Známe účastníky vyřazovacích soubojů

08.02.2023

 

Pátým kolem se uzavřely základní skupiny letošního ročníku Zimního turnaje. O nadcházejícím víkendu proběhnou ještě dohrávky dvou zápasů (po jednom z každé skupiny), jejich výsledky však už nemohou zvrátit, kdo do další části turnaje postoupí. Zajímavé však bude, kdo se utká s kým. 

Ve skupině A hostil vedoucí Red Team předposlední High Society. Přes povedenou snahu domácích v úvodu zápasu, kdy se jim podařilo jít dokonce dvakrát do vedení, překlopili domácí hru na svou stranu a z utkání odcházeli s celkem přesvědčivým výsledkem 13:2. Mazurka se pokusila zabojovat o první turnajové body s druhým celkem skupiny MAC Warrior a ani tentokrát jim to nevyšlo. Mazurka se tedy s turnajem loučí výsledkem 0:8. Šlágrem skupiny byl zápas mezi Pivnou partou a ÚŽASný Bar Chýše, kde Pivná parta přejela kluky z ÚŽASu jednoznačně 8:1.

Bude zajímavé, jak dopadne dohrávka mezi Red Teamem a Pivnou partou, v případě vítězství hostů budou totiž týmy bodově vyrovnané na 12 bodech a rozhodne skóre v minitabulce.

První utkání kola ve skupině B slibovalo napínavý souboj mezi prvním a druhým celkem a do puntíku naplnilo své předpoklady. V průběhu utkání se vedení přelévalo z jedné strany na druhou a za remízou 2:2 stál nakonec skvělý výkon brankářů. Zápas mezi Judo club Jenis a LitrpůlFC dokázali sice domácí Judo zdramatizovat, ale výsledkově jej ovládl LitrpůlFC 3:6. Dirty Bastards získali tři body bez boje díky tomu, že se Strážci Galaxie nesešli v dostatečném počtu. 

V dohrávce mezi LitrpůlFC a Dirty Bastards se rozhodne, kdo skončí na třetím místě ve skupině, a vyzve tak druhý nejlepší tým ve skupině A.

Všechny novinky