Seznam zápasů rozpis

Ročníky : 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2017/2018 Jaro | 2017/2018 Podzim | Vše |

Kolo Datum Čas Liga Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre Zápis
Kolo Datum Čas Liga Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre Zápis
12 2018-03-17 14:40 1.liga Kobylisy Pony FC FT Razors František Novotný 4 : 12 zápis
12 2018-03-18 18:40 1.liga Kobylisy FC SION Královské Vinohrady A Tomáš Chlum 3 : 0 zápis
12 2018-06-03 13:00 1.liga Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows Kanec v bučině Martin Pašek zápis zápis
12 2018-03-18 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov FC Hoblina Jižák Daniel Borodáč 8 : 3 zápis
12 2018-04-28 15:00 1.liga Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Ludmila A Michal Koštál 0 : 7 zápis
12 2018-03-31 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas Red Team Michal Koštál 7 : 7 zápis
12 2018-04-15 17:00 2.A liga Sportcentrum Koráb FC Nusle 420 BTW Krč fm Michal Koštál 9 : 3 zápis
12 2018-03-18 18:15 2.A liga Suchdol, ČZU FC Hedonis Hell Spartans FC Atlepast 2 : 2 zápis
12 2018-03-17 12:00 2.A liga Kobylisy High Society AG Dechcurew František Novotný 2 : 2 zápis
12 2018-03-17 10:40 2.B liga Březiněves Fc Lehovec City Daytona b&w Tomáš Chlum 1 : 5 zápis
12 2018-03-18 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG One Direction Dynamit Praha 3 : 4 zápis
12 2018-06-03 20:00 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns AFK Bochanův Syndrom Martin Pašek zápis zápis
12 2018-06-03 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda Královské Vinohrady B FC Stará garda zápis zápis
12 2018-03-18 21:15 2.B liga Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Judo club Jenis Filip Adámek 13 : 1 zápis
12 2018-03-18 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Military Athletic Club Warrior FC Elita Filip Adámek 4 : 0 zápis
12 2018-03-18 14:00 3.A liga ZŠ Plamínkové 2 Černí Štýři Slavoj Černí Štýři 2 : 1 zápis
12 2018-03-18 14:00 3.A liga Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha Black Devils Michal Koštál 6 : 8 zápis
12 2018-03-17 11:00 3.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague Liščí trus Filip Adámek 2 : 2 zápis
12 2018-06-03 12:00 3.A liga Kobylisy TJ Tvoja Mama Pivná parta František Novotný zápis zápis
12 2018-03-18 15:00 3.A liga Suchdol, ČZU FC Horníci Team SSI Group František Novotný 3 : 16 zápis
12 2018-03-17 16:45 3.A liga Sportcentrum Koráb INTER-BOYS FC Atlepast Milan Herian 3 : 2 zápis
12 2018-03-18 15:00 3.B liga Strahov 1 FC Galácticos Converto Praha FC Galácticos 0 : 13 zápis
12 2018-03-17 16:30 3.B liga Sokol Vinohrady Kampa FC Los Losos FC Hoblina Jižák 2 : 4 zápis
12 2018-03-17 13:15 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance Los Angels Anals B Druhá šance 3 : 6 zápis
12 2018-04-29 14:00 3.B liga Laudova ZŠ FC Bukefal Lømrå tüm Tomáš Chlum 5 : 0 zápis
12 2000-01-01 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf Dynamit Praha FC Eintopf : zápis
12 2018-03-18 16:00 3.C liga Kobylisy Darkage Eurest Runners Tomáš Chlum 5 : 0 zápis
12 2018-04-29 20:20 3.C liga Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Lhotka stars Tomáš Chlum 2 : 4 zápis
12 2018-03-16 19:50 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B AG UNITED Daniel Borodáč 2 : 2 zápis
12 2018-03-18 14:40 3.C liga Kobylisy FC ResslBoys Los Angels Anals Tomáš Chlum 1 : 2 zápis
12 2018-03-17 18:40 3.C liga Kobylisy FC Momentum Hail Hydra František Novotný 5 : 0 zápis
12 2018-03-16 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně Kubánští doutníci Michal Koštál 2 : 2 zápis
12 2018-03-12 00:00 2.A liga Gunners Nápoje 0 : 5 zápis
12 2018-03-12 00:00 2.A liga Rychlá rota Bazinga 0 : 5 zápis
12 2018-03-12 00:00 2.A liga Sehranka Justiční omyl 5 : 0 zápis
12 2018-03-12 00:00 3.B liga GJS FC Showdown 5 : 0 zápis
13 2018-03-25 18:15 1.liga Suchdol, ČZU FT Razors Královské Vinohrady A Deleg. test Herian 7 : 4 zápis
13 2018-03-24 14:40 1.liga Kobylisy Pony FC O. A. Arrows FC Horníci 2 : 4 zápis
13 2018-03-25 20:50 1.liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák FC SION Marek Řeháček 2 : 0 zápis
13 2018-03-25 20:00 1.liga Kobylisy Kanec v bučině FC Texas Nové Strašecí Michal Koštál 2 : 8 zápis
13 2018-03-25 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Chodov Borussia Dortšpunt forever 3 : 5 zápis
13 2018-03-25 13:20 1.liga Kobylisy Ludmila A BK Roura Fellas Michal Koštál 6 : 3 zápis
13 2018-03-25 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Hell Spartans František Novotný 4 : 2 zápis
13 2018-03-25 10:00 2.A liga FC Tempo Praha FC Nusle 420 High Society FC Nusle 420 6 : 3 zápis
13 2018-03-24 13:30 2.A liga Děkanka Nápoje Sehranka Michal Koštál 5 : 4 zápis
13 2018-03-25 17:20 2.B liga Kobylisy Daytona b&w One Direction Michal Koštál 5 : 2 zápis
13 2018-03-24 10:40 2.B liga Březiněves Fc Lehovec City Les Bizerâns Tomáš Chlum 2 : 2 zápis
