 2018-10-07 16:00 2.A liga Křimická Černí Štýři Los Angels Anals Sehranka zápis zápis
4 2018-10-07 16:00 2.A liga Kobylisy Bazinga Los Losos František Novotný zápis zápis
4 2018-10-07 18:15 2.A liga Suchdol, ČZU FC Hedonis Hell Spartans zápis zápis
4 2018-10-07 20:30 2.A liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Daytona b&w Tomáš Chlum zápis zápis
4 2018-10-07 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Sehranka Tomáš Chlum zápis zápis
4 2018-10-05 19:00 2.B liga Sportcentrum Koráb Pivná parta Judo club Jenis Daniel Borodáč zápis zápis
4 2018-10-06 18:40 2.B liga Kobylisy FC Momentum AG Dechcurew Michal Koštál zápis zápis
4 2018-10-06 13:30 2.B liga Děkanka Nápoje FC Bukefal Tomáš Chlum zápis zápis
4 2018-10-05 20:30 2.B liga Kobylisy One Direction Královské Vinohrady František Novotný zápis zápis
4 2018-10-07 20:00 2.B liga Kobylisy Kanec v bučině MAC Stará garda František Novotný zápis zápis
4 2018-10-06 12:00 3.A liga Na dlouhém lánu Black Gold Slavoj Tomáš Chlum zápis zápis
4 2018-10-07 14:40 3.A liga Kobylisy FC ResslBoys Darkage František Novotný zápis zápis
4 2000-10-01 00:00 3.A liga "Volné místo 5" Lømrå tüm : zápis
4 2000-10-06 16:30 3.A liga Sokol Vinohrady Kampa FC "volné místo 2" : zápis
4 2018-10-07 10:00 3.A liga Laudova ZŠ Fc Vyhaslé Hvězdy Converto Praha Michal Koštál zápis zápis
4 2018-10-07 14:30 3.A liga Libeň (Podvinný Mlýn) Diggers Liščí trus zápis zápis
4 2018-10-05 19:10 3.B liga Meteor Libeň Ligový soubor Deziluzy TJ Tvoja Mama zápis zápis
4 2018-10-07 16:00 3.B liga Křimická FC Galácticos Eurest Runners Hell Spartans zápis zápis
4 2000-10-01 00:00 3.B liga "Volné místo 4" Druhá šance : zápis
4 2000-10-07 18:00 3.B liga "Volné místo 7" "volné místo 1" : zápis
4 2018-10-06 16:40 3.B liga Sportcentrum Koráb INTERBALLS FC Eintopf Michal Koštál zápis zápis
4 2018-10-06 18:00 3.B liga Sokol Vinohrady FC Atlepast Parma AG zápis zápis
4 2000-10-07 16:00 3.C liga "Volné místo 6" 1.FC Crux Praha : zápis
4 2018-10-05 19:30 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B Dynamit Praha Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
4 2018-10-07 20:00 3.C liga Litvínovská FC Jednota Perličky na dně Jaroslav Chvojka zápis zápis
4 2000-10-06 11:00 3.C liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague "Volné místo 3" : zápis
4 2018-10-07 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Los Angels Anals B FC Hoblina Jižák zápis zápis
4 2018-10-07 17:20 3.C liga Kobylisy GJS IN-spirace/SSI Group František Novotný zápis zápis
5 2018-10-14 18:15 1.liga Suchdol, ČZU FT Razors BK Roura Fellas zápis zápis
5 2018-10-14 13:20 1.liga Kobylisy Ludmila A O. A. Arrows Tomáš Chlum zápis zápis
5 2018-10-14 20:50 1.liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Red Team zápis zápis
5 2018-10-14 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov AC Texaské hyeny František Novotný zápis zápis
5 2018-10-14 11:15 1.liga FC Tempo Praha FC Nusle 420 BTW Krč fm Martin Pašek zápis zápis
5 2018-10-14 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever FC SION František Novotný zápis zápis
5 2018-10-12 20:30 2.A liga Kobylisy Pony FC FC Elita GJS zápis zápis
5 2018-10-12 19:50 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals High Society Marek Řeháček zápis zápis
5 2018-10-13 10:40 2.A liga Březiněves Fc Lehovec City Bazinga zápis zápis
5 2018-10-13 11:10 2.A liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans Černí Štýři AG UNITED zápis zápis
5 2018-10-14 14:30 2.A liga Děkanka Los Losos AFK Bochanův Syndrom Martin Pašek zápis zápis
