Známe podobu Zimního turnaje 2024

17.12.2023

 

Každoročně touto dobou poodkrýváme detaily připravovaného Zimního turnaje a letos tomu nebude jinak.

 

Rozlosování turnaje je připraveno a všichni účastníci nebo fanoušci svých týmů jej naleznou ZDE. Na vítězství si brousí zuby ostřílení turnajoví matadoři, ale těšit se můžeme i na nové tváře.

 

Plánovali jsme rozdělení týmů do skupin podle výkonnosti tak, aby alespoň v základní fázi turnaje měřili síly papírově podobní soupeři a všechny to bavilo, a to se snad podařilo. Lednové víkendy tak budou opět plné fotbalových setkání týmů hrajících tentokrát ve 3 skupinách. Výkonnostně nejsilnější týmy se představí ve skupině ZT A, ze které mají všichni zajištěn postup do play off. Protože je systém turnaje odlišný od loňského ročníku, doplňujeme postupovou logiku přehlednou grafikou.

 

Všichni se představí minimálně v 5 základních kolech. Aktuálně máme přihlášeno 17 týmů a ano, v počtu 18 bude obsazení ideální, takže pokud máte zájem o zimní přípravu v této podobě, neváhejte a ozvěte se! Hraje se o hodně, vítěz turnaje si zajistí vstupenku na Český národní pohár 2024, kde bude mít šanci zahrát si proti nejlepším ze všech koutů ČR. 

 

Vrcholem turnaje bude final four, které v letošním ročníku připadá na 3.3.2024.

 

Těšíme se na kvalitní fotbalové výkony!

 

 

Tým PKFL

 

 

 

Všechny novinky