Zimní turnaj má za sebou 4.kolo

31.01.2023

 

Základní skupiny letošního Zimního turnaje se mílovými kroky blíží ke svému konci a účastníci vyřazovacích soubojů se nám pomalu ale jistě začínají rýsovat. Do 4. kola se zapojily tentokrát všechny týmy, nekonalo se však žádné výsledkové překvapení. 

Z organizačních důvodů jsme přesunuli konání final four. Nejlepší týmy letošního ročníku budou k vidění v neděli, 26.2. ve 14:00 na hřišti ZŠ Plamínkové.

Ve skupině A Red Team, který minulé kolo „odpočíval“, narazil na MAC Warrior. Ač se v některých okamžicích v průběhu utkání mohlo zdát, že je utkání jasnou záležitostí hostů, domácí jim rozhodně nedali nic zadarmo, Red Team si však nakonec odmakal výhru nad domácími MAC Warrior 5:7. Pivná parta si poradila s High Society 6:2, kteří tak mají do příštího kola v zápase s lídrem skupiny těžkou pozici. ÚŽASný Bar Chýše smetl Mazurku 13:0 a může na rozdíl od ní pomýšlet na play-off.

Ve skupině B porazil v pohledném zápase PK HUŇÁČ LitrpůlFC 4:2. Domácí Borussia Dortšpunt rozprášila Dirty Bastards 10:0 a dál kráčí turnajem bez porážky. Strážci Galaxie i v počtu bez střídání byli hostům z Judo club Jenis zdatným soupeřem, ale díky skvěle chytajícímu gólmanovi hostí se jim nepodařilo prosadit a výsledkem 0:7 body bere Judo, které se popere o účast v play-off.

Všechny novinky