5 2018-10-14 17:20 2.A liga Kobylisy Daytona b&w FC Hedonis David Kocman zápis zápis
5 2018-10-14 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Pivná parta zápis zápis
5 2018-10-14 14:40 2.B liga Kobylisy AG Dechcurew Les Bizerâns David Kocman zápis zápis
5 2018-10-14 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Nápoje František Novotný zápis zápis
5 2018-10-14 16:45 2.B liga Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady FC Momentum František Novotný zápis zápis
5 2018-10-14 14:00 2.B liga Laudova ZŠ FC Bukefal Kanec v bučině BK Roura Fellas zápis zápis
5 2018-10-14 20:00 2.B liga Kobylisy MAC Stará garda One Direction Tomáš Chlum zápis zápis
5 2018-10-14 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj FC ResslBoys David Kocman zápis zápis
5 2018-10-14 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm Black Gold FC Jednota zápis zápis
5 2018-10-14 16:00 3.A liga Kobylisy Darkage Kampa FC David Kocman zápis zápis
5 2000-10-14 11:00 3.A liga Štěrboholy Converto Praha "Volné místo 5" : zápis
5 2000-10-08 00:00 3.A liga "volné místo 2" Diggers : zápis
5 2018-10-13 10:20 3.A liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Fc Vyhaslé Hvězdy František Novotný zápis zápis
5 2018-10-14 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama FC Galácticos zápis zápis
5 2018-10-13 16:15 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance Ligový soubor Deziluzy Martin Pašek zápis zápis
5 2000-10-14 13:00 3.B liga Eurest Runners "Volné místo 7" : zápis
5 2000-10-13 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf "Volné místo 4" : zápis
5 2000-10-08 00:00 3.B liga "volné místo 1" FC Atlepast : zápis
5 2018-10-14 17:15 3.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG INTERBALLS Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
5 2018-10-14 19:00 3.C liga Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha Plán B zápis zápis
5 2000-10-12 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně "Volné místo 6" : zápis
5 2018-10-14 18:00 3.C liga Štěrboholy Dynamit Praha LVFC Prague Martin Pašek zápis zápis
5 2018-10-14 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B FC Jednota zápis zápis
5 2000-10-08 00:00 3.C liga "Volné místo 3" GJS : zápis
5 2018-10-14 09:00 3.C liga Litvínovská IN-spirace/SSI Group AG UNITED Martin Pašek zápis zápis
6 2018-10-21 13:20 1.liga Kobylisy Ludmila A FT Razors zápis zápis
6 2018-10-21 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team BK Roura Fellas František Novotný zápis zápis
6 2018-10-21 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows Chodov zápis zápis
6 2018-10-21 17:15 1.liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm FC Hoblina Jižák zápis zápis
6 2018-10-21 12:15 1.liga ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
6 2018-10-21 18:40 1.liga Kobylisy FC SION FC Nusle 420 zápis zápis
6 2018-10-19 19:50 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Pony FC Sehranka zápis zápis
6 2018-10-21 16:00 2.A liga Kobylisy Bazinga FC Elita Bazinga zápis zápis
6 2018-10-20 12:00 2.A liga Kobylisy High Society Hell Spartans Marek Řeháček zápis zápis
6 2018-10-21 20:30 2.A liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Fc Lehovec City Filip Adámek zápis zápis
6 2018-10-21 16:00 2.A liga Křimická Černí Štýři Daytona b&w zápis zápis
6 2018-10-21 18:15 2.A liga Suchdol, ČZU FC Hedonis Los Losos zápis zápis
6 2018-10-21 14:40 2.B liga Kobylisy AG Dechcurew Sehranka zápis zápis