13 2018-03-25 16:00 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Královské Vinohrady B Parma AG František Novotný 2 : 2 zápis
13 2018-03-25 20:30 2.B liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Borussia Dortšpunt forever Tomáš Chlum 3 : 4 zápis
13 2018-03-25 19:30 2.B liga Na dlouhém lánu FC Elita FC Stará garda František Novotný 4 : 1 zápis
13 2018-03-25 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Military Athletic Club Warrior Marek Řeháček 3 : 4 zápis
13 2018-03-25 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Black Devils Michal Koštál 6 : 1 zápis
13 2018-03-25 16:00 3.A liga Štěrboholy Černí Štýři LVFC Prague Tomáš Chlum 5 : 1 zápis
13 2018-03-25 18:00 3.A liga Sportcentrum Koráb Pivná parta ARMFOOTBALL Praha Military Athletic Club Warrior 6 : 1 zápis
13 2018-03-24 10:20 3.A liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC Horníci FC Momentum 3 : 1 zápis
13 2018-03-25 15:00 3.A liga Sokol Vinohrady FC Atlepast TJ Tvoja Mama Deleg. test Herian 0 : 0 zápis
13 2018-03-25 09:00 3.A liga Litvínovská Team SSI Group INTER-BOYS Tomáš Chlum 7 : 3 zápis
13 2018-03-25 15:00 3.B liga Strahov 1 FC Galácticos Kampa FC FC Galácticos 2 : 11 zápis
13 2018-03-25 16:00 3.B liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B GJS Tomáš Dobřanský 3 : 0 zápis
13 2018-03-25 14:30 3.B liga Děkanka Los Losos FC Bukefal František Novotný 1 : 2 zápis
13 2018-03-25 18:00 3.B liga Štěrboholy Dynamit Praha Druhá šance BK Roura Fellas 1 : 2 zápis
13 2018-03-25 19:15 3.B liga Stodůlky Lømrå tüm FC Eintopf Sehranka 2 : 2 zápis
13 2018-03-25 20:50 3.C liga Na dlouhém lánu Eurest Runners Lhotka stars František Novotný 0 : 4 zápis
13 2018-03-25 16:00 3.C liga Kobylisy Darkage Plán B Michal Koštál 4 : 0 zápis
13 2000-01-01 19:50 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Ničemných otců nejhorší synové Ničemných otců nejhorší synové : zápis
13 2018-03-25 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED FC Momentum Tomáš Dobřanský 3 : 6 zápis
13 2018-03-24 18:40 3.C liga Kobylisy Kubánští doutníci FC ResslBoys Michal Koštál 2 : 2 zápis
13 2018-03-22 20:00 3.C liga SK Slavia Praha Hail Hydra Perličky na dně František Novotný 5 : 0 zápis
13 2018-03-12 00:00 2.A liga Bazinga Gunners 5 : 0 zápis
13 2018-03-12 00:00 2.A liga AG Dechcurew Rychlá rota 5 : 0 zápis
13 2018-03-12 00:00 2.A liga Justiční omyl FC Hedonis 0 : 5 zápis
13 2018-03-12 00:00 3.B liga Converto Praha FC Showdown 5 : 0 zápis
14 2018-04-08 13:00 1.liga Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows FT Razors František Novotný 11 : 7 zápis
14 2018-04-08 14:45 1.liga ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A FC Hoblina Jižák Tomáš Chlum 0 : 7 zápis
14 2018-04-07 15:00 1.liga Stodůlky FC Texas Nové Strašecí Pony FC František Novotný 6 : 2 zápis
14 2018-04-08 18:40 1.liga Kobylisy FC SION Red Team František Novotný 3 : 8 zápis
14 2018-04-07 13:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas Kanec v bučině Tomáš Dobřanský 7 : 0 zápis
14 2018-04-08 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov Ludmila A Michal Koštál 5 : 0 zápis
14 2018-04-07 12:00 2.A liga Kobylisy High Society BTW Krč fm Michal Koštál 2 : 2 zápis
14 2018-04-08 18:15 2.A liga Suchdol, ČZU FC Hedonis Nápoje Marek Řeháček 2 : 10 zápis
14 2018-04-08 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka Bazinga Tomáš Dobřanský 2 : 3 zápis
14 2018-04-08 16:45 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Daytona b&w Michal Koštál 3 : 4 zápis
14 2018-04-06 20:30 2.B liga Kobylisy One Direction Královské Vinohrady B Filip Adámek 3 : 4 zápis
14 2018-04-08 21:15 2.B liga Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Fc Lehovec City František Novotný 9 : 1 zápis
14 2018-04-08 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG FC Elita David Kocman 4 : 2 zápis
14 2018-04-08 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Military Athletic Club Warrior AFK Bochanův Syndrom Michal Koštál 8 : 3 zápis
14 2018-04-08 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda Judo club Jenis František Novotný 0 : 1 zápis
14 2018-04-07 11:00 3.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague Slavoj Tomáš Chlum 2 : 3 zápis
14 2018-04-07 14:00 3.A liga Sportcentrum Koráb Black Devils Pivná parta Borussia Dortšpunt forever 0 : 15 zápis
14 2018-04-08 15:00 3.A liga Suchdol, ČZU FC Horníci Černí Štýři Dynamit Praha 3 : 12 zápis
14 2018-04-08 14:00 3.A liga Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha FC Atlepast Michal Koštál 8 : 4 zápis
14 2018-04-07 16:45 3.A liga Sportcentrum Koráb INTER-BOYS Liščí trus AG UNITED 3 : 1 zápis
14 2018-04-08 12:00 3.A liga Kobylisy TJ Tvoja Mama Team SSI Group Tomáš Chlum 1 : 4 zápis
14 2018-04-08 16:30 3.B liga Sokol Vinohrady Kampa FC Converto Praha Jaroslav Chvojka 6 : 6 zápis
14 2018-06-03 14:00 3.B liga Laudova ZŠ FC Bukefal FC Galácticos FC Bukefal zápis zápis
14 2018-04-08 17:20 3.B liga Kobylisy GJS Dynamit Praha František Novotný 1 : 6 zápis
14 2018-04-07 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf Los Losos Michal Koštál 2 : 7 zápis
14 2018-04-07 16:15 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance Lømrå tüm Černí Štýři 5 : 8 zápis
14 2018-04-06 19:40 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B Eurest Runners Tomáš Dobřanský 1 : 2 zápis
14 2018-04-08 16:00 3.C liga Kobylisy Lhotka stars Los Angels Anals František Novotný 2 : 5 zápis
14 2018-04-07 18:40 3.C liga Kobylisy FC Momentum Darkage Michal Koštál 0 : 3 zápis
14 2018-04-08 20:20 3.C liga Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Kubánští doutníci FC Hoblina Jižák 3 : 1 zápis
14 2018-04-06 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně AG UNITED František Novotný 6 : 1 zápis
14 2018-06-03 18:40 3.C liga Kobylisy FC ResslBoys Hail Hydra František Novotný zápis zápis
14 2018-03-12 00:00 2.A liga Gunners AG Dechcurew 0 : 5 zápis
14 2018-03-12 00:00 2.A liga Rychlá rota FC Nusle 420 0 : 5 zápis
14 2018-03-12 00:00 2.A liga Hell Spartans Justiční omyl 5 : 0 zápis
14 2018-03-12 00:00 3.B liga FC Showdown Los Angels Anals B 0 : 5 zápis
15 2018-04-15 18:15 1.liga Suchdol, ČZU FT Razors FC Hoblina Jižák Martin Pašek 4 : 9 zápis
15 2018-04-15 13:00 1.liga Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows FC Texas Nové Strašecí Tomáš Chlum 3 : 4 zápis
15 2018-04-15 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Královské Vinohrady A Military Athletic Club Warrior 5 : 2 zápis
15 2018-04-14 14:40 1.liga Kobylisy Pony FC BK Roura Fellas Tomáš Chlum 2 : 15 zápis
15 2018-01-01 00:00 1.liga Kobylisy Ludmila A FC SION FC SION : zápis
15 2018-04-15 20:00 1.liga Kobylisy Kanec v bučině Chodov František Novotný 1 : 4 zápis
15 2018-04-14 13:30 2.A liga Děkanka Nápoje Hell Spartans Michal Koštál 6 : 0 zápis
15 2018-05-27 15:30 2.A liga Sportcentrum Koráb Bazinga FC Hedonis Martin Pašek : zápis
15 2018-04-15 14:40 2.A liga Kobylisy AG Dechcurew Sehranka František Novotný 0 : 1 zápis
15 2018-04-15 17:20 2.B liga Kobylisy Daytona b&w Královské Vinohrady B František Novotný 4 : 1 zápis
15 2018-04-15 18:00 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns Borussia Dortšpunt forever František Novotný 1 : 3 zápis
15 2018-04-15 19:30 2.B liga Na dlouhém lánu FC Elita One Direction AG UNITED 3 : 8 zápis
15 2018-04-14 10:40 2.B liga Březiněves Fc Lehovec City Military Athletic Club Warrior FC Momentum 9 : 6 zápis
15 2018-04-15 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Parma AG Tomáš Chlum 4 : 1 zápis
15 2018-04-15 20:30 2.B liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom FC Stará garda Tomáš Chlum 2 : 2 zápis
15 2018-04-15 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Pivná parta František Novotný 0 : 8 zápis
15 2018-04-14 11:00 3.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague FC Horníci František Novotný 5 : 0 zápis
15 2018-04-15 15:00 3.A liga Sokol Vinohrady FC Atlepast Black Devils FC Hoblina Jižák 4 : 0 zápis
15 2018-04-15 16:00 3.A liga Štěrboholy Černí Štýři INTER-BOYS František Novotný 7 : 1 zápis
15 2018-04-15 09:00 3.A liga Litvínovská Team SSI Group ARMFOOTBALL Praha Martin Pašek 4 : 6 zápis
15 2018-04-14 10:20 3.A liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus TJ Tvoja Mama Michal Koštál 4 : 1 zápis
15 2018-04-15 11:00 3.B liga Štěrboholy Converto Praha Los Angels Anals B Martin Pašek 2 : 3 zápis
15 2018-04-14 16:30 3.B liga Sokol Vinohrady Kampa FC FC Bukefal Tomáš Chlum 1 : 10 zápis
15 2018-04-15 15:00 3.B liga Strahov 1 FC Galácticos FC Eintopf FC Horníci 4 : 5 zápis
15 2018-04-15 19:15 3.B liga Stodůlky Lømrå tüm GJS BK Roura Fellas 0 : 4 zápis
15 2018-04-15 14:30 3.B liga Děkanka Los Losos Druhá šance Borussia Dortšpunt forever 4 : 2 zápis
15 2018-04-15 18:00 3.C liga Strahov 2 Eurest Runners Los Angels Anals Eurest Runners 3 : 8 zápis
15 2018-04-13 19:40 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B FC Momentum František Novotný 4 : 1 zápis
15 2018-04-21 18:40 3.C liga Kobylisy Kubánští doutníci Lhotka stars František Novotný 0 : 2 zápis
15 2018-04-15 16:00 3.C liga Kobylisy Darkage Perličky na dně František Novotný 0 : 0 zápis
15 2018-04-05 20:00 3.C liga SK Slavia Praha Hail Hydra Ničemných otců nejhorší synové František Novotný 7 : 4 zápis
15 2018-04-15 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED FC ResslBoys Sehranka 2 : 4 zápis
15 2018-03-12 00:00 2.A liga FC Nusle 420 Gunners 5 : 0 zápis
15 2018-03-12 00:00 2.A liga High Society Rychlá rota 5 : 0 zápis
15 2018-03-12 00:00 2.A liga BTW Krč fm Justiční omyl 5 : 0 zápis
15 2018-03-12 00:00 3.B liga Dynamit Praha FC Showdown 5 : 0 zápis
16 2018-04-21 15:00 1.liga Stodůlky FC Texas Nové Strašecí FT Razors Deleg. PKFL 6 : 4 zápis
16 2018-04-22 20:50 1.liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Red Team Deleg. PKFL 0 : 3 zápis
16 2018-04-21 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas O. A. Arrows Deleg. PKFL 0 : 4 zápis
16 2018-04-22 14:45 1.liga ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Ludmila A Tomáš Dobřanský 7 : 8 zápis
16 2018-04-22 16:45 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov Pony FC Michal Koštál 10 : 5 zápis
16 2018-04-22 18:40 1.liga Kobylisy FC SION Kanec v bučině František Novotný 4 : 1 zápis
16 2018-04-21 11:10 2.A liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans Bazinga Tomáš Chlum 6 : 3 zápis
16 2018-04-22 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka FC Nusle 420 Tomáš Chlum 1 : 11 zápis
16 2018-04-22 18:15 2.A liga Suchdol, ČZU FC Hedonis AG Dechcurew František Novotný 3 : 2 zápis
16 2018-04-22 21:15 2.B liga Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Daytona b&w Milan Herian 3 : 4 zápis
16 2018-04-22 16:00 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Královské Vinohrady B FC Elita Tomáš Chlum 3 : 6 zápis
16 2018-04-22 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Military Athletic Club Warrior Les Bizerâns Michal Koštál 4 : 5 zápis
16 2018-04-20 20:30 2.B liga Kobylisy One Direction Judo club Jenis František Novotný 2 : 3 zápis
16 2018-04-22 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda Fc Lehovec City František Novotný 3 : 1 zápis
16 2018-04-22 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG AFK Bochanův Syndrom Tomáš Dobřanský 2 : 3 zápis
16 2018-04-22 15:00 3.A liga Suchdol, ČZU FC Horníci Slavoj AG UNITED 3 : 3 zápis
16 2018-04-22 18:00 3.A liga Sportcentrum Koráb Pivná parta FC Atlepast Michal Koštál 7 : 0 zápis
16 2018-04-21 16:45 3.A liga Sportcentrum Koráb INTER-BOYS LVFC Prague Michal Koštál 2 : 3 zápis
16 2018-04-29 11:00 3.A liga Sportcentrum Koráb Black Devils Team SSI Group Black Devils 2 : 6 zápis
16 2018-04-22 12:00 3.A liga Kobylisy TJ Tvoja Mama Černí Štýři Michal Koštál 0 : 3 zápis
16 2018-04-22 14:00 3.A liga Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha Liščí trus Michal Koštál 5 : 4 zápis
16 2018-04-22 14:00 3.B liga Laudova ZŠ FC Bukefal Converto Praha FC Atlepast 5 : 3 zápis
16 2018-04-22 16:00 3.B liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B Dynamit Praha Tomáš Dobřanský 5 : 3 zápis
16 2018-04-21 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf Kampa FC František Novotný 2 : 1 zápis
16 2018-04-21 16:15 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance FC Galácticos David Kocman 15 : 2 zápis
16 2018-04-22 17:20 3.B liga Kobylisy GJS Los Losos František Novotný 0 : 4 zápis
16 2018-04-28 18:40 3.C liga Kobylisy FC Momentum Eurest Runners Michal Koštál 2 : 3 zápis
16 2018-04-20 19:50 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Kubánští doutníci Tomáš Dobřanský 4 : 1 zápis
16 2018-04-20 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně Plán B Marek Řeháček 2 : 3 zápis
16 2018-04-22 16:00 3.C liga Kobylisy Lhotka stars Hail Hydra František Novotný 0 : 5 zápis
16 2018-04-22 14:40 3.C liga Kobylisy FC ResslBoys Darkage František Novotný 4 : 2 zápis
16 2018-04-22 20:20 3.C liga Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové AG UNITED Dynamit Praha 1 : 3 zápis
16 2018-03-12 00:00 2.A liga Gunners High Society 0 : 5 zápis
16 2018-03-12 00:00 2.A liga Rychlá rota BTW Krč fm 0 : 5 zápis
16 2018-03-12 00:00 2.A liga Justiční omyl Nápoje 0 : 5 zápis
16 2018-03-12 00:00 3.B liga FC Showdown Lømrå tüm 0 : 5 zápis
17 2018-05-06 18:15 1.liga Suchdol, ČZU FT Razors Red Team František Novotný 9 : 8 zápis
17 2018-05-05 15:00 1.liga Stodůlky FC Texas Nové Strašecí BK Roura Fellas Michal Koštál 1 : 2 zápis
17 2018-05-06 13:20 1.liga Kobylisy Ludmila A FC Hoblina Jižák David Kocman 9 : 7 zápis
17 2018-05-06 13:00 1.liga Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows Chodov Michal Koštál 4 : 4 zápis
17 2018-05-06 20:00 1.liga Kobylisy Kanec v bučině Královské Vinohrady A David Kocman 4 : 3 zápis
17 2018-05-05 14:40 1.liga Kobylisy Pony FC FC SION Tomáš Chlum 1 : 5 zápis
17 2018-05-06 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Nápoje Tomáš Dobřanský 1 : 2 zápis
17 2018-05-05 12:00 2.A liga Kobylisy High Society Sehranka Milan Janča 7 : 6 zápis
17 2018-06-03 13:20 2.A liga Kobylisy AG Dechcurew Hell Spartans AG Dechcurew zápis zápis
17 2018-05-06 10:00 2.A liga FC Tempo Praha FC Nusle 420 FC Hedonis FC Nusle 420 3 : 11 zápis
17 2018-05-06 17:20 2.B liga Kobylisy Daytona b&w FC Elita David Kocman 3 : 2 zápis
17 2018-05-06 21:15 2.B liga Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Military Athletic Club Warrior Michal Skala 2 : 1 zápis
17 2018-05-16 20:45 2.B liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Královské Vinohrady B Královské Vinohrady B 4 : 2 zápis
17 2018-05-06 18:00 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns FC Stará garda František Novotný 7 : 1 zápis
17 2018-05-06 20:30 2.B liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom One Direction František Novotný 4 : 5 zápis
17 2018-05-05 10:40 2.B liga Březiněves Fc Lehovec City Parma AG Tomáš Chlum 4 : 1 zápis
17 2018-05-06 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj FC Atlepast David Kocman 3 : 1 zápis
17 2018-05-06 15:00 3.A liga Suchdol, ČZU FC Horníci INTER-BOYS Dynamit Praha 7 : 3 zápis
17 2018-05-06 09:00 3.A liga Litvínovská Team SSI Group Pivná parta Martin Pašek 0 : 5 zápis
17 2018-05-05 11:00 3.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague TJ Tvoja Mama Michal Koštál 11 : 1 zápis
17 2018-05-05 10:20 3.A liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Black Devils BK Roura Fellas 1 : 1 zápis
17 2018-05-06 16:00 3.A liga Štěrboholy Černí Štýři ARMFOOTBALL Praha Milan Janča 3 : 2 zápis
17 2018-05-06 11:00 3.B liga Štěrboholy Converto Praha Dynamit Praha Martin Pašek 4 : 2 zápis
17 2018-05-06 14:00 3.B liga Laudova ZŠ FC Bukefal FC Eintopf FC Atlepast 8 : 2 zápis
17 2018-05-06 19:15 3.B liga Stodůlky Lømrå tüm Los Angels Anals B FC Hoblina Jižák 1 : 2 zápis
17 2018-05-06 16:30 3.B liga Sokol Vinohrady Kampa FC Druhá šance Michal Koštál 3 : 4 zápis
17 2018-05-06 15:00 3.B liga Strahov 1 FC Galácticos GJS Sehranka 1 : 4 zápis
17 2018-05-06 17:55 3.C liga Strahov 2 Eurest Runners Kubánští doutníci Eurest Runners : zápis
17 2018-05-05 18:40 3.C liga Kobylisy FC Momentum Perličky na dně Michal Koštál 4 : 3 zápis
17 2018-05-03 20:00 3.C liga SK Slavia Praha Hail Hydra Los Angels Anals Petr Dlouhý 5 : 9 zápis
17 2018-05-04 19:40 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B FC ResslBoys Tomáš Dobřanský 6 : 1 zápis
17 2018-05-06 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Lhotka stars Military Athletic Club Warrior 1 : 8 zápis
17 2018-05-06 16:00 3.C liga Kobylisy Darkage Ničemných otců nejhorší synové David Kocman 1 : 11 zápis
17 2018-03-12 00:00 2.A liga Rychlá rota Gunners 5 : 5 zápis
17 2018-03-12 00:00 2.A liga Bazinga Justiční omyl 5 : 0 zápis
17 2018-03-12 00:00 3.B liga Los Losos FC Showdown 5 : 0 zápis
18 2018-05-12 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas FT Razors Tomáš Dobřanský 5 : 7 zápis
18 2018-05-13 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Ludmila A Martin Pašek 7 : 0 zápis
18 2018-05-13 16:45 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov FC Texas Nové Strašecí František Novotný 8 : 3 zápis
18 2018-05-13 20:50 1.liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák Kanec v bučině Marek Řeháček 3 : 7 zápis
18 2018-05-13 18:40 1.liga Kobylisy FC SION O. A. Arrows Tomáš Chlum 1 : 2 zápis
18 2018-05-13 14:45 1.liga ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Pony FC Tomáš Chlum 4 : 11 zápis
18 2018-04-15 12:00 2.A liga Kobylisy Nápoje Bazinga Michal Koštál 2 : 0 zápis
18 2018-05-13 18:15 2.A liga Suchdol, ČZU FC Hedonis High Society FC Momentum 3 : 1 zápis
18 2018-05-12 11:10 2.A liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans FC Nusle 420 Tomáš Chlum 6 : 13 zápis
18 2018-06-03 18:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Military Athletic Club Warrior Daytona b&w Military Athletic Club Warrior zápis zápis
18 2018-05-13 19:30 2.B liga Na dlouhém lánu FC Elita Judo club Jenis Michal Koštál 6 : 4 zápis
18 2018-05-13 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda Borussia Dortšpunt forever Tomáš Chlum 2 : 3 zápis
18 2018-05-13 16:00 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Královské Vinohrady B AFK Bochanův Syndrom Tomáš Chlum 3 : 8 zápis
18 2018-05-13 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Les Bizerâns Tomáš Chlum 1 : 5 zápis
18 2018-05-11 20:30 2.B liga Kobylisy One Direction Fc Lehovec City František Novotný 8 : 2 zápis
18 2018-05-12 16:45 3.A liga Sportcentrum Koráb INTER-BOYS Slavoj Michal Koštál 5 : 0 zápis
18 2018-05-13 15:00 3.A liga Sokol Vinohrady FC Atlepast Team SSI Group Milan Herian 4 : 6 zápis
18 2018-05-13 12:00 3.A liga Kobylisy TJ Tvoja Mama FC Horníci Jaroslav Chvojka 11 : 4 zápis
18 2018-05-13 18:00 3.A liga Sportcentrum Koráb Pivná parta Liščí trus František Novotný 4 : 0 zápis
18 2018-05-13 14:00 3.A liga Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha LVFC Prague AG UNITED 2 : 4 zápis
18 2018-05-12 13:00 3.A liga Sportcentrum Koráb Black Devils Černí Štýři Milan Janča 4 : 4 zápis
18 2018-05-12 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf Converto Praha František Novotný 4 : 2 zápis
18 2018-05-13 18:00 3.B liga Štěrboholy Dynamit Praha Lømrå tüm Martin Pašek 5 : 2 zápis
18 2018-05-12 16:15 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance FC Bukefal Borussia Dortšpunt forever 2 : 10 zápis
18 2018-05-13 16:00 3.B liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B Los Losos Borussia Dortšpunt forever 4 : 0 zápis
18 2018-05-13 17:20 3.B liga Kobylisy GJS Kampa FC Jaroslav Chvojka 2 : 4 zápis
18 2018-05-11 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně Eurest Runners Jaroslav Chvojka 0 : 8 zápis
18 2018-05-12 18:40 3.C liga Kobylisy Kubánští doutníci Hail Hydra František Novotný 4 : 1 zápis
18 2018-05-13 14:40 3.C liga Kobylisy FC ResslBoys FC Momentum Jaroslav Chvojka 2 : 4 zápis
18 2018-05-11 19:50 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals AG UNITED Tomáš Dobřanský 8 : 1 zápis
18 2018-05-13 20:50 3.C liga Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Plán B Michal Koštál 2 : 9 zápis
18 2018-05-13 16:00 3.C liga Kobylisy Lhotka stars Darkage Jaroslav Chvojka 5 : 0 zápis
18 2018-03-12 00:00 2.A liga Gunners BTW Krč fm 0 : 5 zápis
18 2018-03-12 00:00 2.A liga Sehranka Rychlá rota 5 : 0 zápis
18 2018-03-12 00:00 2.A liga Justiční omyl AG Dechcurew 0 : 5 zápis
18 2018-03-12 00:00 3.B liga FC Showdown FC Galácticos 0 : 5 zápis
19 2018-05-20 18:15 1.liga Suchdol, ČZU FT Razors Ludmila A Michal Skala 7 : 7 zápis
19 2018-05-19 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas Chodov Tomáš Dobřanský 5 : 1 zápis
19 2018-05-20 20:00 1.liga Kobylisy Kanec v bučině Red Team Marek Řeháček 2 : 3 zápis
19 2018-05-19 15:00 1.liga Stodůlky FC Texas Nové Strašecí FC SION František Stolár 3 : 1 zápis
19 2018-05-19 14:40 1.liga Kobylisy Pony FC FC Hoblina Jižák František Novotný 6 : 8 zápis
19 2018-05-20 13:00 1.liga Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows Královské Vinohrady A Michal Koštál 10 : 0 zápis
19 2018-05-20 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Bazinga František Novotný 3 : 1 zápis
19 2018-05-20 14:40 2.A liga Kobylisy AG Dechcurew Nápoje Milan Janča 1 : 1 zápis
19 2018-05-19 12:00 2.A liga Kobylisy High Society Hell Spartans František Stolár 8 : 1 zápis
19 2018-05-20 17:20 2.B liga Kobylisy Daytona b&w Judo club Jenis Milan Janča 7 : 0 zápis
19 2018-05-20 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Military Athletic Club Warrior FC Stará garda František Novotný 0 : 5 zápis
19 2018-05-20 20:30 2.B liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom FC Elita František Novotný 0 : 2 zápis
19 2018-05-20 21:15 2.B liga Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Parma AG Michal Skala 3 : 1 zápis
19 2018-06-03 18:30 2.B liga Sportcentrum Koráb Fc Lehovec City Královské Vinohrady B Královské Vinohrady B zápis zápis
19 2018-05-20 18:00 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns One Direction Michal Koštál 5 : 2 zápis
19 2018-05-20 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Team SSI Group Marek Řeháček 4 : 1 zápis
19 2018-05-19 16:45 3.A liga Sportcentrum Koráb INTER-BOYS TJ Tvoja Mama Milan Janča 3 : 7 zápis
19 2018-05-20 15:00 3.A liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus FC Atlepast Michal Koštál 2 : 1 zápis
19 2018-05-20 15:00 3.A liga Suchdol, ČZU FC Horníci ARMFOOTBALL Praha Sehranka 0 : 5 zápis
19 2018-05-20 16:00 3.A liga Štěrboholy Černí Štýři Pivná parta FC Hoblina Jižák 0 : 4 zápis
19 2018-05-19 11:00 3.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague Black Devils Jaroslav Chvojka 6 : 1 zápis
19 2018-05-20 11:00 3.B liga Štěrboholy Converto Praha Lømrå tüm Milan Janča 2 : 6 zápis
19 2018-05-19 16:00 3.B liga Kobylisy FC Eintopf Druhá šance František Novotný 3 : 1 zápis
19 2018-05-20 14:30 3.B liga Děkanka Los Losos Dynamit Praha František Novotný 5 : 3 zápis
19 2018-05-20 14:00 3.B liga Laudova ZŠ FC Bukefal GJS Tomáš Chlum 9 : 1 zápis
19 2018-05-20 15:00 3.B liga Strahov 1 FC Galácticos Los Angels Anals B Michal Skala 2 : 20 zápis
19 2018-05-20 18:00 3.C liga Strahov 2 Eurest Runners Hail Hydra Eurest Runners 6 : 3 zápis
19 2018-05-18 19:00 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně FC ResslBoys František Novotný 2 : 5 zápis
19 2018-05-20 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Kubánští doutníci Dynamit Praha 5 : 1 zápis
19 2018-06-02 18:40 3.C liga Kobylisy FC Momentum Ničemných otců nejhorší synové František Novotný zápis zápis
19 2018-05-20 16:00 3.C liga Kobylisy Darkage Los Angels Anals Milan Janča 0 : 5 zápis
19 2018-05-18 19:40 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B Lhotka stars Filip Adámek 7 : 4 zápis
19 2018-03-12 00:00 2.A liga Gunners Sehranka 0 : 5 zápis
19 2018-03-12 00:00 2.A liga Rychlá rota FC Hedonis 0 : 5 zápis
19 2018-03-12 00:00 2.A liga FC Nusle 420 Justiční omyl 5 : 0 zápis
19 2018-03-12 00:00 3.B liga Kampa FC FC Showdown 5 : 0 zápis
20 2018-06-03 17:15 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov FT Razors Chodov zápis zápis
20 2018-05-27 13:20 1.liga Kobylisy Ludmila A Kanec v bučině Milan Janča : zápis
20 2018-05-27 18:40 1.liga Kobylisy FC SION BK Roura Fellas Martin Pašek : zápis
20 2018-06-03 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team Pony FC Pony FC zápis zápis
20 2018-05-27 14:45 1.liga ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A FC Texas Nové Strašecí Tomáš Chlum : zápis
20 2018-05-27 19:45 1.liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák O. A. Arrows AG UNITED zápis zápis
20 2018-05-27 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka BTW Krč fm Michal Koštál : zápis
20 2018-05-26 16:00 2.A liga Kobylisy Bazinga AG Dechcurew Michal Koštál 5 : 0 zápis
20 2018-05-26 13:30 2.A liga Děkanka Nápoje FC Nusle 420 Tomáš Dobřanský : zápis
20 2018-05-27 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda Daytona b&w Martin Pašek zápis zápis
20 2018-05-27 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis AFK Bochanův Syndrom Milan Herian : zápis
20 2018-05-27 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Military Athletic Club Warrior Tomáš Chlum : zápis
20 2018-05-27 19:30 2.B liga Na dlouhém lánu FC Elita Fc Lehovec City Michal Koštál zápis zápis
20 2018-05-25 20:30 2.B liga Kobylisy One Direction Borussia Dortšpunt forever Filip Adámek 2 : 1 zápis
20 2018-05-27 16:00 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Královské Vinohrady B Les Bizerâns Tomáš Chlum : zápis
20 2018-05-27 12:00 3.A liga Kobylisy TJ Tvoja Mama Slavoj Milan Janča : zápis
20 2018-05-27 09:00 3.A liga Litvínovská Team SSI Group Liščí trus Martin Pašek : zápis
20 2018-05-27 14:00 3.A liga Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha INTER-BOYS Military Athletic Club Warrior : zápis
20 2018-05-27 15:00 3.A liga Sokol Vinohrady FC Atlepast Černí Štýři BK Roura Fellas : zápis
20 2018-05-26 13:00 3.A liga Sportcentrum Koráb Black Devils FC Horníci 5 : 0 zápis
20 2018-05-27 18:00 3.A liga Sportcentrum Koráb Pivná parta LVFC Prague Milan Herian : zápis
20 2018-06-02 14:00 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance Converto Praha Druhá šance zápis zápis
20 2018-05-27 19:15 3.B liga Stodůlky Lømrå tüm Los Losos FC Momentum : zápis
20 2018-05-27 17:20 3.B liga Kobylisy GJS FC Eintopf Martin Pašek : zápis
20 2018-05-27 18:00 3.B liga Štěrboholy Dynamit Praha FC Galácticos František Novotný : zápis
20 2018-05-27 16:00 3.B liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B Kampa FC Michal Koštál : zápis
20 2018-05-27 14:40 3.C liga Kobylisy FC ResslBoys Eurest Runners Milan Janča : zápis
20 2018-05-24 20:00 3.C liga SK Slavia Praha Hail Hydra AG UNITED Petr Dlouhý 1 : 1 zápis
20 2018-05-27 20:50 3.C liga Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Perličky na dně Michal Koštál zápis zápis
20 2018-05-26 18:40 3.C liga Kobylisy Kubánští doutníci Darkage Michal Koštál 4 : 2 zápis
20 2018-05-27 16:00 3.C liga Kobylisy Lhotka stars FC Momentum Milan Herian : zápis
20 2018-05-25 19:50 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Plán B Milan Herian 3 : 3 zápis
20 2018-03-12 00:00 2.A liga FC Hedonis Gunners 5 : 0 zápis
20 2018-03-12 00:00 2.A liga Hell Spartans Rychlá rota 5 : 0 zápis
20 2018-03-12 00:00 2.A liga Justiční omyl High Society 0 : 5 zápis
20 2018-03-12 00:00 3.B liga FC Showdown FC Bukefal 0 : 5 zápis
21 2018-06-10 18:15 1.liga Suchdol, ČZU FT Razors Kanec v bučině Borussia Dortšpunt forever zápis zápis
21 2018-06-10 18:00 1.liga Sportcentrum Koráb Chodov FC SION František Novotný zápis zápis
21 2018-06-09 14:40 1.liga Kobylisy Pony FC Ludmila A František Novotný zápis zápis
21 2018-06-09 17:00 1.liga Děkanka BK Roura Fellas Královské Vinohrady A zápis zápis
21 2018-06-10 13:00 1.liga Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows Red Team Martin Pašek zápis zápis
21 2018-06-09 15:00 1.liga Stodůlky FC Texas Nové Strašecí FC Hoblina Jižák zápis zápis
21 2018-06-10 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm AG Dechcurew zápis zápis
21 2018-06-10 17:15 2.A liga ZŠ Plamínkové 2 Sehranka FC Hedonis FC Hoblina Jižák zápis zápis
21 2018-06-10 11:00 2.A liga FC Tempo Praha FC Nusle 420 Bazinga zápis zápis
21 2018-06-09 12:00 2.A liga Kobylisy High Society Nápoje Milan Janča zápis zápis
21 2018-06-10 17:20 2.B liga Kobylisy Daytona b&w AFK Bochanův Syndrom zápis zápis
21 2018-06-10 20:00 2.B liga Kobylisy FC Stará garda Parma AG Marek Řeháček zápis zápis
21 2018-06-09 10:40 2.B liga Březiněves Fc Lehovec City Judo club Jenis Milan Janča zápis zápis
21 2018-06-10 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Military Athletic Club Warrior One Direction František Novotný zápis zápis
21 2018-06-10 16:45 2.B liga Sportcentrum Koráb Les Bizerâns FC Elita František Novotný zápis zápis
21 2018-06-10 21:15 2.B liga Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Královské Vinohrady B zápis zápis
21 2018-06-10 18:40 3.A liga Kobylisy Slavoj Liščí trus Marek Řeháček zápis zápis
21 2018-06-10 12:00 3.A liga Kobylisy TJ Tvoja Mama ARMFOOTBALL Praha Dynamit Praha zápis zápis
21 2018-06-10 16:00 3.A liga Štěrboholy Černí Štýři Team SSI Group zápis zápis
21 2018-06-09 16:45 3.A liga Sportcentrum Koráb INTER-BOYS Black Devils František Novotný zápis zápis
21 2018-06-09 11:00 3.A liga Sportcentrum Koráb LVFC Prague FC Atlepast Jaroslav Chvojka zápis zápis
21 2018-06-10 15:00 3.A liga Suchdol, ČZU FC Horníci Pivná parta zápis zápis
21 2018-06-10 11:00 3.B liga Štěrboholy Converto Praha Los Losos Martin Pašek zápis zápis
21 2018-06-09 11:00 3.B liga FC Tempo Praha Druhá šance GJS Druhá šance zápis zápis
21 2018-06-10 15:00 3.B liga Strahov 1 FC Galácticos Lømrå tüm Martin Pašek zápis zápis
21 2018-06-10 16:30 3.B liga Sokol Vinohrady Kampa FC Dynamit Praha zápis zápis
21 2018-06-10 14:00 3.B liga Laudova ZŠ FC Bukefal Los Angels Anals B AG UNITED zápis zápis
21 2018-06-10 18:00 3.C liga Strahov 2 Eurest Runners AG UNITED zápis zápis
21 2018-06-10 14:40 3.C liga Kobylisy FC ResslBoys Ničemných otců nejhorší synové František Novotný zápis zápis
21 2018-06-10 16:00 3.C liga Kobylisy Darkage Hail Hydra zápis zápis
21 2018-06-10 20:30 3.C liga Sportcentrum Koráb Perličky na dně Lhotka stars František Novotný zápis zápis
21 2018-06-08 19:40 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Plán B Kubánští doutníci František Novotný zápis zápis
21 2018-06-09 18:40 3.C liga Kobylisy FC Momentum Los Angels Anals František Novotný zápis zápis
21 2018-03-12 00:00 2.A liga Gunners Hell Spartans 0 : 5 zápis
21 2018-03-12 00:00 2.A liga Rychlá rota Justiční omyl 5 : 5 zápis
21 2018-03-12 00:00 3.B liga FC Eintopf FC Showdown 5 : 0 zápis
22 2018-06-17 18:40 1.liga Kobylisy FC SION FT Razors Filip Adámek zápis zápis
22 2018-06-17 20:00 1.liga Kobylisy Kanec v bučině Pony FC Filip Adámek zápis zápis
22 2018-06-17 14:45 1.liga ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Chodov Tomáš Chlum zápis zápis
22 2018-06-17 13:20 1.liga Kobylisy Ludmila A O. A. Arrows zápis zápis
22 2018-06-17 19:00 1.liga Hostivař (31x43) FC Hoblina Jižák BK Roura Fellas zápis zápis
22 2018-06-17 10:00 1.liga UMT Hrabákova (Chodov) Red Team FC Texas Nové Strašecí František Novotný zápis zápis
22 2018-06-17 18:15 2.A liga Suchdol, ČZU FC Hedonis BTW Krč fm Military Athletic Club Warrior zápis zápis
22 2018-06-17 14:40 2.A liga Kobylisy AG Dechcurew FC Nusle 420 Filip Adámek zápis zápis
22 2018-06-16 11:10 2.A liga Sportcentrum Koráb Hell Spartans Sehranka Milan Janča zápis zápis
22 2018-06-03 17:20 2.A liga Kobylisy Bazinga High Society Martin Pašek zápis zápis
22 2018-06-17 17:15 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Parma AG Daytona b&w František Novotný zápis zápis
22 2018-06-17 20:30 2.B liga Sportcentrum Koráb AFK Bochanův Syndrom Fc Lehovec City Tomáš Chlum zápis zápis
22 2018-06-15 20:30 2.B liga Kobylisy One Direction FC Stará garda František Novotný zápis zápis
22 2018-06-17 19:15 2.B liga Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Les Bizerâns Tomáš Chlum zápis zápis
22 2018-06-17 16:00 2.B liga ZŠ Plamínkové 1 Královské Vinohrady B Military Athletic Club Warrior Tomáš Chlum zápis zápis
22 2018-06-17 19:30 2.B liga Na dlouhém lánu FC Elita Borussia Dortšpunt forever František Novotný zápis zápis
22 2018-06-17 14:00 3.A liga Sportcentrum Koráb ARMFOOTBALL Praha Slavoj BK Roura Fellas zápis zápis
22 2018-06-03 10:20 3.A liga UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus Černí Štýři Martin Pašek zápis zápis
22 2018-06-16 13:00 3.A liga Sportcentrum Koráb Black Devils TJ Tvoja Mama Milan Janča zápis zápis
22 2018-06-17 09:00 3.A liga Litvínovská Team SSI Group LVFC Prague Tomáš Chlum zápis zápis
22 2018-06-17 18:00 3.A liga Sportcentrum Koráb Pivná parta INTER-BOYS zápis zápis
22 2018-06-17 15:00 3.A liga Sokol Vinohrady FC Atlepast FC Horníci zápis zápis
22 2018-06-17 17:20 3.B liga Kobylisy GJS Converto Praha Filip Adámek zápis zápis
22 2018-06-17 14:30 3.B liga Děkanka Los Losos FC Galácticos František Novotný zápis zápis
22 2018-06-17 19:15 3.B liga Stodůlky Lømrå tüm Kampa FC FC Momentum zápis zápis
22 2018-06-17 16:00 3.B liga ZŠ Plamínkové 2 Los Angels Anals B FC Eintopf František Novotný zápis zápis
22 2018-06-17 18:00 3.B liga Štěrboholy Dynamit Praha FC Bukefal zápis zápis
22 2018-06-17 20:50 3.C liga Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Eurest Runners František Novotný zápis zápis
22 2018-06-17 17:15 3.C liga ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED Darkage Sehranka zápis zápis
22 2018-06-17 16:00 3.C liga Kobylisy Lhotka stars FC ResslBoys Filip Adámek zápis zápis
22 2018-06-14 20:00 3.C liga SK Slavia Praha Hail Hydra Plán B Petr Dlouhý zápis zápis
22 2018-06-15 19:50 3.C liga ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals Perličky na dně zápis zápis
22 2018-06-16 18:40 3.C liga Kobylisy Kubánští doutníci FC Momentum František Novotný zápis zápis
22 2018-03-12 00:00 2.A liga Justiční omyl Gunners 5 : 5 zápis
22 2018-03-12 00:00 2.A liga Nápoje Rychlá rota 5 : 0 zápis
22 2018-03-12 00:00 3.B liga FC Showdown Druhá šance 0 : 5 zápis

Spolupracujeme s: