Predátoři Praha

Od sezóny 2015/2016 mají reprezentační výběry oblastních svazů, které jsou členy Asociace malého fotbalu, vlastní vrcholnou celoroční soutěž tzv. Superligu. Ta je od ročníku 2020/2021 rozdělena na západní a východní skupinu, v každé hraje 6 týmů systémem každý s každým v podzimní a jarní části. Čtyři nejlepší z každé skupiny postupují do play-off a o vítězi se rozhoduje v rámci Superfinále malého fotbalu. 

 

Jsme hrdí na to, že od sezóny 2020/2021, je účastníkem soutěže i výběr hráčů Pražské klubové fotbalové ligy, nejdříve s týmem hráčů do 23 let, od následující sezóny pak také s týmem mužů. Tým hrající pod názvem SC Koráb Praha s domácím hřištěm na libeňském Korábu, vlétl do soutěže jako nováček a dal o sobě patřičně vědět, když se v Superfinále umístil na bronzové příčce. 

 

V sezóně 2022/2023 se odehrálo několik důležitých změn. Tým prošel výraznou hráčskou obměnou a trenérské otěže převzal Tomáš Jurčík, kterému se s Leonem Petrů a Jiřím Henkem podařilo dát dohromady kvalitní hráče, kteří byli zároveň skvělou partou s těmi nejvyššími ambicemi. Domácím hřištěm pro tuto sezónu bylo hřiště v Klecanech.

 

V březnu 2023 v souvislosti s novou identitou celého svazu změnil jméno i klub a do jarní části superligového programu vstoupil pod názvem Predátoři Praha. 

 

Od podzimní části sezóny 2023/24 přesunul tým zázemí domácího hřiště na trávník SK Třeboradice.

 

Cestou ke splnění cíle je i fanouškovská podpora, zejména během domácích zápasů. Proto neváhejte a přijďte podpořit náš výběr!

 

Rozpis zápasů, tabulky a aktuální informace ze sezóny jsou dostupné na https://www.superliga.cz

 

Oficiální stránky klubu: https://www.instagram.com/predatori_praha/

Kontakty:

Leon Petrů, vedoucí týmu: leon.petru@pkfl.cz

Tomáš Jurčík, hlavní trenér: Jurcik1@seznam.cz