6 2018-10-20 13:30 2.B liga Děkanka Nápoje Pivná parta Marek Řeháček zápis zápis
6 2018-10-21 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Královské Vinohrady Filip Adámek zápis zápis
6 2018-10-21 20:00 2.B liga Kobylisy Kanec v bučině Judo club Jenis zápis zápis
6 2018-10-20 18:40 2.B liga Kobylisy FC Momentum MAC Stará garda zápis zápis
6 2018-10-19 20:30 2.B liga Kobylisy One Direction FC Bukefal zápis zápis
6 2018-10-21 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm Slavoj zápis zápis
6 2018-10-20 16:30 3.A liga Sokol Vinohrady Kampa FC FC ResslBoys zápis zápis
6 2018-10-20 12:00 3.A liga Na dlouhém lánu Black Gold Converto Praha zápis zápis
6 2018-10-21 14:30 3.A liga Libeň (Podvinný Mlýn) Diggers Darkage Hell Spartans zápis zápis
6 2000-10-15 00:00 3.A liga "Volné místo 5" Liščí trus : zápis
6 2000-10-21 10:00 3.A liga Laudova ZŠ Fc Vyhaslé Hvězdy "volné místo 2" : zápis
6 2018-10-20 16:15 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance TJ Tvoja Mama BK Roura Fellas zápis zápis
6 2000-10-21 18:00 3.B liga "Volné místo 7" FC Galácticos : zápis
6 2018-10-19 19:10 3.B liga Meteor Libeň Ligový soubor Deziluzy FC Eintopf Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
6 2018-10-21 15:00 3.B liga Sokol Vinohrady FC Atlepast Eurest Runners FC Hoblina Jižák zápis zápis
6 2000-10-15 00:00 3.B liga "Volné místo 4" Parma AG : zápis
6 2000-10-20 16:40 3.B liga Sportcentrum Koráb INTERBALLS "volné místo 1" : zápis
6 2018-10-19 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně 1.FC Crux Praha Jaroslav Chvojka zápis zápis
6 2018-10-20 11:00 3.C liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague Plán B Tomáš Chlum zápis zápis
6 2000-10-21 16:00 3.C liga "Volné místo 6" Los Angels Anals B : zápis
6 2018-10-21 17:20 3.C liga Kobylisy GJS Dynamit Praha Filip Adámek zápis zápis
6 2018-10-21 20:00 3.C liga Litvínovská FC Jednota IN-spirace/SSI Group zápis zápis
6 2000-10-21 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED "Volné místo 3" : zápis
7 2018-10-28 18:15 1.liga Suchdol, ČZU FT Razors Red Team zápis zápis
7 2018-10-28 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov Ludmila A Filip Adámek zápis zápis
7 2018-10-27 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas BTW Krč fm zápis zápis
7 2018-10-28 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever O. A. Arrows Filip Adámek zápis zápis
7 2018-10-28 20:50 1.liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC SION zápis zápis
7 2018-10-28 10:00 1.liga FC Tempo Praha FC Nusle 420 AC Texaské hyeny zápis zápis
7 2018-10-26 20:30 2.A liga Kobylisy Pony FC Bazinga zápis zápis
7 2018-10-27 11:10 2.A liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans Los Angels Anals zápis zápis
7 2018-10-28 19:30 2.A liga Na dlouhém lánu FC Elita AFK Bochanův Syndrom zápis zápis
7 2018-10-28 17:20 2.A liga Kobylisy Daytona b&w High Society zápis zápis
7 2018-10-27 10:40 2.A liga Březiněves Fc Lehovec City FC Hedonis Tomáš Chlum zápis zápis
7 2018-10-28 14:30 2.A liga Děkanka Los Losos Černí Štýři Tomáš Chlum zápis zápis
7 2018-10-28 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Nápoje zápis zápis
7 2018-10-28 16:45 2.B liga Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady AG Dechcurew zápis zápis
7 2018-10-28 11:00 2.B liga Sportcentrum Koráb Pivná parta Kanec v bučině zápis zápis
7 2018-10-28 20:00 2.B liga Kobylisy MAC Stará garda Les Bizerâns zápis zápis
7 2018-10-28 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis One Direction Filip Adámek zápis zápis
7 2018-10-28 14:00 2.B liga Laudova ZŠ FC Bukefal FC Momentum AG UNITED zápis zápis
7 2018-10-28 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Kampa FC zápis zápis
7 2018-10-28 11:00 3.A liga Štěrboholy Converto Praha Lømrå tüm Tomáš Chlum zápis zápis
7 2018-10-28 14:40 3.A liga Kobylisy FC ResslBoys Diggers zápis zápis
7 2018-10-27 10:20 3.A liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Black Gold FC Jednota zápis zápis
7 2018-10-28 16:00 3.A liga Kobylisy Darkage Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
7 2000-10-22 00:00 3.A liga "volné místo 2" "Volné místo 5" : zápis
7 2000-10-28 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama "Volné místo 7" : zápis
7 2018-10-27 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf Druhá šance zápis zápis
7 2018-10-28 16:00 3.B liga Křimická FC Galácticos FC Atlepast GJS zápis zápis
7 2018-10-28 17:15 3.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Ligový soubor Deziluzy zápis zápis
7 2018-10-28 13:00 3.B liga Strahov 1 Eurest Runners INTERBALLS zápis zápis
7 2000-10-22 00:00 3.B liga "volné místo 1" "Volné místo 4" : zápis
7 2018-10-28 21:15 3.C liga Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha LVFC Prague Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
7 2018-10-28 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B Perličky na dně zápis zápis
7 2018-10-26 19:30 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B GJS zápis zápis
7 2000-10-28 09:00 3.C liga IN-spirace/SSI Group "Volné místo 6" : zápis
7 2018-10-28 18:00 3.C liga Štěrboholy Dynamit Praha AG UNITED zápis zápis
7 2000-10-22 00:00 3.C liga "Volné místo 3" FC Jednota : zápis
8 2018-11-04 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov FT Razors Marek Řeháček zápis zápis
8 2018-11-04 17:15 1.liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Red Team zápis zápis
8 2018-11-04 13:20 1.liga Kobylisy Ludmila A Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
8 2018-11-04 18:40 1.liga Kobylisy FC SION BK Roura Fellas zápis zápis
8 2018-11-04 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows FC Nusle 420 zápis zápis
8 2018-11-04 12:15 1.liga ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny FC Hoblina Jižák zápis zápis
8 2018-11-03 11:10 2.A liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans Pony FC zápis zápis
8 2018-11-04 20:30 2.A liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Bazinga zápis zápis
8 2018-11-02 19:50 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Daytona b&w zápis zápis
8 2018-11-04 18:15 2.A liga Suchdol, ČZU FC Hedonis FC Elita zápis zápis
8 2018-11-03 12:00 2.A liga Kobylisy High Society Los Losos zápis zápis
8 2018-11-04 16:00 2.A liga Křimická Černí Štýři Fc Lehovec City zápis zápis
8 2018-11-04 16:45 2.B liga Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady Sehranka zápis zápis
8 2018-11-04 20:00 2.B liga Kobylisy Kanec v bučině Nápoje zápis zápis
8 2018-11-04 14:40 2.B liga Kobylisy AG Dechcurew MAC Stará garda zápis zápis
8 2018-11-02 20:30 2.B liga Kobylisy One Direction Pivná parta zápis zápis
8 2018-11-04 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns FC Bukefal Marek Řeháček zápis zápis
8 2018-11-03 18:40 2.B liga Kobylisy FC Momentum Judo club Jenis zápis zápis
8 2018-11-04 11:00 3.A liga Štěrboholy Converto Praha Slavoj BK Roura Fellas zápis zápis
8 2018-11-04 14:30 3.A liga Libeň (Podvinný Mlýn) Diggers Kampa FC zápis zápis
8 2018-11-04 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm Liščí trus FC Hoblina Jižák zápis zápis
8 2018-11-04 10:00 3.A liga Laudova ZŠ Fc Vyhaslé Hvězdy FC ResslBoys zápis zápis
8 2000-11-03 12:00 3.A liga Na dlouhém lánu Black Gold "volné místo 2" : zápis
8 2000-10-29 00:00 3.A liga "Volné místo 5" Darkage : zápis
8 2018-11-03 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf TJ Tvoja Mama zápis zápis
8 2000-11-03 18:00 3.B liga Sokol Vinohrady FC Atlepast "Volné místo 7" : zápis
8 2018-11-03 16:15 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance Parma AG zápis zápis
8 2018-11-03 16:40 3.B liga Sportcentrum Koráb INTERBALLS FC Galácticos zápis zápis
8 2000-11-02 19:10 3.B liga Meteor Libeň Ligový soubor Deziluzy "volné místo 1" : zápis
8 2000-10-29 00:00 3.B liga "Volné místo 4" Eurest Runners : zápis
8 2018-11-04 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B 1.FC Crux Praha zápis zápis
8 2018-11-04 17:20 3.C liga Kobylisy GJS LVFC Prague zápis zápis
8 2018-11-02 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně IN-spirace/SSI Group zápis zápis
8 2018-11-04 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Plán B Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
8 2000-11-04 16:00 3.C liga "Volné místo 6" "Volné místo 3" : zápis
8 2018-11-04 20:00 3.C liga Litvínovská FC Jednota Dynamit Praha Sehranka zápis zápis
9 2018-11-11 18:15 1.liga Suchdol, ČZU FT Razors BTW Krč fm zápis zápis
9 2018-11-11 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever Chodov zápis zápis
9 2018-11-11 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC SION zápis zápis
9 2018-11-11 10:00 1.liga FC Tempo Praha FC Nusle 420 Ludmila A zápis zápis
9 2018-11-10 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas AC Texaské hyeny zápis zápis
9 2018-11-11 19:00 1.liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák O. A. Arrows zápis zápis
9 2018-11-09 20:30 2.A liga Kobylisy Pony FC AFK Bochanův Syndrom zápis zápis
9 2018-11-11 17:20 2.A liga Kobylisy Daytona b&w Hell Spartans zápis zápis
9 2018-11-10 16:00 2.A liga Kobylisy Bazinga FC Hedonis zápis zápis
9 2018-11-11 14:30 2.A liga Děkanka Los Losos Los Angels Anals zápis zápis
9 2018-11-11 19:30 2.A liga Na dlouhém lánu FC Elita Černí Štýři zápis zápis
9 2018-11-10 10:40 2.A liga Březiněves Fc Lehovec City High Society zápis zápis
9 2018-11-11 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Kanec v bučině zápis zápis
9 2018-11-11 20:00 2.B liga Kobylisy MAC Stará garda Královské Vinohrady zápis zápis
9 2018-11-10 13:30 2.B liga Děkanka Nápoje One Direction Martin Pašek zápis zápis
9 2018-11-11 14:00 2.B liga Laudova ZŠ FC Bukefal AG Dechcurew GJS zápis zápis
9 2018-11-09 19:00 2.B liga Sportcentrum Koráb Pivná parta FC Momentum zápis zápis
9 2018-11-11 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Les Bizerâns zápis zápis
9 2018-11-11 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Diggers zápis zápis
9 2018-11-10 10:20 3.A liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Converto Praha zápis zápis
9 2018-11-10 16:30 3.A liga Sokol Vinohrady Kampa FC Fc Vyhaslé Hvězdy Hell Spartans zápis zápis
9 2000-11-05 00:00 3.A liga "volné místo 2" Lømrå tüm : zápis
9 2000-11-11 14:40 3.A liga Kobylisy FC ResslBoys "Volné místo 5" : zápis
9 2018-11-11 16:00 3.A liga Kobylisy Darkage Black Gold zápis zápis
9 2018-11-11 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama FC Atlepast zápis zápis
9 2018-11-11 17:15 3.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG FC Eintopf AG UNITED zápis zápis
9 2000-11-11 18:00 3.B liga "Volné místo 7" INTERBALLS : zápis
9 2000-11-05 00:00 3.B liga "volné místo 1" Druhá šance : zápis
9 2000-11-11 16:00 3.B liga Křimická FC Galácticos "Volné místo 4" : zápis
9 2018-11-11 13:00 3.B liga Strahov 1 Eurest Runners Ligový soubor Deziluzy FC Jednota zápis zápis
9 2018-11-11 21:15 3.C liga Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha GJS zápis zápis
9 2018-11-11 09:00 3.C liga Litvínovská IN-spirace/SSI Group Los Angels Anals B zápis zápis
9 2018-11-10 11:00 3.C liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague AG UNITED zápis zápis
9 2000-11-05 00:00 3.C liga "Volné místo 3" Perličky na dně : zápis
9 2018-11-09 19:30 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B FC Jednota Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
9 2000-11-11 18:00 3.C liga Štěrboholy Dynamit Praha "Volné místo 6" : zápis
10 2018-11-18 20:30 1.liga Sportcentrum Koráb Borussia Dortšpunt forever FT Razors zápis zápis
10 2018-11-18 18:40 1.liga Kobylisy FC SION BTW Krč fm zápis zápis
10 2018-11-18 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov FC Nusle 420 zápis zápis
10 2018-11-18 12:15 1.liga ZŠ Plamínkové 2 AC Texaské hyeny Red Team zápis zápis
10 2018-11-18 13:20 1.liga Kobylisy Ludmila A FC Hoblina Jižák zápis zápis
10 2018-11-18 13:30 1.liga Křimická O. A. Arrows BK Roura Fellas zápis zápis
10 2018-11-18 17:20 2.A liga Kobylisy Daytona b&w Pony FC zápis zápis
10 2018-11-18 18:15 2.A liga Suchdol, ČZU FC Hedonis AFK Bochanův Syndrom zápis zápis
10 2018-11-17 11:10 2.A liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans Los Losos zápis zápis
10 2018-11-18 18:00 2.A liga Štěrboholy Černí Štýři Bazinga FC Hoblina Jižák zápis zápis
10 2018-11-16 19:50 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Fc Lehovec City GJS zápis zápis
10 2018-11-17 12:00 2.A liga Kobylisy High Society FC Elita zápis zápis
10 2018-11-18 20:00 2.B liga Kobylisy MAC Stará garda Sehranka zápis zápis
10 2018-11-18 15:00 2.B liga Sportcentrum Koráb One Direction Kanec v bučině zápis zápis
10 2018-11-18 16:45 2.B liga Sportcentrum Koráb Královské Vinohrady FC Bukefal zápis zápis
10 2018-11-17 18:40 2.B liga Kobylisy FC Momentum Nápoje zápis zápis
10 2018-11-18 14:40 2.B liga Kobylisy AG Dechcurew Judo club Jenis zápis zápis
10 2018-11-18 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Pivná parta zápis zápis
10 2018-11-17 10:20 3.A liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Slavoj zápis zápis
10 2018-11-18 10:00 3.A liga Laudova ZŠ Fc Vyhaslé Hvězdy Diggers zápis zápis
10 2000-11-18 11:00 3.A liga Štěrboholy Converto Praha "volné místo 2" : zápis
10 2000-11-12 00:00 3.A liga "Volné místo 5" Kampa FC : zápis
10 2018-11-18 19:15 3.A liga Stodůlky Lømrå tüm Darkage zápis zápis
10 2018-11-17 12:00 3.A liga Na dlouhém lánu Black Gold FC ResslBoys BK Roura Fellas zápis zápis
10 2018-11-18 17:15 3.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG TJ Tvoja Mama zápis zápis
10 2018-11-17 16:40 3.B liga Sportcentrum Koráb INTERBALLS FC Atlepast zápis zápis
10 2000-11-17 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf "volné místo 1" : zápis
10 2000-11-12 00:00 3.B liga "Volné místo 4" "Volné místo 7" : zápis
10 2018-11-17 16:15 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance Eurest Runners zápis zápis
10 2018-11-16 19:10 3.B liga Meteor Libeň Ligový soubor Deziluzy FC Galácticos zápis zápis
10 2018-11-18 09:00 3.C liga Litvínovská IN-spirace/SSI Group 1.FC Crux Praha zápis zápis
10 2018-11-18 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED GJS Sehranka zápis zápis
10 2000-11-18 16:00 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B "Volné místo 3" : zápis
10 2018-11-18 20:00 3.C liga Litvínovská FC Jednota LVFC Prague Jaroslav Chvojka zápis zápis
10 2018-11-16 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně Dynamit Praha zápis zápis
10 2000-11-18 16:00 3.C liga "Volné místo 6" Plán B : zápis
11 2018-11-25 18:15 1.liga Suchdol, ČZU FT Razors FC SION zápis zápis
11 2018-11-25 11:15 1.liga FC Tempo Praha FC Nusle 420 Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
11 2018-11-25 17:15 1.liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm AC Texaské hyeny zápis zápis
11 2018-11-25 19:00 1.liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Chodov zápis zápis
11 2018-11-25 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team O. A. Arrows zápis zápis
11 2018-11-24 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas Ludmila A zápis zápis
11 2018-11-23 20:30 2.A liga Kobylisy Pony FC FC Hedonis zápis zápis
11 2018-11-25 14:30 2.A liga Děkanka Los Losos Daytona b&w Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
11 2018-11-25 20:30 2.A liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Černí Štýři zápis zápis
11 2018-11-24 10:40 2.A liga Březiněves Fc Lehovec City Hell Spartans zápis zápis
11 2018-11-24 13:20 2.A liga Kobylisy Bazinga High Society zápis zápis
11 2018-11-25 19:30 2.A liga Na dlouhém lánu FC Elita Los Angels Anals FC Jednota zápis zápis
11 2018-11-25 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka One Direction zápis zápis
11 2018-11-25 14:00 2.B liga Laudova ZŠ FC Bukefal MAC Stará garda zápis zápis
11 2018-11-25 20:00 2.B liga Kobylisy Kanec v bučině FC Momentum zápis zápis
11 2018-11-25 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Královské Vinohrady zápis zápis
11 2018-11-24 13:30 2.B liga Děkanka Nápoje Les Bizerâns zápis zápis
11 2018-11-23 19:00 2.B liga Sportcentrum Koráb Pivná parta AG Dechcurew zápis zápis
11 2018-11-25 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
11 2000-11-19 00:00 3.A liga "volné místo 2" Liščí trus : zápis
11 2000-11-21 18:30 3.A liga Libeň (Podvinný Mlýn) Diggers "Volné místo 5" : zápis
11 2018-11-25 16:00 3.A liga Kobylisy Darkage Converto Praha Darkage zápis zápis
11 2018-11-24 16:30 3.A liga Sokol Vinohrady Kampa FC Black Gold AG UNITED zápis zápis
11 2018-11-11 14:40 3.A liga Kobylisy FC ResslBoys Lømrå tüm zápis zápis
11 2018-11-25 12:00 3.B liga Kobylisy TJ Tvoja Mama INTERBALLS zápis zápis
11 2000-11-19 00:00 3.B liga "volné místo 1" Parma AG : zápis
11 2000-11-24 18:00 3.B liga Sokol Vinohrady FC Atlepast "Volné místo 4" : zápis
11 2018-11-25 13:00 3.B liga Strahov 1 Eurest Runners FC Eintopf Fc Vyhaslé Hvězdy zápis zápis
11 2000-11-25 18:00 3.B liga "Volné místo 7" Ligový soubor Deziluzy : zápis
11 2018-11-25 16:00 3.B liga Křimická FC Galácticos Druhá šance zápis zápis
11 2018-11-25 19:00 3.C liga Na ovčíně (Záběhlice) 1.FC Crux Praha AG UNITED zápis zápis
11 2000-11-19 00:00 3.C liga "Volné místo 3" IN-spirace/SSI Group : zápis
11 2018-11-24 17:20 3.C liga Kobylisy GJS FC Jednota zápis zápis
11 2018-11-25 18:00 3.C liga Štěrboholy Dynamit Praha Los Angels Anals B zápis zápis
11 2000-11-24 11:00 3.C liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague "Volné místo 6" : zápis
11 2018-11-23 19:30 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B Perličky na dně Hell Spartans zápis zápis

Spolupracujeme s: